Криете ли нещо красавици ?

  • 5 035
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Давам ляв бъбрек за одеялото  Wink
Приемам бъбрека.  Laughing
За женско успокоение мъжете не забелязват и една трета от кусурите ни.  Wink Да не говорим, че голяма част от недостатъците са силно преувеличени.

# 31
  • Мнения: 3 268
А моят шев е съвършен. И всъщност са два един върху друг.
Не ми е хрумвало, че ме загрозяват. Та аз не съм модел.
Моят е един и много грозен.Късмет. Sad

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Василиса е права. Мъжете не обръщат внимание на недостатъците ни. Друг е въпроса, ако ние сами им ги навираме в очите.

# 33
  • Мнения: 4 753
Да, много си права. Със сигурност хавлия, ръка или сутиен привличат повече внимание към мястото ooooh!

# 34
  • Мнения: 494
Ни спорт,нито диети,просто нищо не помогна да направя от себе си идеална.Признавам си,че съм много взискателна,затова не съм пестила усилия.Ми да,ама какво да направя, като по природа съм с амфороподобна структура( Laughing),която си е такава и при мизерните ми 49 кила, и при упражненията,които правя!Много се вторачвах в тая работа докато бях ученичка и даже след това, и все се прикривах(я нещо от бельото ще оставя,я някоя друга такава глупост! Laughing).
Изглежда след това поумнях или поне опита ми с мъжете се увеличи,та разбрах,че тва ,дето за недостатък съм го имала,точно то привличало мъжете.Не че съм открила Америка,ама си беше голяма лична победа! Laughing
Сега само ушите си крия,защото ги мисля за големи,но не и по време на секс(я, се опитай да правиш такъв със сложна прическа на главата ! Wink)

# 35
  • София
  • Мнения: 1 176
По време на самия секс не се крия. После според зависи, на настроения съм  Crazy

# 36
  • Мнения: 7 474
 ooooh! Май ми се спи, прочетох крием ли краставици Mr. Green Mr. Green Mr. Green

От мъжа ми не се крия, само това оставаше  Wink

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 15:05 от L е о

# 37
  • Мнения: 251
Има неща, които не харесвам у себе си, но не ги крия от мъжа си-той ме е виждал всякаква.И слаба, и пълна, и бременна...

И аз така!

# 38
  • Мнения: 852
Нито преди секса,нито след това крия нещо. Peace

# 39
  • Мнения: 236
Един виц почти по темата  Laughing

Мъж и жена, женени от 20г., със деца и страхотен сексуален живот. Единственото нещо било че мъжа настоявал всеки път когато правят секс да е на тъмно. Жената обаче решила, че след 20г. съжителство това е смешно и решила да промени нещата. И така, по средата на поредната вълнуваща нощ изпълнена с римски секс (т.е. червено вино и восък по циците), жената внезапно скочила и запалила лампата. И какво да види! Мъжа й държи в ръката си голям, силиконов вибратор!
- ТИ! - развикала се тя - импотентно говедо, може ли да ме заблуждаваш толкова години? Как ще обясниш този вибратор?
Мъжът, съвсем спокойно се обърнал към нея и й казал:
- Аз ще обясня за вибратора.... ти обаче ще трябва да обясниш за децата!

# 40
# 41
  • Мнения: 4 753
Хохохохохоохо, гаден виц Twisted Evil Мисля аз да пробвам римския секс Mr. Green Задължително ли е да е с червен восък Thinking че да не взема да го запечатам на разни места  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 423
Уф, Касиди, големи хора сме, какво да крием?
Ако някой мъж ми се опакова като талибан, да
не мислиш, че пак няма да го разголя с поглед?

# 43
  • Мнения: 4 753
Liso, говорим за голата истина жено а не за рентгенов поглед и въображаеми телеса. Уж си голамя, а ми се наложи точно на теб да обясня Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 3 423
Liso, говорим за голата истина жено а не за рентгенов поглед и въображаеми телеса. Уж си голамя, а ми се наложи точно на теб да обясня Crossing Arms
Не ставай смешна, жено, обясненията ти
са ми излишни. Имам очи и за скритото.
Смешни са ми и тези, които се покриват с
чаршаф, или правят секс само на тъмно.
Избягвам ги. Не искам и да ги гледам дори.

Общи условия

Активация на акаунт