Тичат НОЕМВРИйските деца върху килим от есенни листа!!!

  • 11 317
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 549
http://zazz.bg/play:2ac1d9c8

По-късно ще гледам да снимам обувчиците, хубави са много.

Жени, уникално е  Peace
Ще се радвам да видя обувчиците на снимка, за да имам идея какво да търся!!!

# 241
  • Мнения: 198
Вени, спомням си , че спомена веднъж за кашкавала от с. Смилян Peace но в Метро гледах, гледах... не можах да го открия Tired може да не го зареждат newsm78
Роня - браво - прекрасни снимки   bouquet
Да, щото съм в бекграунда  JoyИ на мен ми харесва, макар и Лина много да прилича на момченце
не си бекграунд, не си ...две малки русалки сте/ нищо, че на едната не и е дълга косата/ Wink
за чорапките със силикон- показаха ми ги в един магазин, ще купя на Мина за вкъщи- но са с номера и чакам да заредят, не изглеждаха зле Peace

болничките - бързо да оздравяват Hug

# 242
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте!


Много са сладки всички порастнали бебоци.
Виждам, че на срещите е голям купон dancing remybussi dancing 

За съжеление нмам много време.
От 1.06 тръгнах на работа, а малката Иветка я гледа майка ми.
Цялата лятна ваканция изкарахме при нея /при мама Simple Smile/. А там няма нет.
Успявах да ви чета от време на време, когато се прибирах след работа, но винаги бързахме да отидем при децата.

Откакто Лъчи тръгна на училище се прибрахме, но беба остана при баба си.
Много ми е мъчно. Не съм я виждала от понеделник, а така ми се иска да я гушна  Cry
И понеже не мога да видя мойта кукла се радвам на ваште.

АНИТА, гледам те в скайпа че си на линия, пиши как сте!?

Кaril, когато е включен компа автоматично съм  on line, но не означава че мога да се добера до него Mr. Green

# 243
  • Мнения: X
Анита, да не беше ти Дидияна, я признавай бързо Simple Smile

# 244
  • Мнения: 255
Jenny_b, много са готини Simple Smile Благодарско !!!
Марияна - във Варна ги има в Пикадили, и в една друга верига - CBA.

# 245
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
jenny_b , страхотно се забавлявах, чакам снимки и много благодарско за което!!!  bouquet
Роня , аз не съм писала скоро, но си ви чета редовно, нещо ме помързява да пиша само като има какво да кажа тогава драскам по някой ред!! Иначе знаете че много ви обичкам  Heart Eyes
 Анита1 , представям си как се чувстваш мила и аз не мога без моята Диляна-сладурана, но щом трябва да се работи, бабата е най-доброто решение Hug

# 246
  • Мнения: 2 673
Анита 1,
радвам се че писа! Радвам се, че сте добре, ...имаш ли пресни снимки да ви видим, че ..даже не помня кога за последно съм ви виждала Embarassed Embarassed Embarassed

Мами, уолкъра на ЧИКО е много готин, отдавна му бях хвърлила око в ПИГИХАУС, но май ще се разминем защото Дани едва ли ще се държи за него и ще го ползва. Пък и с килимите ВЕЧЕ - абсурд да може да се придвижва TiredДнес падна както си ходеше, но се удари на сваления музикален плот на проходилката. Беше захвърлен на пода, бебо падна и нацели с челцето си една закръглена дръжка. Получи се веднаха синина и нещо като вдлъбнато - помислих че  Shocked Shocked Shockedима фрактура и костта е хлътнала...ПРЕДСТАВЕТЕ СИ КАКВО ИЗПИТАХ  Shocked Shocked Shocked ShockedВЕДНАГА го ГРАБНАХ, ОТВОРИХ ХЛАДИЛНИКА И ТАМ ИМАМ ОХЛАЖДАЩА МАСКА ЗА ОЧИ\силиконова като очила, пълна с охлаждащ гел\НАЛОЖИХ НА УДАРЕНОТО МАСКАТА, ОТВОРИХ ЗЕХТИНА И ГО НАМАЗАХ И СЪС ЗЕХТИН. ДАни пищи, аз треперя ама упорито охлаждам...той се движи, за да избегне студеното компресче...АБЕ - направо не искам да си спомням. В крайна сметка - цицината е съвсем малка, костта при опипване не ми се вижда хлътнала. Загуба на съзнание нямаше, няма и промяна в поведението му. Така че се отказах да го водим на преглед, ...както и на рентген...Дано няма късни последствия...Направих всичко необходимо. Благодаря на Бог, че ми дава самообладание в такива моменти и сили за адекватна и изключително бърза реакция. КОЕТО в повечето случаи \не само на спешност\ е най-важното, за да се избегнат усложнения. Накарах се на едната дъщеря, защото всъщност я бях помолила да го гушне за минута само ...а тя го пусна на пода и падна...

ЖЕНИ, похвали се ...аз ли пропуснах нещо.. newsm78Ама сигурно е така, като чета отгоре, отгоре...нямам грам свобода. Cry

# 247
  • Мнения: 815
Карил, добре че се е разминало само с уплаха- наистина е важно човека да МИСЛИ в такива моменти...

За мен вечерта беше много хубава .. бях с приятели на кафенце. По едно време Момчил се разписка, че не може да се справя с децата, но като се прибрах беше овладял положението Simple Smile

Пускам няколко сничмки от кръщенето на племеника в неделя, за това е със същия тоалет

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=168620&photo=75

# 248
# 249
  • Мнения: 255
Изчетох темата!!! Ей, много красиви деца си имаме, да знаете! Всичките!
Катерина на Gugi - страшна фотосесия сред (без)порядъка  Joy
София и Лина - в Търново, срещата в парка на софиянки, детския клуб и малката Ема, морските на Аля и Лина... и пак Лина... абе това си ни е варненското гадже (въпреки че напоследък разредихме много срещите).
А за планинско свекито съм си харесала Мина, малко сме по-нисички и по-лекички... ама има време, ще наваксаме!
Честити християнчета - Алекс на bubalina, Данни на sofkobofko, Илина на Злати ( а дали не пропуснах някого).  Sick
Sofko, дано бързо да ви мине хремата, и да няма усложнения... Дарин приключва тези дни втората си хрема... ама аз съм една хомео-мама... този път дори и хомеопатични не е пил.  Party
Мина, сега разбрах за идеята за детския клуб, откъде се е появила... Аз пък покрай нашата сватба имах идея за сватбена агенция....
Дени, ще се организирам тези дни да преведа парите, ако не ти намеря адреса, ще ти пиша на лични...
Анита1, сигурно ти е много трудно без малката... Докато съм на работа не се притеснявам за Дарин, знам че му е добре в къщи с баба... но като се върна в къщи си го начкам и нахапвам.. вече са по-интересни бубите.
Гери, вярно че пластмасата боли по-малко, ама като се удари един-два пъти в дървената играчка - ще се научи...
опа, извинете, поста ми станал безкраен.
Лека нощ!!! и добро утро!!!

# 250
  • Мнения: 258
     Здравейте,момичета!Отдавна не сме писали,но сме добре,нищо ново около нас.Беше една хубава ваканция,без ангажименти към нищо и никого,освен към децата/много се радвам,че им се посветих изцяло.Ходехме на басейни,язовири,две седмици на нашето Черноморие,малко в Сливен и Мийковци и на нашето село,близо до Велико Търново.
     София тежи 9,700 и е 78см.Има 6 зъба/№7 е на път/.Не ходи дори и като я държим за ръка,но пък шета вкъщи или с проходилката или пълзешком.Започнах да и вземам храна от детска кухня.Пасивният и речник става по-богат за часове и разбира много неща,но активния ни е слабичък.Оня ден пуснах диск на баткото на нейната възраст/е по-развит е/,а пък си мислех,че жените се развиваме по-бързо.Ще я пускам на ясла от март и се връщам на работа,така че дълга зима ме чака.Дано да е подходяща за разходки навън,че моето човече става нервно като се застои.
      За мен новостите не са много приятни.Откриха ми камъни в жл.мехур и в понеделник съм на операция.Стискайте палци!
      Нещо се мъти за рожден ден в Стара Загора,но аз съм изпуснала за какво сте се уговорили,някой да ме светне?
      Бебоците ни са страхотни!Досега гледах снимки,като имам време ще пусна и аз./В тази връзка-юли си купих нов фотоапарат и август го изпуснах в морето,как да не те е яд :2gunfire     Лека нощ!
  Мина и Гадамер, хайде ако се захванете с детски клубове Варна и София,аз ще направя един централен Hug

# 251
  • Мнения: 3 216
Момичета, след малко тръгваме на сондаж. Стискайте ни палци  Praynig

# 252
  • София
  • Мнения: 117
СТИСКАМ ПАЛЦИ, ПЕТЯ!

Анита, да не беше ти Дидияна, я признавай бързо Simple Smile
Не Мина, не съм аз. Както вече писах при майка ми няма нет, а от служебния  Naughty абе влизала съм да чета, ама си трайте Wink

Отивам на работа.
Лек ден!

# 253
  • Мнения: 302
Dr.Jend, какви закалителни процедури прилагате?

При нормалното ежедневно къпане, изплакването накрая го правя с все по-студена вода, докато стигне ледена. За родители със здрави нерви и леко садистични, ма то зъболекаря си е садист по презумпция... Mr. Green

# 254
  • Мнения: X
Добро утро!
Хайде един път и аз да почерпя кафе
Днес Марти става на 10 месеца, не можах да разбера как от бебе стана малко сладко момченце и така ни промени спокойния живот Simple Smile Поздрави и за 10-месечния Дарко, нека да е все така послушен и добричък! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт