Може ли теста да не е верен?

  • 19 548
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Възможно е. На мен ми показа положителен, а 2 дни след това ми дойде. Бях много разочарована. След като ми свърши направих втори тест - отрицателен. Ходих на лекар - не съм бременна. Вече не вярвам на тестовете.

# 16
  • Мнения: 4 406
абсолютно е възможно, да. всяка марка тестове се застраховат с 0,01 % неверни резултати  Laughing

# 17
  • Мнения: 820
Възможно е. На мен ми показа положителен, а 2 дни след това ми дойде. Бях много разочарована. След като ми свърши направих втори тест - отрицателен. Ходих на лекар - не съм бременна. Вече не вярвам на тестовете.

Това, което ти се е случило се нарича "химическа бременност", бременост по всяка вероятност е имало, но се е прекъснала в много ранен етап. На мен също ми се случи веднъж, а и по принцип не е рядко явление.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 122
иди най-добре на лекар...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 506
Това, което ти се е случило се нарича "химическа бременност", бременост по всяка вероятност е имало, но се е прекъснала в много ранен етап. На мен също ми се случи веднъж, а и по принцип не е рядко явление.
Така е Peace
И на мен първият тест ми беше отрицателен ( на 2 дни закъснение), но след още 2-3 дни - вече беше положителен. Но макс. до 10 дни след закъснението трябва да се позитивира, ако изобщо има бременост.

# 20
izchakai oshte niakolko dni i si napravi pak test zashtoto moje da karash cvetna bremennost. imah priatelka na koiato 2-ta  testa i biaha otricatelni, idvashe i cikal no za den dva i beshe kafenikaf i taka ne se usamnihme.  Razbrahme che e bremenna chak v 4 mesec. ako se samniavash otidi na lekar no poizchakai malko.

# 21
  • Мнения: 1 919
има и невалидни

# 22
  • Мнения: 11 004
Може! Peace Резултатът от отрицателния ми тест е на снимката в аватара ми. hahaha

# 23
  • Мнения: 179
може да не е отчел правилно

# 24
  • Мнения: 3 214
На мен лично винаги са ми били верни, след около седмица закъснение  Peace Дано твоят е грешен  Praynig

# 25
  • софия
  • Мнения: 94
Трите ми отрицателни теста след две седмици стават на 2 години! Grinning
Така че, най-добре отиди на лекар!

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Случвало се е 3 теста да покажат отрицателен резултат. И то при голямо закъснение на МЦ. Дори след 20 дневно закъснение и след като бях сигурна на 100% защото вече имах първи признаци като отпадане, гадене, напрегнатост в гърдите, теста показа отрицателен резултат  Rolling Eyes
Отрицателният резултат сега е на 6 години.

# 27
  • Мнения: 4 621
Отрицателния резултат може и да не е верен, ако теста е направен по рано. С положителен тест обаче не съм чувала да има грешка Laughing

# 28
  • Мнения: 4 496
"Четири отрицателни теста" днес започва втори клас newsm47

# 29
  • Мнения: 41
Може.Родих дъщеря си с отрицателен тест и на всичко отгоре пиех противозачатъчни"Жанин"

Общи условия

Активация на акаунт