ПЕТЪЧНА темичка,т.е...сещате се за нюанса

  • 3 084
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 620
е тва ако е петъчна тема  Tired в "нашите деца" сме го дискутирали поне 1000 пъти

Извинявай ама аз там на бръмча,ако не си забелязала...малък ми е капацитета.А ако бях пуснала темичка,която да ми пасва на душевния мир щеше да се изпаднеш в откровен потрес Laughing Wink

# 16
  • Мнения: 2 492
Да хващала съм няколко човека ... явно вървя много тихо . Confused
Много е неприятно , нищо не съм казала , просто излезнах .

# 17
Нито аз съм хващала някой, нито мен са ме хващали Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 762
Като майка на тинейджър още преди време седнах и в прав текст го попитах, защото според мен това е важно. Въобще държа на свободните разговори, като м/у приятели. Много пъти сме говорили, убедих го че няма нищо срамно в секса, а най- малко в говореното за него. И когато един ден го хванах  Laughing ех, че смешна дума. Как ли пък съм го хванала  Joy просто затворих вратата. Не сме го дискутирали, нямаше сконфузени. Това е част от живота.......... А с милия го правим заедно  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 734
А с милия го правим заедно  Simple Smile
Кое?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 762
мастурбирането......... за нас е възбуждащо

# 21
  • Мнения: 4 734
мастурбирането......... за нас е възбуждащо
Ясно,  благодаря. Ние пък предпочитаме да правим заедно секс Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 1 762
ясно, предполагам нямате нужда от възбуда  Wink........ както и да е, само споделих  Peace

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Като майка на тинейджър още преди време седнах и в прав текст го попитах, защото според мен това е важно. Въобще държа на свободните разговори, като м/у приятели. Много пъти сме говорили, убедих го че няма нищо срамно в секса, а най- малко в говореното за него. И когато един ден го хванах  Laughing ех, че смешна дума. Как ли пък съм го хванала  Joy просто затворих вратата. Не сме го дискутирали, нямаше сконфузени. Това е част от живота.......... А с милия го правим заедно  Simple Smile
аз пък не разбрах, какво си го попитала , в прав текст newsm78...дали мастурбира?!

# 24
  • Мнения: 2 716
е тва ако е петъчна тема  Tired в "нашите деца" сме го дискутирали поне 1000 пъти
Ми вие сте виновни!
Що подходихте сериозно към петъчната тема  Tired

# 25
  • Мнения: 4 585




Сексът без партньор е като лов без куче.

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хващали са ме всички ... мастурбирам от 4 годишна и за това са знаели лелките от градината, майка ми, баща ми, баба ми и дядо ми ...   Laughing

# 27
  • Мнения: 2 716
Сексът без партньор е като лов без куче.
Ако имаш услужлива пушка, куче не ти трябва  Wink

# 28
  • Мнения: 4 734
Сексът без партньор е като лов без куче.
Ако имаш услужлива пушка, куче не ти трябва  Wink
Да, но една достойна пушка има нужда от професионално смазване Mr. Green Това в случай, че притежателят и държи да гърми по-дълго време , на за друго  Laughing

# 29

Общи условия

Активация на акаунт