Разград

  • 9 271
  • 311
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 398
Гледайте "Бон Апети" в Разград.Цяла седмица предаването ще бъде посветено на Разградския край.

# 226
Zdraveite mami.Izvinqvaite,4e taka se namesvam v temi4kata vi,no moje li nqkoq ot vas da mi pomogne kato mi kaje ima li nqkade v Razgrad magazin za bremenni.Blagodarq vi predvaritelno.

# 227
  • Мнения: 441
Здравей dilqna_23.Мисля,че има в търговският дом ,на първият етаж в дясно.Ако не се лъжа даже има надпис на витрината отвън.

# 228
# 229
  • Мнения: 441
Моля,моля.Дано съм ти помогнала.В Шумен няма ли такъв магазин,че си решила да пазаруваш в наше село?

# 230
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Честит рожден ден на Рени ! малко на патерици извинявайте Щастливо детство много здраве щастие и да слуша мама и тати !




Аз втори ден немога да се освестя !  Crazy Crazy ooooh!  Сега излизам ,после ще ви пиша повече !
Целувки на всички !  Heart Eyes   bouquet  Hug

# 231
  • Мнения: 51
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175875
Понеже и аз си припомних младините,реших да ви пусна малко снимки от зората на демокрацията/сиреч от моя бал през далечната`91 година/и от срещата на випуска това лято... Embarassed
Дано мама Руми не ми се сърди...

# 232
  • Мнения: 271
Хриси, много ми харесваш на първите снимки.

# 233
  • Мнения: 227
е пак всички се изпокрихте думи нямам Crossing Arms

# 234
  • Мнения: 500
Добро утро!Ама съм кукувица я!Айде аз да давам кафето тая сутрин!(нощ....) Mr. Green

# 235
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро!Ама съм кукувица я!Айде аз да давам кафето тая сутрин!(нощ....) Mr. Green


OooOooo Кукувицо дай че тъкмо за това си мислех !  Tired

# 236
  • Мнения: 500
Я,имало и други....кукувици!Ку-КУ! Mr. GreenТи ко прайш толкоз рано?

# 237
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Я,имало и други....кукувици!Ку-КУ! Mr. GreenТи ко прайш толкоз рано?

Цъкам из нета и чакам някой да се пробуди че да има с кого да си пия кафето ! Ей сега след половин час като изгоня и мъжо на работа и ела ме виж .... надувам музиката и се развихрям !  hahaha Joy

# 238
  • Мнения: 500
Я,имало и други....кукувици!Ку-КУ! Mr. GreenТи ко прайш толкоз рано?

Цъкам из нета и чакам някой да се пробуди че да има с кого да си пия кафето ! Ей сега след половин час като изгоня и мъжо на работа и ела ме виж .... надувам музиката и се развихрям !  hahaha Joy
Блазе ти!Аз моя го изпратих,ма детето спи.....Като се събуди -тогаз!Отивам да извадя нещо от фризера за вечеря.Тъй и тъй съм кукнала рано,ами поне нещо да свърша. Mr. Green

# 239
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Какво да правя и аз викам да пусна по едно кафе и отивам да си направя за мен Wink

Общи условия

Активация на акаунт