Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 27

  • 15 316
  • 301
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11 036
някой може ли да ми помогне-кьде да тьрся табличката с номерата,че сьм в голяма дилема,незнам 34/36 или 38/40 е подходящ за мен,та да хвьрля едно око на табличката.

Ето Peace Първата таблица, където пише Votre taille

http://www.laredoute.fr/sizeGuide.aspx?rayCode=NK&popup=1

# 166
  • Мнения: 3 576
Кой номер си поръча якенцето аз съм 170см,55кг newsm78

Поръчах 38-ми номер, аз съм почти с твоите размери. Имам 2 сака същия номер и ги нося само с тънки блузки, но не посмях да взема 40-ти, т.к може да ми стои като торба...
Като го получа ще пиша Wink

# 167
  • Мнения: 2 697
Хайде и аз да се похваля с моята поръчка, която благополучно дойде днес Mr. Green
За протокола - поръчката я направих на 2.09, влязла е в България на 12.09, днес вече е била в Плевен Wink

Та така...и двете с майка ми сме доволни, от кое повече, от кое по-малко Flutter

Иначе подаръкът ми е кафявото кожено портмоне с ключодържател, което го продават към кафявата велурена чанта. Портмоненцето не е нищо особено, но за някоя по-непретенциозна чантичка става. За мен по-важното е, че има ключодържател - тъкмо в момента си търсех Simple Smile

Дрехите...

Майка ми си поръча сако и панталон на Anne Weyburn в малиново:





И двете й заспаха Peace, материята и изработката са добри Wink

За мен дойде оранжевата пухенка - чудесна е! Heart Eyes



Между другото, не знам дали някой досега е споменавал, че цветът й се променя на светлината - преминава от оранжево към леко розово и златисто, интересна е и стои много сладко. На врата може да се закопчае плътно. Моят размер е 38, като за чудещите се какво да поръчат ще допълня, че на мен ми стои добре като дължина на ръкавите и леко широка, като за зимно време. Аз съм 1, 64, 57 кг и 90 гръдна обиколка, 38-и размер ми лепна идеално Wink

Какво друго? Мда, тази жилетка:



Амиии хубавка е, стои добре, малко ми е дългичка обаче, но не е болка за умиране, все пак е жилетка. Материята обаче не е толкова стегната, както очаквах.

И това панталонче също за мен:



Не е лош, 38-и размер ми стана, въпреки че имах някои притеснения Wink, само мисля да му зашия джобовете, че стърчат леко настрани Wink

Та това е, доволни сме и двете с майка ми от поръчката, сега ще пускаме нова да не изпуснем сервиза Mr. Green

# 168
  • Мнения: 450
Додо,поръчвала съм от тези маратонки.За мен -в кафяво,за племенницата ми -в розово. Страхотни са ,а за тези пари са супер! Не е честно,поръчах ги на 7.95  Sad
Имай предвид,че са с номер по-големи от нашата номерация.

# 169
  • Мнения: 177
Ако някой знае със сигурност,може ли да ми каже:Колко е таксата за транзакция за карта Виза електрон към ДСК?Визирам конкретно плащането във Ла редут.

# 170
  • Мнения: 3 219
Додо,поръчвала съм от тези маратонки.За мен -в кафяво,за племенницата ми -в розово. Страхотни са ,а за тези пари са супер! Не е честно,поръчах ги на 7.95  Sad
Имай предвид,че са с номер по-големи от нашата номерация.
Имаш предвид,че ако нося 37,трябва да си поръчам 36, или обратното-38  Crazy

# 171
  • Мнения: 2 559
bubito, поръчай 38 номер  Peace
аз днес си получих поръчката от 06.09 ето тези чаршафи много им се кефя Simple Smile , също и раничката La Fuma

# 172
  • Мнения: 1 269
аз нося 40 и порьчах 39-май сбьрках Mr. Green

# 173
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Искам да помоля някой който ще прави в близко бъдеще поръчка да ми поръча ето този анцугРазмер 86 цвят prune. Днес си го взех и е страхотен. Яд ме е че не взех два  Mr. Green Mr. Green
Взех си и адидаските Адски удобни са Peace
[urlhttp://www.laredoute.fr/vente-2-t-shirts-prix-mini-fille.aspx?productid=324122146&documentid=201207&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0]И тези блузки за мен[/url]Харесват ми!
На брат ми и мъжа ми взех тези якета. И двамта си ги харесаха Mr. Green

# 174
  • Мнения: 13 512
Някой да има представа каква е оферта 16942? Дава ми подаръче в кошницата, но какво е?
Може ли две оферти в една поръчка?

не, не може 2 оферти в една кошница

# 175
  • Мнения: 701
На брат ми и мъжа ми взех тези якета. И двамта си ги харесаха Mr. Green

Колко са дебели?И от каква материя са, имам предвид от вътре?

# 176
  • Мнения: 2 559
Mimito, анцунга за теб ли си го взела? Кой номер, ако е за теб и пиши мерки-см,кг Simple Smile

# 177
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Mimito, анцунга за теб ли си го взела? Кой номер, ако е за теб и пиши мерки-см,кг Simple Smile
Не анцунга за дтето :mrgreen:0,
Колко са дебели?И от каква материя са, имам предвид от вътре?
От вътре са с поларена подплата якетата. Дебелички са, за зимата

# 178
  • Варна
  • Мнения: 6 892
И аз да питам, някоя девойка от Варна ще пуска ли поръчка тези дни. Искам да купя ей това яке за Сиси. Wink

# 179
  • Мнения: 450
аз нося 40 и порьчах 39-май сбьрках Mr. Green

Не,според мен си уцелила номера  Peace Кажи като ги получиш ,моля те - да си уеднаквим понятията за номерацията  Mr. Green

Додо,поръчвала съм от тези маратонки.За мен -в кафяво,за племенницата ми -в розово. Страхотни са ,а за тези пари са супер! Не е честно,поръчах ги на 7.95  Sad
Имай предвид,че са с номер по-големи от нашата номерация.
Имаш предвид,че ако нося 37,трябва да си поръчам 36, или обратното-38  Crazy

Да ,ако носиш 37-36 поръчваш,но ако имаш съмнения;) поръчай си 37  Peace

Общи условия

Активация на акаунт