Кафеникаво зацапване

  • 8 666
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Имам Вяра, аз се наемам да те чакам на хотел Плиска - на Цариградско шосе, ако искаш и да те заведа до клиниката.

# 16
  • Мнения: 1 715
Имам Вяра, аз се наемам да те чакам на хотел Плиска - на Цариградско шосе, ако искаш и да те заведа до клиниката.
Благодаря ти!Трогната съм,наистина на вас може да се разчита! HugУговорих се с братов4едка ми,тя ще ме заведе.Много съм ви благодарна!После ще пиша Hug

# 17
  • Мнения: 1 715
Имам Вяра, аз се наемам да те чакам на хотел Плиска - на Цариградско шосе, ако искаш и да те заведа до клиниката.
Благодаря ти!Трогната съм,наистина на вас може да се разчита! HugУговорих се с братов4едка ми,тя ще ме заведе.Много съм ви благодарна!После ще пиша Hug
Току що разбрах,4е няма да мога да ползвам 4аса! CryЗдраве да е,остава за март месец! Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Защо не може да го ползваш?!

# 19
  • Мнения: 1 715
@
Защо не може да го ползваш?!
Ами,мъжът който ми го отстъпи ми каза,про4ети в темата 4АС ПРИ Д-Р СТАМЕНОВ
Здраве да е

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам,миличка.Може да е за добро!

# 21
  • Мнения: 1 715
Съжалявам,миличка.Може да е за добро!
Да,и аз така си мисля,нищо не е слу4айно!Успех!

# 22
  Здравеите на всички.Като се сетя,че и аз влизах отдавна в тази тема защото ме интересуваше.Сега вече не съм бремена,защото направих спонтенен аборт.Плода нямаше сърдечна деиност и така стана трагедията.Имах и аз кафеникаво зацапване казвах на лекарката ми ,но тя все ми повтаряше ще видим какво ще стане може и да е за добре.Вече станаха 2 месеца откакто стана,но гледам да варвя напред и с предстоящи надежди,че следващия път всичко да бъде наред.

# 23
  • Мнения: 1 715
  Здравеите на всички.Като се сетя,че и аз влизах отдавна в тази тема защото ме интересуваше.Сега вече не съм бремена,защото направих спонтенен аборт.Плода нямаше сърдечна деиност и така стана трагедията.Имах и аз кафеникаво зацапване казвах на лекарката ми ,но тя все ми повтаряше ще видим какво ще стане може и да е за добре.Вече станаха 2 месеца откакто стана,но гледам да варвя напред и с предстоящи надежди,че следващия път всичко да бъде наред.
Съжелявам!!!Дано следващия път вси4ко е наред!

# 24
  • Софето
  • Мнения: 622
Ох и аз съм с това кафеникаво зацапване  ooooh!. Откакто почнах да пия разни ми ти хормонални хапчета почна и проблема  Sad. Утре съм при Владимиров и дано ме вкара по правия път Praynig

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Успех с прегледа и да пишеш!

# 26
  • Мнения: 4 324
Откога се каня и аз да питам за едно кафеникаво зацапване .....
Появявало ми се е такова зацапване ден преди или в сами ден на овулация, обаче последните два месеца имам такова зацапване няколко дена преди овулация (миналият месец 4, този за сега 5, ама може и да са повече) Този месец зацапването бе съпроводено с белтъкообразна цервикална слуз и беше на 11 ден от м.ц. Днес ми е 14-ти и БТ не се е покачила, в смисъл овулацията не е минала.
Не пия никакви хормонални хапчета - какво може да е това - нормално или нещо притеснително? На някой случвало ли му се е?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
На мен,пиле.Още преди изобщо да мисля за бебе.Първия път се оказа,че имам киста или задържан фоликул,не помня,а втория нямах нито киста,нито нищо и докито ми каза,че е от овуто и е нормално.

# 28
  • Мнения: 4 324
Ей Цецинкаааа Sad не ми говори за кисти ...
няма как да е задържан фоликул, защото си имах овулация миналият месец. Може ли друг освен доминантния фоликул да се „задържи”?
Ако е киста - защо така зацапва преди овулацията.....
То така или иначе скоро ще се ходи на преглед, ще го обсъдя с доки Wink

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Уф,не исках да те плаша,миличка.Аз този цикъл имах фоликул,който беше задържан от миналия цикъл и се спука,когато трябваше да ми е овуто за този цикъл и в същото време Даскалов видя и в дясно още един,който също растеше и аз изпаднах в голяма чуденка,така че мисля,че е възможно да има задържан фоликул.Поне такъв извод си направих от това,което ми се случи този цикъл.Дали изобщо разбра нещо от моите обяснения?

Общи условия

Активация на акаунт