Мами и татковци в Австрия 7

  • 24 397
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Леле като чета тия истории за зъбки и притепервам...  Sick
Renny ти защо не казваш че френската баба Катрин ви е била на гости вчера hahaha
На нас тук ни пускаш разни биберони, пропускаш срещи , ама и ние искаме да я видим. Laughing
Я ни светни и нас за френската баба newsm78
То и аз съм "бързо зацепваща", ма тоя път стоплих  Joy Joy Joy
Та... баба ни Катрин (Филип и татко му са Deneuve  Wink за незнаещите) даже не ни се обади от ангажименти във Виена  Mr. Green Ма ще дойде мачка за погачка и ще подсмърча като цигане пред кебапчийница един ден, когато Филип стане баровец...  Whistling
Пък ние днеска най-после се видяхме с Илианка и Дани и за няколко минути имаше хорово изпълнение на арията "Дай да суча". Последва дружно кърмене за радост на посетителите и персонала в кафенето, но важното е, че най-накрая се засякохме...
Хубава вечер от нас!

# 31
  • Мнения: 112
Жени1,то бива кафе без кофеин,но  без захар и вода досега не бях пила tooth.Присяда не присяда пия-нали 4ерпиш.....какво да  се праи. kaffeetrmker_2.И аз като теб много се кефя сутрин да отворя форума  и да надникна.Това се 4исли едно от дневните ми удоволствия. newsm44 

# 32
  • Мнения: 4 399
Susan, редуваме се ние, но в най-напечените моменти ревът гласи 'мама-мама-мама' и нищо друго не помага. А и когато започне да става много страшно, след като и двамата сме дежурили по 1 час при нея, се налага да я вземем и в нашето легло, след което почти никой освен нея не може да спи. И баби си имаме даже напоследък, но щом реши че трябва да е 'мама-мама-мама' става дори по-лошо ако бабите се намесят.

Жени,
казват че зъбите създавали проблеми само докато пробият и при моя звяр е точно така. Така че имате хубава новина щом виждаш връхчетата.
Аз вече дори не знам какво виждам защото не ми дава да и погледна в устата. 1 вампирски зъб със сигурност има, но аз все се надявам че след тоя зор ще излезнат и останалите 3 броя. Сили вече не ми останаха от това постоянно хленчене. На всичкото отгоре от 3 дена живее само на мляко, което пие сутрин и вечер. Изхвърлих купища храна от най-високо качество и вече не знам какво да и предложа за да я съблазня.

Леле като чета тия истории за зъбки и притепервам...  Sick

Нали ти казах че коликите са само за загрявка. Twisted Evil

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 23:49 от Vjara

# 33
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Хора, милост с това кафе! Освирепяла съм за кафенце, но чакам да дойде баба, за да прави някоя нощ компания на слънчицето си, понеже мама ще пийне едно кафенце да си спомни вкуса му, а Филип, ако е верен на принципите си,  ще се ококори и не се знае колко дълго ще издържи буден...   newsm46
Нали ти казах че коликите са само за загрявка. Twisted Evil
smile3515

# 34
  • Мнения: 292

но в най-напечените моменти ревът гласи 'мама-мама-мама' и нищо друго не помага.  На всичкото отгоре от 3 дена живее само на мляко, което пие сутрин и вечер. Изхвърлих купища храна от най-високо качество и вече не знам какво да и предложа за да я съблазня.
Vjara  може да ти звучи тъпо ама ме успокояваш че не сме нещо не в ред с това мляко, изхвърляне на храна и "мммамммаааа"/моя го дава като ария от опера, само да не съм за полезрението му и започва лудо тичане по стаите да ме търси/С млякото съм решила въпроса-давам му мляко от "истинска крава" сварено да пие колкото иска. Изпива 1 л на ден, но яде и по някоя земелка.Все пак на тази възраст не могат само с течности.Верно е обаче че не ни никнат от скоро зъби.Добре ме подсещате сутринта беше кисел, като се прибере ще погледна устата да не ме зарадва с нещо.
Да ви се похваля:вчера сготвих мусака и злоядко изяде половината тенждера   chef
Не съм по готвенето ама това ядене и днес ще го получи пък да видим до кога така.
Renny  що не пробваш с кафе HAG  newsm78
Това поне трябва да може да пиеш, ето при следваштото бебешко randevous в кафенето си поръчай, то за какво са безкофеиновите кафета, нали за такива като нас кафомани да не ни става лошо когато сме на entzug    Laughing
Питай Нинка, тя пие безкофеиново.

# 35
  • Vienna
  • Мнения: 266
Здравейте и от нас! Болни сме от 4етвъртък! ве4ерта вдигна температура 39.9, после се по4на нос, кашлица, мене ме хвана в петък. от 4етвъртък въобще не съм спала, едвам дяна!
гърлото ми сухо, сухо и кашлям нонстоп, имам температура и невероятен гърлобол, плюс носът ми е като 4ешма и непрекъснато запушен. и в това състояние го дундуркам, той памперс не ще и се изпуска в гащи, готва по 3 яденета и все не му харесва! казвам ви едвам издържам, мъжът ми си дойде от командировка, ама кел файда, работи много..... направо ще заспя права!
Макси толкова кашля, 4е се дави от хра4ките и поповръща, и цяла нощ трябва да дебна да не се задави. 2 нощи пристига кам 4 4аса в нашата стая и естествено само той успява да си поспи. а следобеден сън спи по 45 мин #Crazy, горкия измъ4и се! сега инхалираме,но само сутрин пред ТВто стой с инхалатора 20мин, а ве4ер абсурд! слагам му и свещи4ки за кашлицата ,но те действат за по 4 4аса. на него му остана само кашлицата слава Богу! ама аз съм трагедия!в петък има рожденден и ще имат парти в детската, в събота ще правиме купон, кога ще се наспя незнам! утре идва и свекарва ми,не си представяйте баба който дундурка и 4исти, тя само с костюми ходи! Shocked казах на мъжо да и купим анцунг, та да се раз4исти малко!

# 36
# 37
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Здравейте!
Ееее, ама много е готино като станеш сутрин и отвориш форума да има какво да прочетеш!
Патенце, много съжалявам, че така сте се изтормозили с малкото човече! Пожелавам ви до партито да сте в отлична форма, за да може Макси истински да се порадва на празника си! Ние също от събота сме малко болни! Слава богу, Тали има само силно течащ като чешма нос и само чат пат кашля, заради секретите, които се стичат надолу. Аз също съм с хрема, болки в гърлото и два дни съм лежала като препарирана. Мога да кажа, че вече сме по-добре! Още веднъж бързо оздравяване и целувки от мен и Тали!

Жени,[/b] казват че зъбите създавали проблеми само докато пробият и при моя звяр е точно така. Така че имате хубава новина щом виждаш връхчетата.


За съжаление, зора при нас продължава по-дълго, докато зъбът не се покаже почти наполовина. За яденето, вече писах, че не сте единствените дето не ядат. Има дни, в които и Тали кара само на мляко, но и аз не я насилвам.
Целувки на всички!

# 38
  • Мнения: 214
Здравеите моми4ета. пишa ви от работа, та може да правя грешки.
Сара, аз имам годишен билет зa зooлоги4еската от 29 ? и сьм много доволна. ве4е бяхме няколко пьти и зa малката е много интересно. пьлно е с маики и деzа. има и детска плошaдка и зa наи малките.
вяра и на нас ни никнат Зьбки. таЗи ноШ бях дежурна, а днес сам на работа. Давам osanit-глобули и osa-gel, но ние имаме zасега само 5 zьб4ета. с таткото не се редуваме, софиа се успокоява само при мен и аz какво да правя жертвам се.
На вси4ки болни желая бьрzо оzдравяване.

# 39
  • Мнения: 214
Мерси на вси4ки zа сьветите zа детска градина. Ние маи деиствително шe дадам софиа на 3 години на детска градина, да ни е жива и 3драва бабата дотогава. таткото говори на немски, така 4е малката шe e подготвена. ина4е смятам дотогава да посешaвам ра3ни курсове 3а бебешoци и да ходум на бебешkи партита.

# 40
  • Мнения: 343
здравейте мами и татковци,
аз не съм ви забравила, имах проблеми с компютъра, после родих виктор на 4ти юли, после лежахме с него 10 дена в болница,  онзи ден се ожених и сега имам време за форума Hug

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 22:42 от deiana

# 41
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Deiana, добре дошла отново сред нас  bouquet
Радвам се, че толкова щастливи събития в твоя живот са повода да отсъстваш от форума!
Честита рожба! Да ти е жив и здрав малкия юнак Виктор и много да те радва!
Честита женитба! Пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот!

# 42
  • Мнения: 5 183
Привет, Австрийски мами!
Аз съм 4ужбинска мама също, но от другия край на света.
При4ината да пиша тук е предстоящото ни пътуване до родината, което ще е с пестой във Виена.
Кацаме във Виена в 5,30 следобяд и летим на другия ден в 10,30 сутринта. В4ера резервирах хотел, който е на 4 км от летището.
Иска ми се да ви питам мога ли да плащам навсякъде с кредитна карта или ще ми трябват пари в брой. И ако да - колко евро да си купя предварително, да си имам. Например в такси мога ли да платя с кредитна карта? Хотела е ясен, в4ера го платих. А и като идем някъде да ве4еряме мога ли да платя с кредитна карта? Някой ми спомена, 4е за коли4ките за багаж на летището май ще ми трябват монети newsm78 Направо съм отвикнала да ползвам пари в брой.
Предварително благодаря.

# 43
  • Мнения: 343
Deiana, добре дошла отново сред нас  bouquet
Радвам се, че толкова щастливи събития в твоя живот са повода да отсъстваш от форума!
Честита рожба! Да ти е жив и здрав малкия юнак Виктор и много да те радва!
Честита женитба! Пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот!

благодаря  bouquet
и аз се радвам отново да съм тук, лошото е че малко време остава за форума, не знам другите майки с по 2 деца как се справят, но на мен определено ми идва нагорно. тази седмица тагесмутера на александър е болна и аз откачам.
но пък са толкова сладки, когато александър прегръща и целува брат си, като му бута биберона или му вкарва четката си за зъби в устата Mr. Green много ме радват.
какво ново тук?

гледам, на  някои им текат носовете, като на моите 2ма юнаци... познат ли ви е накрайника за прахосмукачка за изсмукване на секрет от носа. на мен ми го даде детския лекар, изгелжда страшно, но върши много добра работа.

# 44
  • Мнения: 957
Ама съм заплес. Мислех си, че съм писала в новата тема и се чудя вече трети ден, защо като кликна на " нови отговори на моите публикации" никой нищо не е писам  newsm78
Да се похвалим, ние си имаме нова количка и днес обилаляхме с Рени от 13.00 до към 20.00 вечерта. Нашия Спа, рева, яде, пак спа, пак рева, пак яде, въобще толкова кротък не съм го виждала. Вчера му четоха молитва в църквата за 40ия ден и може дядо Господ да се е смилил и да го е кротнал малко. Ще пиша повече утре. Отивам да сля, че не се знае в какво настроение ще се събуди Бомбю. Ааа, щях да забравя- на 41 ден сме 5,430 кг #Crazy Много яде това дете!!!

Общи условия

Активация на акаунт