Криете ли нещо красавици ?

  • 5 011
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ако съм правила секс с някого, защо после трябва да си крия нещо.
 Ако не искам някой нещо да ми вижда, въобще няма да му го показвам, като онази дивойка, дето си сваля стиена.

Касиди, и ти не се обиждай, ама е малко смешно да криеш нещо, което е било гледано във всякакви възможни пози преди това. Или си мислиш, чуе дупето ти изглежда по един начин в леглото, и по съвсем друг - извън него.


# 16
  • Мнения: 4 736
Или си мислиш, чуе дупето ти изглежда по един начин в леглото, и по съвсем друг - извън него.



Гаранция, по съвсем различен начин  Mr. Green Най-малко заради ъгъла BlushЖените сме суетници. Видяно не видяно, всеки който не си харесва нещо предполагаемо ще се опитва да го скрие Laughing

# 17
  • Мнения: 6 993
 newsm78 Не. Гледам да е на тъмно  Laughing . Той ме харесва ooooh! Дори задника ми, който аз смятам за леко извънмерен. Но аз по принцип не си обръщам особено внимание, за да си открия и други несъвършенства. Ако се зяпам в огледалото, кой ще спами форуми!?

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Те за това хората по филмите си имат халатчета разни, неглиже-та. Laughing
Като родих таз пролет, ми дойде наум да си направя одеяло с дупка (бродирана за шик  Mr. Green). Ама докато избродирам дупката, тренировките и режимът си казаха думата.

# 19
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Зависи в каква фаза съм  Wink
има дни когато се харисвам много, и такива, когато не мога да се гледам  Sad
рядко крия нещо Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 938
Те за това хората по филмите си имат халатчета разни, неглиже-та. Laughing
Като родих таз пролет, ми дойде наум да си направя одеяло с дупка (бродирана за шик  Mr. Green). Ама докато избродирам дупката, тренировките и режимът си казаха думата.

Давам ляв бъбрек за одеялото  Wink

# 21
  • Мнения: 5 393
Има неща, които не харесвам у себе си, но не ги крия от мъжа си-той ме е виждал всякаква.И слаба, и пълна, и бременна...

# 22
  • Мнения: 3 268
По принцип с удоволствие показвам голото си тяло.Напоследък не си харесвам коремчето и талията,както вече споделих в друга тема,ама не е болка за умиране.Имала съм и по-добри времена де...Най-се дразня от операцията от секциото,ужасно грозна е и ми деформира корема.Само с пластична операция може да се оправи.

# 23
  • Мнения: 4 736
Малко оф, бях се навила точно със секцио да родя ако залеменея отново. Кофти ли е много белега Confused?

# 24
  • София
  • Мнения: 938
Малко оф, бях се навила точно със секцио да родя ако залеменея отново. Кофти ли е много белега?

Не, ако е прилежно скрит от надиплени над него телеса. Аз съм като радиатор  Mr. Green

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А моят шев е съвършен. И всъщност са два един върху друг.
Не ми е хрумвало, че ме загрозяват. Та аз не съм модел.

# 26
  • Мнения: 4 736
Аз съм като радиатор  Mr. Green
Ай стига бре Laughing Чугунен ли JoyПоздравявам те за чувството ти за хумор  bouquet

# 27
  • Мнения: X
Нищо не крия!И то не защото съм перфектна- имам  доста трески за дялане. Хм, по-точно сланинки.

Не мога да правя секс ако постоянно си мисля под какъв ъгъл да застана, за да не ми се вижда това или онова.
Когато правя секс се отдавам изцяло, без задръжки.

Извинявайте ,ама това да се криеш ми намирисва на комплексарщина.

# 28
  • София
  • Мнения: 938
Аз съм като радиатор  Mr. Green
Ай стига бре Чугунен ли

Ако чугунени се водят оребрените, тогава да  Laughing

# 29
  • Мнения: X
Преди се притеснявах доста, сега не ми дреме толкова, благодарение на мъжът ми. Видях, че проблема е главно в моя телевизор и непрекъснатото сакритикуване ми вреди далеч повече от това да не ми пука.

Общи условия

Активация на акаунт