Тичат НОЕМВРИйските деца върху килим от есенни листа!!!

  • 11 314
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 034
Raliar,  стискам палци за операцията.

ВечеПетя, дано всичко е ок при вас вече.

mariya86, много е неприятно, че си си срязала ръката- да ти мине бързичко...

Ronja,  за мигрена аз пия Солпадейн - ства и за кърмачки. иначе ми помага масаж на точките на палците на краката, но трябва някой друг да ти го направи, защото няма да можеш сама да ги понатиснеш. поне аз не мога.

иначе аз съм почти тук. не съм чела последните няколко страници, но чат-пат влизам за малко. в момента се пренесохме с децата при майка ми.
ще се развеждам.....не, бе шегувам се - дойдоха майстори в къщи и изтърбушиха банята - заформи се спешен ремонт, отлаган от доста време. освен това на стената в детската стая, граничеща с банята се оформиха 4 чудесни дупки, заедно с мазилката, така че и това ще трябва после да оправяме.... ooooh!
често, писнаха ми тези ремонти, ама наистина ми писнаха.


та от компа на нашите няма как много да чета и пиша, защото там сме много маймуни на клона.

Ronja, тази ваша  снимка с Лина, която някой беше постнал тук е страхотна !!!

започнах и репетиции...много е весело...

а да, Ваяна проходи - на шега, на майтап както си я оставям да си джитка по пода и тя взе да се отпуска и да прави сама по 1-2 крачки. иначе обича да ходи само, ако я държа за едната ръка /за двете не обича/....

# 271
  • Мнения: 290
ЧЕСТИТА 10 МЕСЕЧИНКА НА ДАРКО И МАРТИ - видни варненски ергени, румени и засмени.
в това гадно време навън аз се появявам изневиделица ама занапред дано да съм по-редовна в писането.иначе надниквам да чета тук редовно.
много са ми залипсвали всички варненски бебоци ама се надявам когато слънчо грейне да се организираме и да ги намачкам бубите... Hug

# 272
  • Мнения: 218
Ей Роня, забравих да пиша, за главоболието, оправя ме само Нурофен 400мг, за 5 мин ми действа, иначе с аналгин и парацетамол се измъчвам по 20-30 мин докато мине и то да съм на дивана да си почивам, което е невъзможно.... Rolling Eyes

Нашият Ангелчо е фен на носа ми да ви се похваля ли и аз незнам, но от вчера имам синка, така ме хапе бебчо да си точи венците че много боли когато изплюе бибата и настървено се спуска към мене и атакува с боен вика даже.... hahaha
Камбата ми е малтретирана....

А вчера ми падна на ченето, как не ми разби устата, така си прехапах устните със зъбите че ужас направо, катурна се върху мене от седящо положение и стана каквеато стана...

До по-късно че да дам реда и на другите... Wink

# 273
  • Мнения: 183
Преди малко се върнахме от двучасова разходка. Бяхме в една сладкарница с бебчо. Там си харесахме една девойка на 9 месеца и нещо. Девойката си тръгна преди нас, а Каан тръгна да я гони. След като не успя да я настигне последва истеричен плач, а тя се смееше и пищеше   Shocked Голям смях падна Joy Joy Joy
Оня ден на центъра случайно се видяхме с Клю, ама и двете бързахме само ми каза че Ивко бил хремав и че ще го води на хомеопат. Ама  какво е станало незнам? Съмняваше се, че е от зъби  Rolling Eyes
Иве, браво на малката Ваяна!!! Ееей тръгнаха децата ей. Не е шега работа!!!
иначе обича да ходи само, ако я държа за едната ръка /за двете не обича/....[/color]



Също като Каан. И той така правеше. Защото така май по-бързо се предвижват.

# 274
  • Мнения: 85
честита месечинка и от нас Hug Two Hearts  Kissing Heart
току що се върнахме от разходка и Ина легна newsm07 да си подремне малко преди ядане
ВечеПетя -дано всичко да бъде наред
Мария жалко за порязването и бързо възстановяване
Ралиар лека и успешна операция
Ние иначе сме добре.Ина май ще изкарва ново зъбче-спи доста неспокойно през ноща
Мами има ли някое бебе което все още не е казало мама?

# 275
  • Мнения: 815
ох, днес главата ми гръмна...

Петя, радвам се,че всичко е минало добре при вас, сигурна съм че скоро ще забравите съвсем Simple Smile

Злати, Ран казваше тати, баба и хиляди други неща, но не и МАМА и като тръгнах на работа се научи за ден и половина- Simple Smile

# 276
  • Мнения: 302

Весето s, напълнихте ми сърцето с тези снимки от вашия юбилей! А подаръка от децата-а-а-а-а-а, направо ме разплакаха... Душички... Heart Eyes  Hug

Пу-пу, да сте здрави и все така да се обичате! Heart Eyes

# 277
  • София
  • Мнения: 1 067
Йоанка се оправи от настинката без някакви особени мерки, но аз продължавам с хремата.

Дари М, мерси, така и направих със сухарчето, опапка си всичко детето. Напоследък не мога да се оплача от нея с яденето, дори за последния месец качи 500 гр, което за нея след 3 месеца спадане направо си беше чудо. Давах и едни детски витамини за апетит, а може да е помогнало и това че започнах да и слагам адаптирано мляко в кашите и чат пат да я дохранвам когато не и стигне кърмата. В началото ми беше трудно с адаптираното, защото тя не го харесваше, та смених марката и сега е ОК. За съжаление не бях от най-дългокърмещите майки, ама поне се опитах и направих всичко възможно да се кърмим по-дълго.

Мария86, дано бъроз се възстановиш и да се върнеш при нас!

Ралиар, стискам палци всичко да е наред!

Роня, и аз днес бях със страшно главоболие, сигурно заради хремата и температурата. Аз лекарства много не взимам, че съм алергична към аналгин, ама този път взех ефералган за температурата и упсарин за болката, та ми помогна и вече мога да гледам.. а преди това бях оставила Йоана да си играе сама на килима и само отварям от време на време очи да проверя какво прави, адски много ме болеше...

Честито на месечковците днес!

# 278
  • Мнения: 2 673
ооох немога да седна и за минута, не ви изчитам от-до подробно...Добре че сега едната кака занимава малкия..

МАРИЯ, дано скоро се оправи ръката ти!

ПЕТЯ, сигурна съм че всичко ще е наред!! Добре че е минало вече...

МАМАМИНЬОН  успешно намиране на квартира, за съжаление нямам инфо и познати в този район..

ДРЕБЕН, ДАни ме хапе до кръв - ръката ми му е слабост. ooooh!Цялата съм в синини.. Tired

РАЛИАР,  Peace

за главоболието нямам представа какво е най-ефикасно, мисля че едно добро гушкане вечер Mr. Greenи евентуално лечение при хомеопат

Забравила съм да честитя ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МЕСЕЧИНКИТЕ!!! и МЕСЕЧИНКОВЦИТЕ!!!  bouquet

# 279
  • Мнения: 198
Честита месечинка на сладурко Марти и морското ни гадже Дарко  Heart Eyes Hug  baloni!!!
МАРИЯ,Петя, Ралиар   Peace Hug

Ечи за гърнето: Мина от близо1,5- 2 месеца ака Wink само в гърненце. Започнах да я слагам сутрин, след като си е изяла млякото и за една седмица схвана за какво иде реч Laughing Но ен съм я насилвала, ако не искаше даседи вдигах я веднага. И сега даже взе да издава от 2-3 дни едни звуци, и като я сложа и си върши работата, може пък да се опитва да си казва newsm78 Иначе седи по много време, поне 20 мин. играе си с играчките и не ми дава да я вдигна, докато не е готова  Joy
Не знам с пикането как да процедирам newsm78 че пие много вода и съответно...
да кажат мамите с опит Wink

Неда в червено е направоооо newsm74
Браво на Ваяна - леко и безаварийно да е  tiptoe yes

# 280
  • Мнения: 498
Ето една почерпка и от мен:



Вече не ме боли глава   jumpuu Или поне, не е мигрена, а лека болка. Даже излизахме с Лина на разходка да пуснем парички за нощувките. Ходихме и на една изложба даже.

ечи, Лина редовно спи при нас половината от нощта. Но ние се кърмим на поискване, а и напоследък с тези зъби. Така или иначе съм я оставила да командва режима си сама.

mariya86, какво разряза бе жена? къде, с какво, как си? много апокалиптично прозвуча Weary

иве, направо ме разби с шегата си Simple Smile Ха дано бързо мине ремонта, че като знам колко са бързи майсторитееееееееееее  Outta Joint

Пам, дано всичко е ок! Лека вечер!

dreben, аз не повръщам, а ми идва да се хвърля от терасата. Който го е изпитал знае какво е. И аз като Фъстъчка, оставих Лина да играе на леглото и лежах до нея със полуотворени очи. Навсякъде ми казват, че не мога да пия нищо друго освен парацетамол  newsm78 Иве, Солфадеинът е супер - пила съм го..ще видя дали става все пак. Дани ме масажира точково - той ги разбира тези неща  Party Иначе си правих промивки с морска сол, пих лимони, витамин С, топли бани на краката, евкалиптово-ментолов крем върху синусите...всичко!!! Понеже явно и болката се засилваше така от хремата. Карил - и гушкането не помага  Mr. Green

Злати, Лина само 1-2 пъти каза МАМА. Сега сме на Л, К и бръм-бръм. Иначе като я питат къде е мама се обръща да ме търси  Simple Smile

# 281
  • Мнения: 2 673
. newsm78КАКВА Е НОВАТА ТЕМА???

идеи или вече измислихте??



Малчовците НОЕМВРИйски са факири кат СТавийски... Sick\оф...има двуяко значение, чорт возми\...

...........май е по-добре....

НОЕМВРИ иде с фойерверки - готвим РД с наште жмерки!!! Mr. Green

НОЕМВРИ чакаме те с нетърпение - ти си нашто вдъхновение!!!  bouquet

 НОЕМВРИйски момичета, момчета смело джапат със крачета
Mr. Green

ПП наш\те  изрично е без "и"...
аре, бе ....къде сте??

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 23:53 от Кaril

# 282
  • София
  • Мнения: 243
Сега за кратко пък ще чакам новата тема да пиша повече.

Роня, сиренето е козе на Жоси. Днес специално ходих до магазина и разпознах опаковката. Не  е прекалено твърдо и сухо. Като го сложа да се изкисва става супер.

ВечеПетя, искрено се надавям, че всичко е минало успешно. Heart Eyes

Лека операция и бързо възстановяване на Ралиар. Praynig

Мария, с повече почивка нещата ще се оправят. Peace

# 283
  • Мнения: 483
Охххх, изчетох ви най-после  Whistling  Wink Ха добър вечер сега  Mr. Green

Снощи татито беше на служебна вечеря и не ми донесе лаптоп а си, та не съм се включвала.а вие сте изписали целия свят направо  Wink

Сега ще карам по спомени, че четох, но не си водих записки  Embarassed

Деничка, ние имаме Уолкър-а от втората снимка, която е пуснала Верчето  Peace Много е стабилен и Теа много добре си житка с него из къщи.Освен това има много занимавки по него и като й писне си сяда и започва да си играе.А и той пее по "хиляда"наЧИНА  Rolling Eyes
Петя, Радвам се, че е минал добре сондажа  Peace
Карил, браво и на теб за адекватната ти реакция при падането на Дани  Peace Добре, че нищо му няма на душичката  Praynig
Роня, съчувствам ти за главоболието и се радвам, че си по-добре вече  Hug Страхотна ви е снимката с Лина, наистина.А за сиренето...аз също купувам на Маджаров-и за нас и за Теа.МНого ми харесва кравето, иначе овчето ми мирише.
Ечи, аз Теа я слагам на гърне от края на август.В началото не искаше да седи на него и я вдигах бързо, изобщо не съм я насилвала.После започнах да я занимавам с играчки и на нея й хареса, та имахме няколко инцидентни изпишквания и едно акане.Тя много обича да й казвам Браво, като свърши нещо хубаво, та така я поощрявам и тя е доволна.Но аз я хванах, че сутрин ака като стане и я слагам веднага, та явно и тя взе да свиква какво се прави в гърнето, още повече, че винаги се обръща да погледне дали има нещо в гърнето  Laughing.Сега от няколко дена пишка, веднага щом я сложа(освен ако не се е изпишкала току що в памперса).А акането е почти само в гърнето.Ако ака следобед обаче, понякога я изтървам.Смешното е, че като големите хора тръгва да става, като си свърши работата  Mr. Green Така един ден си обърна гърнето на ламината, добре че само беше пишкала.

Честито на всички месечинки  Hug

Днес се видяхме с Гадамер.Добре си поприказвахме и се поразходихме.Много съм доволна  Simple Smile По едно време Емката и Теа имаха някакви възражения, но То беше защото на Емка й се спеше, а Теа не искаше да стои повече на едно място в количката  Wink

Момичета, да споделя с вас ... утре за втори път ще ходя на "Бели денс".И в неделя пак  Simple Smile Предния път ми хареса - хем танцуваш, хем и после яко ти натоварват всички групи мускули с упражнения. Но преди това в 8.15 ч съм на фризьор  Crazy И то защото татито е на тенис и аз трябва да се прибера навреме, за да не си изпусне часа  Rolling Eyes Абе луда работа  Rolling Eyes

Сега отивам да си лягам и аз, че утре ме очаква натоварен ден.ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ЗВЕЗДИЧКИ  Hug

# 284
  • Мнения: 667
Честити месечинки на  Мартин и Дарин!

Dr.Jend, благодаря, аз плакна с по-хладка вода, не съм стигала до студена. Laughing
Какво друго може да се прилага за закаляване освен водни процедури?

Мария, надявам се да не  е голям проблемът и по-бързо да зарасне раната.  В понеделник май не се очаква дъжд. Какво ще кажете за кафенце предиобед? Пети н, а?

raliar, стискам палци!

Вчера в дъжда пропуснахме консултацията, но Радослав е минал 10,5 кг. От няколко дена ака по 4-5 пъти на ден, от време на време и доста рядко. Сложила съм го на диета /не много строга, продължава си АМ/. Педито му изписа лечебна храна, ама не мога да си го представя да заспи без АМ, за сега няма да давам.
Аз да питам, предписаха му и прахчета Хидрасек, някой ползвал ли ги е?
 
lightblue, какво е  Бели денс?  Така като те четох, се сетих за моята инструкторка по аеробика. Тя ми беше любима, защото водеше доста танцувално и не усещаш как минава времето, при това добре се натоварваш. Много страдам, че вече не води, преди време претърпя травма. Сега /след раждането/ почнах Пилатес, но ми липсва интензитета на аеробиката.

Общи условия

Активация на акаунт