Разкажете за след бившите съпрузи

  • 4 469
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
 Сиси, сериозно ли ги пишеш тези неща?  #Shocked  Това на теб ли ти се случва? Сега, в момента? От постингите ти съм останала с впечатление, че си доста ревнива. Възможно ли е това да е причината за вашата раздяла? И как така изневяра? Нищо ли не ти е подсказвало какво се случва всъщност? Изобщо сигурна ли си, че любовница съществува?
Направо съм шокирана, сериозно. Както си живееш, нищо неподозиращ, изведнъж ти се изтърсва подобно нещо на главата.
 Видях, че си пуснала тема в Самотните родители. Дано да успеят да ти помогнат там със съвети от личен опит. Желая ти късмет. Подозирам, че мъжът ти по някое време ще се осъзнае и ще иска да се върне. Няма да ти е никак леко.

# 16
  • Мнения: 2 336
Сиси, сериозно ли ги пишеш тези неща?  #Shocked  Това на теб ли ти се случва? Сега, в момента? От постингите ти съм останала с впечатление, че си доста ревнива. Възможно ли е това да е причината за вашата раздяла? И как така изневяра? Нищо ли не ти е подсказвало какво се случва всъщност? Изобщо сигурна ли си, че любовница съществува?
Направо съм шокирана, сериозно. Както си живееш, нищо неподозиращ, изведнъж ти се изтърсва подобно нещо на главата.
 Видях, че си пуснала тема в Самотните родители. Дано да успеят да ти помогнат там със съвети от личен опит. Желая ти късмет. Подозирам, че мъжът ти по някое време ще се осъзнае и ще иска да се върне. Няма да ти е никак леко.
Аз съм просто в шок. Винаги съм му вярвала. И сега до края, въпреки че имаше много неща, които показват точно това. За това, че съм била ревнива - така е. Но не става въпрос само за изневярата. Става въпрос за решението да го направи точно в този момент и по този начин. Дори и някой ден да поиска да се върне - просто ще е късно.

# 17
  • Мнения: 1 334
Имаш ли кой да ти помогне?

Имаш ли нужда от нещо?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Това е някакъв кошмар, просто. Не мога и не мога да повярвам. Тук, във форума е имало и други такива случаи-зарязани съпруги по време на втора бременност, не си първата. В живота също съм виждала няколко такива примера. Умът ми не го побира-какво им става на тия мъже? Айде разбирам докато си бременна с първото да речем, да му минават някои мисли, но едно семейство, едно дете и второ на път...и някой ей така да махне с ръка и да зареже всичко...  Shocked

Направо ме е страх при мисълта да забременея с второ. Сякаш им действа като сигнал на тия мъже-да си вземат парцалките и айде, беж. Не ми го побира ума.

# 19
  • Мнения: 22
Много странно   Rolling Eyes Аз от скоро чета форума и не познавам всички потребители (освен някои особено запомнящи се) така, че не знаех (по-точно не съм обърнала внимание) че си с детенце и чакаш второ.  Странно е, ако наистина съпругът ти се е изнесъл и то при любовница, която има от един месец. Много често вторите деца в един брак са за закрепване на връзката и семейството. Да не би само нещо да се опитва да те стряска твоя човек? Това че ще имаш 2 деца, не променя отговорите по отношение на въпроса за намиране на нова половинка, но те чакат наистина тежки моменти... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 336
За момента моите и неговите родители обещаха да ми помагат. За в бъдеще ще трябва да се боря много. Сега важното е детето да се роди живо и здраво. Просто идея нямате как го преживявам. Спрях за се храня, не мога да спя. Само пред пс - то стоя и чета тук. А синът ни ще е първокласник вдруги ден.

# 21
  • Мнения: 1 568
От къде си,да излизаме заедно?   bouquet

Твоят мъж не заслужава втори шанс,не му го давай,ама никога!!!!

Горе главата,ако ми беше наблизо.... newsm78

# 22
  • Мнения: 2 336
За първи път изпитвам подобно разочарование. Предполагам, че заради това съм така. Приятелите, на които разказах са слабо казано - отвратени. Просто я няма човещината. А той е първият ми мъж, първото ми гадже, първата ми любов.

# 23
  • Мнения: 1 568
Той(мъж силно казано),но той  е страхотен житейски урок за теб....погледни го от тази страна......той ти предава ценен житейски урок и ако го научиш добре през следващите години никой няма да има шанса да те нарани,защото ти ще си отличничка!!! Силата ще е в теб,но първо трябва да се отдадеш на болката,която ще те изпепели и ще те направи достойна да си вземеш изпита,който в момента държиш!!!

 Аз знам,аз вярвам че един ден ти ще си най-щастливата майка и жена на света!!!! Вярвам го!!!!


# 24
  • Мнения: 393
   Ние сме почти еднакви- и мойто момченце в събота ще е първи клас,и аз чакам бебе(май съм в началото на 6мес.)...Но моето момченце е от първия ми брак-голяма бракма. WhistlingКогато се разделихме малкия беше на 3годинки,а три години по-късно Той се появи-не съм, го търсила,не съм го и искала-той ме намери FlutterПърво в сайт за запознанства,а после дойде в България.И остана-само дето аз и досега се чудя как разбра,че аз съм неговата половинка за 2 вечери?!?Даже днес пак си говорехме и той ми каза''нали знаеш как понякога усещаш със сърцето си как това е точния човек Heart Eyes''Имам толкова подкрепа в негово лице....И прави много вкусно китайско и  крем супа от картофи и праз Blushмечта hahaha
  пПожелавам ти го и на теб-дори,когато не очакваш и не го и мислиш да се появи някой,който да даде цялата си топлина и нежност само на теб!!!А за миналото-не съжалявай-то си е там и дано да сме научили важните уроци,за да не допускаме грешки и в бъдещето Peace

# 25
  • Мнения: 2 353
  Може би сега ти се струва невъзможно да си представиш друг човек до себе си щом е бил първата ти любов, но това не означава, че винаги ще ти се струва така. Желая ти от все сърце съвсем скоро да срещнеш този, с който ще бъдете щастливи.

# 26
  • Мнения: 190
Мило моми4е,преди 10 години и аз 4аках първия у4ебен ден на дящеря ми то4но като теб,само ,4е бебето ми беше на 3 месеца,с луксация и само с неколцина близки и приятели до мен.'Мъжът' ми се беше изнесъл по същия на4ин и на същото място,оставяики ме без средства и без възможност да работя.На никого не пожелавам да изпита подобно нещо.Отказваше да ни вижда и дори да разговаряме.Няма да обяснявам как го преживях.Имах 4увството ,4е животът ми си отиде.С много трудности отгледах децата си,но днес сам силна/а и винаги сам била/ имам прекрасен мъж до себе си и собствен бизнес.А тои е сам без никои до себе си.Не се предаваи,ако имаш нужда от помощ за каквото и да е,обади ми се 

# 27
  • Мнения: 2 336
Не че това ме успокоява, но не само моят е леке. Постоянно си повтарям, че не бива да съжалявам. Надявам се накрая да си повярвам. Но каквото и да чувствам започвам да осъзнавам, че такова същество, което направи и без това проблемната бременност на жена си непоносима, което заряза децата си, което вчера ме пита как сме щели да си делим тел. сметка и не ми остави и една стотинка, което не се интересува как се развива детето му и т.н.... просто не е достойно даже да го заплюя.

# 28
  • Мнения: 1 568
Така е!!!   bouquet
Как си? Как е бебчо днес?

# 29
  • Мнения: 2 336
Бебето взе да рита пове4е - бях се притеснила ве4е. Поспах тази нощ. Все още постоянно мисля за това, но като 4е ли по трезво.

Общи условия

Активация на акаунт