Достатъчно срамен въпрос....

  • 109 419
  • 177
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 145
Скрит доктор, ако прочетеш малко по-внимателно, ще разбереш, че не става въпрос просто за суета и че го правим защото не се харесваме. Мен лично ме БОЛИ почти постоянно, а пък по време на секс още повече. Така че не ми обяснявай как било наситено с повече рецептори и било по-голямо удоволствието, изобщо не е така (поне при мен).

# 76
Всеки знае себе си. Аз имам достатъчен опит за да си кажа мнението. Ако вие (Вие) не желаете чуждо мнение, не пишете по форумите.

# 77
Направих си. Боли ме... и тече доста кръв. Нормално ли е това

# 78
  • Мнения: 121
Ако всички си живееха живота,а не само да се комплексират от тоя и оня,помислете кокво ще стане с пластичните хилурзи...... Joy JoyИзключвам случаите по медицински показания разбира се.

# 79
  • Мнения: 3 675
Според мен няма нищо срамно в това, пък един мъж, ако те обича изобщо няма да обърне внимание на тази подробност.Доста често се среща при жените това, не е болка за умиралка.

# 80
  • Мнения: 1 192
На мъжете и едното, и другото им омръзва в един момент,няма уникална формула  Rolling Eyes Но доколкото разбрах на някои жени им пречи Naughty

# 81
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
Ами ние говорим точно за това,колко ни е дискомфортно физически.А тук продължава да се пише как на мъжете им правело впечатление или не,на кой му пука какво мислят мъжете.Ние говорим за физическото неудобство.Или да се отвори друга тема със заглавие"Какво мислят мъжете за дългите ви срамни устни".

# 82
Искам да попитам жените, които сте си направили процедурата (макар че май само The Emigrant е редовна в темата)
След колко време изчезва... ъм, подуването?
Сега ми е трети ден, честно казано малко трудно вървя... иначе не ме боли... и вече не съм толкова шашната, слава Богу
И още нещо - аз съм с такива конци, които НЕ се абсорбират, т.е. трябвало да ги чакам да паднат  Shocked след около 2-3 седмици, каза доктора
Макар че той каза, че след 10 дни мога да правя секс, все пак не ми се рискува?
Чета навсякъде из интернет за процедурата и хората дават ДАЛЕЧ по-големи срокове!!!!
Знам, че трябва да имам търпение, ама...  newsm78

# 83
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
ами за подуването,до колкото си спомням имах отток може би седмица и половина,но това не е за притеснение,напълно нормално е.А за секса,бих казала да изчакаш 2 -3 седмици,докато ти се махнат конците.Моите конци се стопиха много бързо,не знам при теб как ще е.И ако имаш възможност,прави си промивки с тетра,наистина помага много за бързото зарастване

# 84
Да, благодаря ти  Hug
А за тетрата -- и доктора така препоръча, но каза и да изчакам 3-4 дни, така че мисля да почна от утре... или вдругиден.
Иначе ходя и с превръзка и марличка, което не е много приятно, но доколкото разбрах, и то е за седмица само.
А какво имаш предвид под "моите конци се стопиха" ? На мен ми каза, че ще паднат, ама някак си не мога да си представя как така ще паднат сами  Shocked също така каза, че ако толкова искам да се махнат по-бързо, мога да ида той да ми ги издърпа, само че тоав боляло далеч повече.

# 85
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Това са конци,които се разграждат сами и "стопиха" означава точно това.По добрия вариант са от другите конци,които след няколко дни трябва да ходиш да ти ги махат.

# 86
дам, аз явно съм с по-лошия вариант...
 Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 192
Предвид кръвоснабдяването и деликатната зона не ви ли боли ,бе,хора?  newsm78  Thinking

# 88
Ами мен лично ме болеше първия ден.
Сега просто е подуто и се усеща известен дискомфорт, но това предполагам е нормално и ще мине.
Но съм обнадеждена и нямам търпение да заздравея, за да изглеждам най-сетне красива(нормална!) там...

# 89
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
Спокойнооо,след месец ще си забравила даже,че си ходила на доктор,и ще се наслаждаваш на хубавата гледка като мен Laughing Изчакай си спокойно да ти паднат конците,да си зарасне хубаво,и скачай в живота смела и красива Wink Няма по хубаво от това.Аз още и още като се сетя как изглеждах преди,и не мога да се нарадвам,че съм се отървала от тия гнусни висящи кожи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт