Прически за момиченца

  • 10 999
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хонда  Grinning  - страхотни прически  4470 ! Браво, пък и Симонка е супер девойка  babydust7 !
Ти защо не се цаниш за фризьорка smile3553 ..като гледам си готова за тоз занаят!  newsm10
Поздрави  Heart Eyes.

П.П:колко завиждам Innocent  на майките, дето владеят рибената кост!    Animal Tropical Fish   Аз хич не ги мога тез 'убавини... newsm77 .
 А щерката така мрази да се реши... tantrum

# 16
  • Мнения: 1 809
Цитат на: jenia vulova
Цитат на: sladka hapka
Давайте още снимки и обляснения, че нашето пиле е с коса до раменете вече... Засега слагам разни въшки из косата, ама нямам никакъв опит и резултатите са посредствени.

Как ви завиждам , една седмица разлика имат само , ама Поли има само една перушинка на главата , която и от рождението още .

Знаеш ли, и Хриси беше с една перушинка на главата когато се роди Confused  после й опада и взе да никне такава бяло-руса косица като    иглички  Simple Smile  молех се само да не е като моята коса, че е една такава права, тънка бе само ядове ми е създавала винаги  Neutral Face
На годинка й постригах бретона,защото вече й беше доста дълъг, а не търпеше никакви шнолки, та общо взето с кукуриго само за снимки сме били  Sad
Преди седмица хванах ножицата и клъц от тук, клъц от там-заформих къса прическа,въпреки, че страшно харесвам момиченцата с дълга  коса...aма така й се беше подвила на ушите и отзад...приличаше на китайска къщичка Laughing  и една безформена такава...ето така ,само че малко по-дълги бяха станали стръчковците  Laughing
Сега не съжалявам-поизравниха се стърчащите крайща и косата й е доста по-гъста и визуално и въобще Wink Нямам снимка още, но ще кача  Wink

Искам да  кажа още, че косата е ген и това, дали ще пострижете бебето си гола глава или не, няма да доведе до сгъстяване  Sign Exclamation
Майка ми колко пъти ме е стригала 0 и 1-ви номер, пък няма ефект Sad  за съжаление.
Постига се само изравняване на косъмчетата, които иначе стърчат едни по-дълги, други по-къси.

Honda, поздравления за красивите прически  Flutter
Да са ти живи и здрави кукличките и все така да твориш с косите им Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4 244
Мога само да поздравя Хонда че е успяла да снима бандитките си. Моята така и няма нито една снимка с прическа, иначе ги майсторя същите

# 18
  • Мнения: 1 399
Някой може ли да обясни как се правеше рибена кост.
 Малко ОFF: Хонда, ако не беше писала, че на   тази снимка е Симона, щях да я помисля за Ели. Тя, малката, направо копие на  каката.
Аз "най-сложното", което съм правила е следното: Разделям косата като за две опашки. След това от всяка страна деля на три /или на две/ и връзвам с малки ластичета горе и накрая ги събирам и връзвам на две ниски опашки. Незнам дали стана ясно, но в момента нямам скенер да покажа нагледно. То и снимки май нямам Laughing

# 19
  • Мнения: 2 792
Хондичка, супер са прическите, хич не досаждаш Grinning
 На Димана, аз се опитвах да правя разни прически, но уви, това дете на едно място не седи, връзването на две опашки е битка, камо ли плетенето на рибена кост Sad
  Много и е права и мека косата и колкото и ситно да я плета, след 2 минути прилича на бостанско плашило в главата Rolling Eyes.
До скоро беше с по-дълга коса, сега съм я подстригала, защото само си бърше ръцете в нея и я ползва за салфетка, голяма госпожица ми е CrazyСега реши, че ще си пуска бретона, т.е. ще бъде без бретон, напрестанно я преследвам с разни шноли, да не й влиза косата в очите, ама не вярвам да изтраее..... Thinking .Е не писах много по темата, ама нещо ми дойде вдъхновението Flutter

# 20
http://community.webshots.com/photo/198230951/308488288hhhgNZ
това ми е любимата момичешка прическа Wink
(уффф, много съм заспала. Embarassed  Embarassed  Поправих адреса, сега трябва да се отвори)

# 21
  • Мнения: 1 399
kose_bose, направи го публичен адреса.
Сега не се вижда

# 22
  • Мнения: 1 187
Вики се роди с ей такава косичка! И й правих ей такива смешни прически  Laughing Ха ха ха - и такива Традиционно я вързвах
така, но обичах да я правя и на фонтанчета Но след подстрижката, косичката и се накъдри и сега и се радвам на  естествените буклички. Не че пак не я правя на кукуригута, но се оказа, че трае да носи лента и диадема затова сега у дома и оставям косичката на спокойствие.  Wink

# 23
  • Мнения: 3 211
Honda, винаги съм се възхищавала на идеите ти и въображението ти. Страхотни прически. Кламерче, и нашата коса беше такава като се роди Габи, после почна да се къдри и сега имаме страхотни къдрици, жалко че нямам качетсвени снимки да ви покажа. Най-често разделям бретона и на път и връзвам две опашки(ежедневна прическа за яслата), или 2 въшки, или цялата коса на 2 опашки

# 24
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Много са готини с тези прически всички малки принцески. Хеле пък Мони и Хонда ми събраха очите.
Обаче аз имам друг въпрос. Как успявате да накарате малчовците да стоят за прическа. И после как ги убеждавате да не си я развалят. На дребоса страшно му отива с открито чело и вързана на опашлета. Обаче даже да успея да сложа ластик, или въшка, най-много след 1 минута е махната и запратена на някъде. За това й режа косата.
Предполагам, че ако я бях свикнала от бебе, нямаше да ги маха така яростно. Но пък докато беше лежащо бебе, ме беше страх въшките и фибите да не й се забият в главата докато лежи. Пък като проходи почна да ме е страх да не падне и пак да й се забият в главата. Глупави страхове, ама на.

# 25
Момичета, благодаря ви за хубавите думи. . Сигурна съм, че и вие ги правите не по-зле от мене. Главният въпрос е малчуганчето да стои мирно и кротко до привършване на "церимонията". Симона я "подпухах" от бебе с косата и вече го има като даденост сутрин да я тормозя за прически. Със спусната коса ходи, както писах и преди ,само когато е на парти и ще е принцеса. Иначе няма да кажа дали има разресване в края на деня. Рибената кост си ми е физ зарядката Laughing  Laughing
Дали мога обясни как се прави Embarassed  Confused
Хващам първо малка част от косата, където ще започвам костта. Разделям на три и започвам плетенето. При всяко премятане на кичурчето от "тройката" добавям един път от ляво, после от дясно и така до долу коса. В общи линии е това.

А на Вики, на кламерче винаги й се радвам на косицата. Кламерче и на новото ви попълнение пожелавам такава косица Heart Eyes
Флаш, на Сиси вярно ли косата почна да се изправя. Не мога да повярвам. Ако я клъцнеш малко на етажи дали няма да се накъдри Thinking  Grinning
Цитат на: big mama
До скоро беше с по-дълга коса, сега съм я подстригала, защото само си бърше ръцете в нея и я ползва за салфетка, голяма госпожица ми е
 Laughing  Laughing  Laughing Биги, тук ме разби. Представих си картинката. В следващият момент направо те съжелих като знам резултата от няколко такива изяви и на Симона Crazy  #Silly
Цитат на: stella
Тя, малката, направо копие на каката.
Стеле , абе да ти кажа има нещо такова. Преди няколко седмици баща им като си разчиствал бюрото и домъкна една студийна снимка на бебе  Embarassed  Simple Smile , и аз казвам "Ехххх, какво бебе беше Симона", пък той ме изгледа и рече "Ама как ще е Симона, това е Ели" Embarassed  Embarassed  Crazy .Добре, че си ги надписвам, че след време като тръгна да си ги припомням и показвам на внучетата  Flutter  Flutter  ще има да се излагам Laughing  Laughing  Mr. Green
Цитат на: Шани
...Ти защо не се цаниш за фризьорка  ..като гледам си готова за тоз занаят....

В къщи усилено го практикувам Шани, ама от тук хич и нямам желание да излиза и да ме псуват Laughing  Laughing . 1/2-та пак аз го подстригвам, защото фризьорките вдигат ръце от него като отиде - такава му била косата, онакава, трудно се обработвала.....пък аз гепах машинката и ела да видиш Twisted Evil  Mr. Green  Whistling

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 954
Уф, завиждам ви за щерките!  Grinning  
Всеки път ми е жал да стрижа гъстата къдрава коса на Симеон и ходи с дълга коса, ама все по-често за девойка го вземат и татенцето ме порицава! ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 533
Ох, доживях и аз да направя момичешка прическа, голямото ми момиче го изпуснах вече, сега е с половин сантиметър коса Rolling Eyes , обаче това дребосъче няма да ми избяга Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 4 244
Днес успях да хвана разбойничката да я снимам.
Тази прическа става много лесно -отзад и отстрани ,така изглежда след 3 ч буйстване.
Много ми хареса защото предимството за малката главица е че не и опъва много на корените и все пак е прибрана. Хващат се по 2 кичура, навиват се в която посока искате и се прибират в опашка
Дано да ме разбрахте и да ви ие харесало

# 29
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Honda
На голямата щерка от малка много бързо й расте косата. В началото я връзвах като michel нейната кукла, на много опашлета. Постепенно преминахме на една опашка, две и сега вариации с плитки като основно съчетавам рибена кос.
На година и половина някъде беше с тази коса. Сега вече й стига до дупето.
Това пък е идея - вързана на две опашки като всяка е разделена на по три още плитки.
Рибена кост
Хаха - ето същата тази принцеса на 10 месеца, на две дяволски опашки
Това пък са три рибени кости събрани отзад в една опашка. Правила съм го и с четири. И един по-заден изглед
На тази само бретона й го сплитах на две рибени костички  Wink и тази
Някаква фантасмагория тука . Но кагото сме принцеси косата трябва да е спусната
Ето и на една опашка и край вече, че ще ме набиете


Еййй, Хонда, абе таз мома много да я пазите, ей  Mr. Green
А тези прически как ги измисляш... страхотна си!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт