Тичат НОЕМВРИйските деца върху килим от есенни листа!!!

  • 11 316
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 673
Добро утро мами!!!

МИНА, мерси за кафето!!! Heart Eyes

ВСЕ ПАК -......коя е ДИДИЯНА??? егати мистерията беше....аз мислех, че докато ме е нямало в нета сте разбрали??? хм......

ДЖЕНД, съдисти са ...съдисти са....особено хирурзите Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Желая лек и хубав ден на всички  bouquet

# 256
  • Мнения: 1 064
Добро утро, мами! Hug

Мина, благодаря за кафето  Coffee и честита месечинка на синеокия чаровник Марти! Tada Жив и здрав да бъде! Simple Smile
jenny_b, наистина много хубави обувки! newsm56
karil, слава Богу, че Дани се е разминал само с цицина Praynig
Вени, а и за всички останали, които ще ми пращат парички, адресът ми е на първа страница на тази тема! Peace
raliar, ако искаш пиши ми на лични и питай това, което те интересува за срещата! Wink
Петя, и аз стискам палци...дано всичко мине бързо и безболезнено! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Хубав ден на всички! lovekiss ...ние ще излизаме Тедката като се събуди!

# 257
  • Мнения: 498
Честита месечинка на Мартин и Дарин! Желая им една такава стая  Grinning



Петя  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

ralialr, стискам палци и за теб, мила. Много неприятно, но мисля, че операцията е рутинна и дано всичко мине по вода!

Жени, благодаря за клипчето!  Grinning А тези обувчици изглеждат много добре и стават явно и за хапване  Wink

Цвети, Неда е страхотна в червено и ми се струва мноооого пораснала! Да е жива и здрава!

А бе забугиха се още хора - Петипетя, Ейнджъл, а с Росито какво става???? с Ивиче????

Карил, дано не е нищо сериозно! Лина падна така веднъж от седнало положение върху една играчка и по същия начин и се вдлъбна кожата, че и синина дълго време си носи, за разлика от другите плонжове от леглото - просто играчката се "отпечата" на челото и  Joy

Иначе...от 3 дена съм с мигрена, ако не съм се оплакала Sad помагайте...ще ми се пръсне главата. Имам и хрема и явно от синусите ме боли. Правих си промивки с морска сол, мажа се с ментол и евкалипт, пия парацетамол, парагрип,,какво ли не..но пак все едно влак ми е премазал главата  Sick

# 258
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Добро утро Simple Smile
Честити месечинки  ura
Много я мъчат Миши , тези пусти зъби . Цели три й растат и се буди нощем горкото дете.Сигурно е голям зор Sad
Вече Петя, стискам палци!

# 259
  • sofia
  • Мнения: 8 959
Честити месечинки на Марти и Дарко  Heart Eyes

Тедито тамън заспа и имам маааалко време.
Вчера бяхме на консултация - 11 500 и 80 см, бебе гигантикус, особено на кила......лявата ми ръка и почти постоянно изтръпнала (основно с нея го нося)......как пък не ми се случи по-леко бебе.....Мина, кой каза тежести   Mr. Green Последно правех странична преса с 11 кг, ама не мърдаха и не беше по цял ден тренировката Laughing

Роня мога само да ти съчувствам за мигрената, незнам какво би ти помогнало....бързо да се оправяш....

Петя, ще мине сондажа, само дано не се повтори запушването, стискаме палци.

Карил, това с главите им е сериозно, ама типичните симптоми като гадене, отпуснатост и пр. се случват при мноооооого силен удар (момиченцето на една приятелка, на 5г. е, при удар с люлка ги получи), какво изживя да не ви разправям  Praynig
На Борис коронния удар е в ръба на радиатора, скачаше на леглото и буквално се метна върху радиатора.....що кръв изтече, ама да не се случва  Stop

# 260
  • Мнения: 1 328
Честити месечинки:)

# 261
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Здравейте в този мрачен, все още преди обед.

Честити месечинки на варненчета Марти и Дарко!

Аз пак имам спящ син. Вчера се сбърка от сън #Crazy Спал е общо 5 чака през деня, е вечерта заспа малко по-трудно, но не много късно. Хареса храната на Ози, май само кремчето нещо не го впечатли, ама аз му правя такива плодови вкусотии, че го разбирам.
Фъсътчка, сложи сухар в супата и ще й хареса на Йоанка, а даже и сиренце можеш.

Верче, Борис е наддал около 100 грама за 20 дена, и порастнал с 1 см - 75 е вече. Иначе бил добре.  Laughing Ходи пред кабинета на лекарката, докато си дочака реда - много беше смешен.
Креми, следващата седмица ще се присъединиш.  Laughing Само да е хубаво времето. Аз и една зоологическа градина съм навита да направим. Живея на 20 минути оттам само 1 път съм разхождала Борис засега.
За Мони и Митето. Минал е сондажа на очето му  - точно за 15 минути, и след около 2 часа са се прибрали. Сега ще му слага капки 10 дена и ще трябва да го пази от инфекции, след това отиват на контролен преглед и ще се разбере дали е бил успешен.  Simple Smile Да се надяваме, че е бил и че Митето няма да има проблеми повече  Laughing
Петя, ще мине всичко бързо и ще забравите  Grinning
raliar, стискам палци да мине леко операцията!
Мами, отивам да стягам пак багаж, защото утре отиваме да кръщаваме Боби. Ще пускам снимки живот и здраве в понеделник и ще ви разказвам  Laughing Laughing

# 262
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 397
МИНА ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ТВОЕТО ДЕТЕНЦЕ, ВЕЧЕ ИСТИНСКО  МЪЖЛЕНЦЕ!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Цвети детския клуб се намира в Лозенец, много близо до Сити Център и се казва "Всички звездички".


# 263
  • Мнения: 289
Мина, да ти е здравичко, палавичко и игриво момченцето!  bouquet
Марианче, и на мен много ми харесаха снимките на клуба.  Peace Вчера бяхме на РД в едно заведение в "Стрелбище" - нищо особено, но Ники беше като омагьосан от децата и играчките. Спомням си, че Ети похвали "Приказка без край" - то е в "Гео Милев". Предлагам да направим списък на читавите клубове за малчовци - хем за рождените дни, хем като варианти за срещи в студено време.
И Роси изчезна, и Горис я няма напоследък newsm78
ДимаДари, не се притеснявай - всеки нарича малкия момиче заради косата. Аз първоначално реших, че визираш племенницата ми, тя прилича на мен, за разлика от моите момчета... Mr. Green
Адашке, с какво го храниш това детенце?   chef Жив и здрав да е!
Петя, стискам палци! Praynig
Леле, много студено днес, брррр...Топли прегръдки от нас с Никълчо.

# 264
  • Мнения: 168
Честите месечинки! Много хубава детска стая си пожелала, Роня! и аз искам такава!

Петя, Реляр ако така се ипше на бг, стискам палци операции/манипулациите да са успешни и бързо забравими!

получих вчера СМС от Маша, че в неделя си идва, така че очаквайте включване!

ама съм гладна на тая работа не е като вкъщи! а пред прозореца виси мъж с разкарчени крака и гипсира сградата отвън!!! #Crazy При срещи, хората си прекъсват приказката и се пулят на преминаващите висящи мъже  #Crazy  #Crazy и така ще е още поне две седмици май!

А Мишо като се събуди през нощта става прав и плаче и съвсем не му идва наум да си легне обратно и се налага да го вземам при мен и не знам, май го свикнах от три нощи... newsm78 Вие как се справяте? Въобще ми е студено да стоя край креватчето му и хоп, вземам го и то кога ще го откажа?! Брат му по това време си спеше по цяла нощ, а преди това бях много зла и не го взимах, следобед си заспиваше самичък, а бебе мишо го нанинакаме и гугушкаме!! Брей, глезеното изтърсаче на мама! 

А и как сте с гърнетата, аз се оптивам сутрин да го слага и съм наредила на севкървата да почне да го реди на гърнето, когато е спокоен - първо да свинке с него, а после и работа да върши!

хайде, достатъчно обедна почивка!!! мноого благодаря за милите думи за кампанията!

# 265
  • Мнения: 553
Привет  Hug
Деничка, аз взех ето това на Виктор за 74 лв  http://www.bebeplusbg.com/index.php?m=320&category=189&p … %20VAI&lang=1
Дари, много са хубави снимките от онзи ден, ама защо не сме се снимали и трите!?! Яд ме е така. А като гледам на снимките Борис изглежда голям като Виктор Simple Smile Малко да се затопли и ще пием пак кафенце /ще си го платя този път, обещавам ти Верче  Mr. Green /
За РД на детето реших да направя така - на едно кръщане + РД, след това ще запазя места в едно заведение и ще поканим роднини  /които се оказаха цели 25 човека!!!!/. А догодина смятам да го направим в детски кът с още дечица. Че засега Вики не се отделя от мен, постоянно ме хваща за пръстите и ме влачи насам-натам като пръскачка из лозе.... Направо каталясах вече! Мисля че нещо се е изплашил и сега не ще изобщо да ходи сам, а беше тръгнал по едно време. Сега като се пусне случайно и се усеща и сяда на дупето и плачка.
Шехерезада, ние от много време взимаме кашкавал на Маджаров с червения етикет. До сега сме попадали само на добри партиди.
Хайде до скоро!

# 266
  • Мнения: 183
Здравейте момичета!!!
Честити месечинки на Марти и Дарко!!! Да са ви живи и здрави, весели и щастливи!
Честито и на новите християнчета!
Веси, честита годишнина на много голяма патерица! Бъдете все така влюбени и щастливи! Много хубави снимки!
Петя, raliar стискаме палци Praynig
Много са хубави снимките на бебоците - малката кукличка Кати как шета на мама, Вилхелмина с тези големи сини очи, морските снимки на Аличка.
Роня, Лина едно пухкаво малко зайче. Снимката на аватара ти ми е фаворит Peace
Цвети, Неда е много красива в червено и много е пораснала, отдавна не си качвала снимки и сега като я видях Hug
Жени, много са хубави тези обувчици. Аз на нашия батко купих такива, но да си призная едва сега забелязах, че са на Капчица, харесаха ми, видях че са ортопедични и ги купих. Обикновено ги къса много бързо, но тези не са мръднали от доста време. А Сашунко е бонбон от всякъде, да го нацелуваш, нали знаеш че е слабост на Каан. Как му се радваше в Мола.
Марианче, много са хубави снимките от детския клуб. Аз вчера се рових из нета и разгледах няколко такива, но незнам кои стават. А в понеделник сме на рожден ден на една съученичка и приятелка на Джани в "Приказка без край". За там вече знаем от Ети, че е хубаво.
Карил, с това ходене постоянно съм нащрек. Много ме е страх да не падне и да се удари, че ако се изплаши може да се откаже от ходенето. Как е малкия Дани сега?
Момичета, търсим си квартира!!! Може да е някъде по маршрута на метрото, Люлин, Обеля знам ли, а може и да е около 32 СОУ, на кръстовището на бул. Тодор Александров и бул. Христо Ботев. Нашия Джани ходи там на училище. Миналата година беше добре, защото таткото работеше близо до училището, но сега е на друго място и никак не е удабно нито на мен, нито пък на него да го оставя на училище. Така че, ако някой случайно знае за квартири да се обажда   Simple Smile
 

T@LI, наистина може да е от уплах, защото Каан така падна веднъж. Бях го оставила хванат на количката, а аз някъде блеех. И докато го забележа, че тръгнал сам той вече падаше. И известно време докато забрави не искаше да ходи, иначе можеше да проходи по-рано и сега вече да тича. Следващия път и мене ме пишете в списъка за срещата!!! Peace
Ние излизаме, че от вчера сме затворени!!!

Лек ден на всички и доскоро!

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 14:30 от mamaminion

# 267
  • Мнения: 3 216
Момичета, благодаря на всички за положителната енергия  Hug Сондажът мина, вече сме си в къщи. Не беше от най-приятните изживявания, но важното е, че мина. Сега ще се моля се да е успешен  Praynig

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
момичета,разрязах си ръката и ми е много трудно писането.скоро няма да мога да си пиша с вас.липсате ми много,чао и много целувки

# 269
  • Мнения: 218
Привет момичета!  bouquet
Петя, тъкмо да ви пожелая късмет и бебчо се събуди и се сменяхме и виждам че вече сте се върнали, радвам се че е свършило добре, стискам палци за добри резултати и занапред! Heart Eyes

Raliar, успех с операцията и безболезнено и бързо възстановяване! Praynig Hug

Мина, Вени, честити пораснали 10-мсечни бебчовци!   Party Time

Роня, напълно те разбирам за главоболието....ужасно е...аз от половин година като получа тази адска болка, следват студени тръпки по тялото, започва да ми се гади и почти винаги повръщам, после ми олеква обаче вече съм като изстискан лимон, а в това време бебчо му се лудува до забрава, но усеща как се чувствам и веднъж от безсилие се разплаках, не се сдържах и той милия с мене, ама така се сепнах като видях че и той заплака, че спрях веднага...Мисля че Клюки беще ходила на преглед, как се казваше точно изследването за главата newsm78, Клюки, ако четеш мила, кажи какво стана и с направление ли е това изследване?
ааааааа.....Роня и още за сиренето, забравих да пиша че взимам краве, на Лактеа също ми харесва. eat

Echi, Ангелчо също се буди към 4 почти всяка нощ, снощи даже на два пъти плака с пълно гърло, давам водичка ама не го успокои и бибата даже и го взимаме всяка нощ при нас и си спинка до сутринта между нас, мъжа ми го е страх да не сме го свикнели, а аз мисля че  топлина и нежност не мога да му откажа, когато така е разтроен и че това не го раглезва, така мисля аз де

Бебчо се събуди по-рано от моето предвидено разписание............. Rolling Eyes, кой ли пък ми го спазва, сега ще се окъпя някак с него Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт