Безплатни разговори през компютъра откъде?

  • 7 451
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Хайде, бе, скръндзи! Дайте на жената програма, с която да показва среден пръст на всички телефонни компании и мобилни оператори!

Има ли програма, с която да не плащам парно, ток и вода? Чакам пет минути и ако никой не отговори - оплаквам се на модератор, да знаете!
колко остроумно:)!

# 16
  • Мнения: 150
Хайде, бе, скръндзи! Дайте на жената програма, с която да показва среден пръст на всички телефонни компании и мобилни оператори!

Има ли програма, с която да не плащам парно, ток и вода? Чакам пет минути и ако никой не отговори - оплаквам се на модератор, да знаете!
колко остроумно:)!


Грешиш. Ти си остроумната, само че още не владееш силата. А аз съм обикновен реалист...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 825
Бубу-линка, опита ли с моята програмка? Ако искаш, пиши на лични, за да не се дразнят част от форумците.

# 18
  • Мнения: 1 028
Хайде, бе, скръндзи! Дайте на жената програма, с която да показва среден пръст на всички телефонни компании и мобилни оператори!

Има ли програма, с която да не плащам парно, ток и вода? Чакам пет минути и ако никой не отговори - оплаквам се на модератор, да знаете!
Има,ама след изпълнението на програмата ти дават и напълно,абсолютно безплатен престой в Централен софийски затвор Mr. Green

# 19
# 20
  • Мнения: 3 634

Пробвах с тази програма, но успях да говоря само 5 мин със стационарен телефон. Сега ме препраща към страница за плащане.

# 21
  • Мнения: 79
Бубу-линка, опита ли с моята програмка? Ако искаш, пиши на лични, за да не се дразнят част от форумците.
пробвах, но не ме допуска да се регистрирам, дава ми грешка, пробвах няколко пъти и не става......ако е само за стационарни телефони не ми върши работа...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 244
VoipDiscount
Иска да предплатиш 10 евро. Има безплатни разговори към много европейски страни - стац. телефони. За мобилните сумата е мижава.
Ние нямаме стационарен у дома и ползвам тази програма, за бг е 1,5 цента на минута, т.е. около 3 стотинки (БТК да се гръмне  Mr. Green ). За бг-ГСМ е 17 цента. И т.н. Само не знам, дали може отвън да те набират.
Ползваме програмата повече от година, нямам забележки.

Общи условия

Активация на акаунт