Достатъчно срамен въпрос....

  • 109 014
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 366
Рошличке, не отлагай, а отивай на лекар, мила! Hug

# 166
  • Мнения: 2
а някой да знае добър гинеколог в пловдив който може да извърши процедурата

# 167
  • Мнения: 4
Здравейте на всички които имат нуждата от лабиопластика. Искам да ви кажа, че преди всичко трябва да бъдете готови за това. Истината е следната ....Всеки един добър хирург извършва тази операция. Най-добрите хирурзи в този случай употребяват спинална упойка понеже мястото е много нежно и болезнено /ако не бъде подбрана подходящата упойка/. След процедурата е добре да се остави пациента 24 часа в болницата да е под наблюдение. След преминаването на действието на упойката мястото не боли усеща се леко щипане поради марлите които се веднага слагат с лекарства. На следващия ден може човек спокойно да се върне у дома. Не трябва да се натоварва физически. Ежедневно се сменят превръзките. И се изписва още от първия ден антибиотик който продължава 10 дни....... Тъпа болка се усеща при сядане.............. Ето това е самата истина за тези които са решили да се подложат. Успех.....   

# 168
  • Мнения: 4 270
След колко време отшумяват болките?

# 169
  • Мнения: 4
В период до 7 дни /при всеки организъм е различно/

# 170
  • Мнения: X
не бих казала, че съм много съгласна с ЕЛЛ 1111. Аз си направих лабиопластика при добър гинеколог НЕ хирург. Процедурата беше с продължителност 40 мин и след това съвсем спокойно си отидох вкъщи. Точно за две седмици се бях възстановила напълно. Не е нужно да се остава в болница

# 171
  • Мнения: 5
Здравей, katq_hs,

и аз искам много да си направя лабиопластика и четох вече на няколко места, че може и при гинеколог. В клиниките за пластична хирургия е невъзможно скъпо... Моята гинеколожка каза, че не прави такива операции и не можа да ме насочи към друг специалист. При кого беше ти и колко струваше процедурата. Доволна ли си от резултатите?

# 172
  • Мнения: 5
И въобще, някой може ли да каже за гинеколог, който със сигурност прави лабиопластики в София? Изчетох десетки страници по форумите вече, освен за една доцентка във Варна и гинеколог в Плевен, не намерих други конкретни имена, макар че на много места пише, че и гинеколози предлагат услугата, дори, че са по-надеждни от пластичните хирурзи. Моля ви, дайте ми конкретна информация.    bouquet

# 173
  • Мнения: X
аз си я направих в Хасково, за София не мога дати кажа нищо. При положение, че София е половин България не може да няма специалисти. Насочи се към някои, които работи в аг отделение. Ако ти откажат значи не им се занимава с това. И ако някой се опитва да те разубеди не се съгласявай. Разликата след това е убийствено голяма и е много по хубаво и конфортно. Да не говорим за това колко добре влияе на самочувствието

# 174
  • Мнения: 5
Направих си процедурата преди 6 дни и досега съм много доволна от резултата, макар че е болезнено и неприятно като цяло, не може да се сравни с душевния и физически дискомфорт, който изпитвах преди! Ако някой има нужда от информация, пишете ми на лично съобщение. Моята операция се направи по клинична пътека и ми излезе многократно по-евтина от това, което клиниките за пластична хирургия изискват.

# 175
  • Мнения: 2
Моля напишете ми координатите на гинеколозите,които са ви правили лобиопластиката Sad
Питах няколко човека вече через лични съобщения,но никой не ми отговаря Sad Sad

# 176
  • Мнения: 1
Моля кажете координатите на съответните гинеколози?!

# 177
  • Мнения: 2
Някой ако знае къде в пловдив правят лабиопластика да пише

Общи условия

Активация на акаунт