Мама гали щръкнало тумбаче и говори нежно на свойто бебче ФЕВРУАРЧЕ!

  • 15 803
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 242
Честит празник на всички именници и на софиянки! Да сте живи и здрави всички!   bouquet
Честити хубави резултати и на правилите изследвания!  Hug
Добре дошли на Кика и Мозила! Да ви е лека и безпроблемна бременността!  Grinning
Честити щъркелчета на сладураните видели пола!    Heart Eyes
Благодаря ви за милите думи за Ива  Blush и дано пожеланията ви се сбъднат и да ви се връщат стократно! Hug
Евелинка аз мислих че по време на бременността са видели раничката. Благодаря за информацията!
Аз вероятно ще си платя, защото имам малко нестандартни за България изисквания и за да получа каквото искам ще кихам, а и таткото държи отново да е с нас така че... Втория път платихме ВИП зала и присъствие на таткото пак.
Изабелка копирай някоя от предишните теми като само повтори списъка от тази, понеже има нови попълнения. Всички теми са страхотни и е срамота да ги ползваме само по веднъж, толкова си се трудила!   bouquet
Сега нещо свежо на което съм се смяла преди 3-4 години, жестоко е! А мъжете ви ще се очароват  Joy
Как се живее с бременна жена - част І
Как се живее с бременна жена - част ІІ
Как се живее с бременна жена - част ІІІ
Как се живее с бременна жена - част ІV

Да кажа че утре съм в Бургас, имам работа до обед и после сме фрий, ако някой иска да се обади да се видим. Ще взема да пропусна някой ако почна да пиша на лични,  за това си оставям тела тук 0889 483 105

# 226
  • Мнения: 9 002
Мери, напикавам се от смях, не знам дали ще мога да ги изчета всичките, за сега чета 10 мин и не мога да си поема въздух!На таткото само му казах две, три неща и той се смя!
Хи хи хи
 Hug Hug Hug

# 227
  • Мнения: 4 242
Аз си ги разпечатах още тогава и ги дадох на таткото, а той после ги разпространи и в поделението и навсякъде смях до припадък  Joy

# 228
  • Мнения: 124
Добър вечер!
То стана време за лека нощ Simple Smile
zvezdobroyka радвам се за твоя хубав резултат!
mozila добре дошла!
jajda - благодаря за инфото Simple Smile

Много ми е смотано днес - дано не се отразява на бебето. Таткото ми е изпилил нервите до критичния ми минимум от 3 дни насам #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Оплаках ви се Sad
Лека нощ на всички коремчета и мамчета Simple Smile

# 229
  • Мнения: 4 242
Зачетох се в това и ми се дощя да споделя и с вас
Пренатално общуване

# 230
  • Мнения: 12
 Здравейте момичета, сигурно ви се струва странно и очудващо че съм писала в този ранен час, но от няколко дни не мога да спя и се будя към 4-5 часа сядам да изчета написаното от вас, ровя се в нета. Май причината е че ми предстоят изследвания, а аз още не съм оздравяла напълно дали това ще се отрази на резултатите ще питам чак като отида,защото няма как да се отлага правят се в началото на 16 г.с. 
 Браво на бургазлийки спретнали са си страхотна среща. Дано и ние пловдивските мами да успеем да се организираме, а всъшност колко сме мамите от Пловдив? Някоя от пловдивчанки дали е ползвала услугите на частна АГ клиника Селена? Ще ползвам услугите им за преглед и изследване по препоръка на моята акушергенеколожка, чийто кабитен е в ремонт. Много се изписа за Селена когато отвориха преди година и половина дано наистина да са добри.
  Добре дошла на Мозила, желая й от сърце лека и безпроблемна бременност и едно здраво и щастливо бебе през февруари.
  Честито за добрите новини на всички мами, които имат добри резултати от БХС  и на тези които са научили вече пола на своите бебоци.
 Е до скоро, сега смятам да седна да попиша върху едни теми от работата, че шефа дава зор. Така де, като не спя, поне да я свърша някаква полезна.

# 231
  • Мнения: 663
Зачетох се в това и ми се дощя да споделя и с вас
Пренатално общуване

Много хубав сайт, опитвам се  да си намеря една книжка за пренатално образование, но се оказва, че по Вн. книжарници я няма( сигурно зареждат по една бройка Rolling Eyes)
Иначе днес щях да ходя да си правя изследванията за кръвна захар, но снощи кой дявол ме накара да се набухам с едно сладко мляко и ходенето отпадна.
Някой беше пускал линк за 9мес. във Варна, дали ще може пак да го пусне, че не го намирам? Praynig

# 232
  • Варна
  • Мнения: 245
Добро утро и от мен  55
Вчера на ФМ ми казаха че всичко е ок с бебето, което много ме зарадва. Обаче не намери нищо между краката и каза че клони към женско  Joy Не е сигурен, но предполага. Няма да сменям за сега щъркелчето, ще видим какво ще покаже нататък. Татито горкия, докато се усмихваше и ми обясняваше как бебо маха с ръчичка, застина и се загледа в монитора да търси и той "инструмента"  hahaha Накрая разбира се примири и се радваше че е добре бебо, без значение той, тя....  Smile

Радвам се за всички момичета с добри резултати, дано до края само това пишем и четем  Praynig
Мери много интересни линкове пускаш  Hug
Zdravi4   http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1112/  - мисля, че е това. Аз излизам отпуска и ми се иска на 27 да отида, айде и ти  Smile И de3demonka имаше желание, но нещо се загуби. Още някой от Варна?

# 233
  • Мнения: 663
ООо не, остава сега Георгиева да ми каже, че е момче, ще бъда в пълен шах, както накупих един тон розови неща. ooooh!
Иначе за 9-те месеца със сигурност ще ходя, че темата ме интересува, ще се разберем нещо...

# 234
  • Мнения: 85
Здравейте мамчета
Добре дошли на новите мами
Честито на ножонаучилите пола на сладурчетата си
Честито и на всички с добри новини и резултати от изследванията
Варненки и аз искам да дойда, но то4но тогава съм на ЖК  Sad
Аз вече се цопнах в албумчето ни и си позволих да направя ново албумче за бебешките работи /че като слушам Пухка как пазари и ми се прииска да видя, а и аз да се изфукам с малко терлички - сама си ги плета  Laughing/
Айде лек и приятен ден от мен и погалете тумбичките от мен.

# 235
  • Мнения: 53
Аз пък толкова разчитам да се получи същото объркване като при  Lady V   Laughing
На мен още в 16 г.с. докторката ми каза че е прекалено рано да се каже пола (тя работи с дву измерен ехограф) и с поглеждането на монитора ми казе, че ще е момчер но на мен така не ми се вярва та реших все пак следващия път да кажа и за си обявя цвета на щъркелчето.
А тя като започна с това че е прекалено рано защо трябваше да изрича предположения.
Сега не спирам да го мисля!

# 236
  • Мнения: 419
Привет  bouquet
Честито на всички мами узнали пола на бебоците. Браво за хубавите резултати и на пав и на звездебройка. Аз също мога да се похваля с такива на БХС.
Явно срещичката на мамите от Бургас е била доста забавна,всички излглеждат доста щастливи.

Вчера се бях уговорила с моята приятелка, която всички разбрахте че на 15.09 роди момче да се видим,така и така бях в Майчин Дом за резултата от БХС, а тя пък два етажа по-надолу. Бях купила по нещо и за нея и за Митко. Влизам в стаята й .... и какво да видя мама гушнала бебенцето си. Толкова се развълнувах, че си забравих името. Цунках я, на него му казах "добре дошъл". Беше жестоко изживяване, може би защото не очаквах да видя Митко в стаята й. Grinning Grinning Grinning
Това е от мен, до после.



            СРЕЩА



Дата: 20 Септември
Час: 19 часа
Място: Мистър Пица на ул. Неофит Рилски 44
Мами: galadriel, alina_si, zuzulina, evelinar, cattt, GoldenEyeful, denil, zvezdebroyka
Hug


# 237
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте и от мен.Честито на всички за узнаването на пола и за хубавите резултати.  bouquet
Изабелка,ако нямаш време копни тази тема тя и без това си е хубава,само добави новите неща.Моля те пиши ми термин 16 февруари окончателно.Благодаря ти предварително. Heart Eyes
Лек ден на всички.

# 238
  • София
  • Мнения: 96

Мери, раздрусах бебчо от смях  rotfImbo! Довечера обезателно ще го покажа на таткото !
newsm74

# 239
  • Мнения: 5
Зачетох се в това и ми се дощя да споделя и с вас
Пренатално общуване

Мери, благодаря за линка!
Страшно интересно и полезно четиво!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт