Бой или милост?

  • 1 519
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Жената трябва да се бие, но не постоянно, защото се пристрастява все пак.
Мисля, че веднаж седмично е ок.

# 16
  • Мнения: 5 468
Кейси, аватарът ти е велик Peace Joy.

# 17
  • Мнения: 7 723
....
ООоо, бие ме и още как! От сутрин до вечер на почивки! Crazy
Аз за това съм такава примерна съпруга и еталон за домакиня Flutter

Ето, че имаме и първи пример за полезни ефекти от боя. Разкажи, как е?
....
Бой, баце! Жената е като кучето- благодарна е само, ако има бой! Як бой! Grinning

Внимавай какви ги говориш да не те баннат, че ще ми липсваш все пак.
Оп, моля никой да не ме цитира, щот ще се самоизтривам.... Whistling

Жената трябва да се бие, но не постоянно, защото се пристрастява все пак.
Мисля, че веднаж седмично е ок.

То така се почва. После почва да си иска дозата все по- често и по- често  Whistling

# 18
  • Мнения: 7 837
Във връзка с една съседна тема, се чудя дали, ако се пошляпва по паласките, целулита, дупето... няма да доведе до намаляне на обиколката. Обаче веднъж седмично, няма да е достатъчно. Трябва поне през ден, за по 15-20 мин.

# 19
  • Мнения: 822
А в образователните филми нощем, самецът като си бие леко меча в бедъра на актрисата, брои ли се за бой? А боли ли го него?
"Не бъркай боя с е*ането!" - народът си го е казал.
Ами то едното е част от другото...Мое мнение...Може би,защото съм съпруга на бивш армеец...Докато има секс,ще го траем,после ние ще бием...В този смисъл съм съгласна с Кака...

Във връзка с една съседна тема, се чудя дали, ако се пошляпва по паласките, целулита, дупето... няма да доведе до намаляне на обиколката. Обаче веднъж седмично, няма да е достатъчно. Трябва поне през ден, за по 15-20 мин.
В една друга тема обаче пишеше,че прекаленото охлаждане също води до натрупване на тлъстинки...Бая пляскане трябва да пада...

# 20
А в образователните филми нощем, самецът като си бие леко меча в бедъра на актрисата, брои ли се за бой? А боли ли го него?
"Не бъркай боя с е*ането!" - народът си го е казал.
Ами то едното е част от другото...Мое мнение...Може би,защото съм съпруга на бивш армеец...Докато има секс,ще го траем,после ние ще бием...В този смисъл съм съгласна с Кака...

Тоест ти си обичаш грубичкото и ако секне почваш ти да биеш защото се изнервяш, нали?

# 21
  • Мнения: 25 610

Тоест ти си обичаш грубичкото и ако секне почваш ти да биеш защото се изнервяш, нали?

Аре стига си писал глупости, баце, че взе да срамиш пагона!  ooooh! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 792
 Много е кофти, когато мъж се чуди какво да прави и не се е хванал в ръцете, направо ме е срам да чета.

# 23
  • Мнения: 3 423
И кво? Защо с бой, като може
с добра дума да се разберете...

# 24
  • Мнения: 516
Бой, секс и сръбска музика. Народна поговорка. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 835
Насилието на по-силния над по-слабия си с жалка работа откъдето и да го гледаш.

Мъжът ми не ме бие, най-малкото защото и в моя случай, както при жена му на г-н Велинов, тоя бой ще ми е и първия и последния вероятно. Предвид разликата в размерите ни. Mr. Green

Но наскоро един приятел разказваше, (а жена му е бая едричка), че веднъж много се ядосал на жена си, прибрала се късно, много пияна, пък и нахално се държала......Та с една дума излязъл от кожата си. Да ама мацката като му отперила един, та боя приключил набързо и е под въпрос, кой кого е набил. Mr. Green

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Абе, да ме бие. Аз на бой нося, много съм яка. bowuu
Само да не ми скубе брадата. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт