Отговори
# 60
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Яни , честит рожден ден!!!!
Много щастие , здраве и късмет от цялото ми семейство!!!! Hug Hug Hug
Малкият ми дрисльо незнайно как е наддал 1.200 за 3 месеца и вече е 11 кг, сега пък се пиртиснявам що е наддал толкова като само дрискаше и като и на бебе не наддаваше толкова ooooh!
Е , няма угодия , не наддава много наддава  Mr. Green
а да забравих 87 см  е Wink
Пачи чакам да ме удари и мен лигнята и тогава ще пиша повече  Laughing Laughing

# 61
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Яни, Честит Рожден Ден и от мен! Пожелавам ти винаги да си здрава, все така усмихната, много обичана и много обичаща! Весел празник!  Hug



Веси, добре дошла отново!  Hug Снимките са много хубави!  Peace
Галче, и вашите снимки разгледах - и те са страхотни!  Hug
Мимиска, посмях се с "приказката".  Wink Пък за Дани на Сиси е типично вече появяването и изчезването.  Wink Дани, да не вземеш сега да се обидиш нещо, ами си е истината, де?  Wink Hug
Марти, добре, че е бил "малкия дявол" дето викаш!  Hug
Кари, оздравяха ли госпожиците? Много са сладки на снимката!  Hug
Елс не е писала от доста време! Знам, че имаха неразположения и дано всичко да е наред! Ели, ако ти остане време - пиши, мила!  Hug
Всички имате много поздрави и целувки от Кокита и Симонка! Все забравям да кажа, а обещах! Embarassed Чухме се преди време в кюто. Поздравява малката госпожица на Марти и малкия принц на Ани-Бани! Симонка била много приказлива, щура както винаги, своенравна и много весела душа! Гледа я баба й, защото мама работи на няколко фронта, но пък вечер след работа не може да и се нарадва.  Laughing
Ние биваме. Нямам какво да кажа, нещо в последно време са ми се свършили думите и само ви чета.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 13:09 от kadrokosa

# 62
  • Мнения: 728
С последни сили сядам да ви покажа какво съм купила и лягам...направо съм размазана! Crazy
Ивко легна и заспа моментално в 9 часа.Снощи легна в 11:45,тази сутрин стана в 9:30 и цял ден обикаляхме из Добрич,като се прибрахме си игра навън и накрая беше много уморен,защото не спинка на обяд!Незнам как издържа,но цял ден беше бодър,весел и не се спря за миг.... #Crazy

Благодаря на всички,че не сте ни забравили и сте харесали снимките на Ивкони!
Ето и покупките:smile3509

Марти,наистина добре,че с толкова се е разминал малкия!Как е бебка?  bouquet
Радвам се че Кокита и Симонка-Бонбонка са добре! Hug
Краси,ама наистина много сладка снимка! WinkАма дали им е удобно да спят така... newsm78

Това е от мен мацки!
До утре!  bouquet

# 63
  • Мнения: 600
Къдрокоскееее, ей ме на - цъфнах  Mr. Green Ама верно е това за постоянното ми появяване и изчезване (не се изживявам като Худини), но ми беше много смърцафърцано тези дни и реших да не увонявам темата   apchih
Яни - честит рожден ден! Бъди здрава и все така лъчезарна! Пожелавам ти да си най-обичаната мама и жена!

Мимс - Честит имен ден на Доня Бонбониера! Да ти е жива и здрава и много послушна!

Марина - лека и безпроблемна бременност ти желая!
Вики - страхотно клипче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, бих искала и аз да можех да направя такова за Сиси, но за съжаление снимковия ми материал от бременността е много беден  Cry
Разгледах всички снимки - Анна-Мария, малкото моряче Стилиян и Ивко са големи сладури!
Краси - много са ти сладкишести мадамките!  Hug
Марти - радвам се че се Дани не е пострадал много от сблъсака с люлката. Представям си какво ти е било, изживявала съм подобно нещо и стискам палци да няма подобни изживявания вече  fingerscrossed
За нас - имаме и ние проблем с гърнето. Два дни категорично отказа да казва когато има да пиша и извършваше процеса в гащите  ooooh! След като се напикаеше повтаряше че няма да пикае. Пералнята (да ми е жива и здрава) се съдра да пере, след малко пак ще простирам. Вчера дръпнах една кротка и добронамерена лекция къде точно се вършат тези неща и имаше ефект май. Имам чувството, че навън се страхува и притеснява да пиша. Опитвам се да го направя като игра, но не винаги се получава. Днес, когато я усетих, че й се пишка я питам и тя отрича. После й предложих сама да си клекне и тя се съгласи. Беше доволна, че пиша сама. Лошото в случая е, че почти винаги успява да се понамокри, но все пак е прогрес и съм доволна.
Приемам всякакви съвети за приспиване. Откак махнаме бибата е ужасно сложен процес, особено на обяд. Отнема ми час, час и половина и накрая страшно се изнервям, защото главно докато тя спи успявам да си свърша домакинската работа. От нерви даже пропуших, а не съм сред големите привърженици на тутуна  smile3546 . Опитвам се да я изморя преди сън, за да може по-лесно да заспи, но тя не е от най-активните деца, така че не бяга и не играе активно много. Който има натрупан опит по въпроса моля да сподели.
И сега генералната ми новина - в петък съм на психолог! Та-даааааааааааааа!!!! baloni Хм, да видим как ще овладее лудостите ми!
Т`ва е. Лека!

# 64
  • Мнения: 1 033
Благодаря на всички за милите пожелания! Допринесоха много за очарованието на вчерашния ми празник- за първи път прекарах страхотно и с много емоции рождения си ден! А за почерпката - предпочитам на живо Simple Smile
Бягам сега на работа. Габи успях да надникна за секунда от работата и ме емнаха вчера:)
Целувки!

# 65
  • София
  • Мнения: 531
Добро ветровито утро!

Дани, стискам палци за посещението!  Praynig Ще разкажеш после основните моменти, нали? Трогната съм, че помниш обръщението Доня Бонбониера!   bouquet

Весе, кой номер обувки носи твоя юнак? На снимките изглеждат огромни!  Thinking Много хубави нещица си купила, със здраве да си ги носи!  Peace

Хубав ден!
  bouquet

# 66
  • Мнения: 1 461
Дани аз ако съм ще дам биберона както и правя ако е много кисела и го давам не мъча нито себе си нито нея. Ще чакаме да ни споделиш как е минало при психолога
Марти е как го удари тая люлка представям си какви вълни и мисли са те обляли. Кажи как е Ани  Grinning. На децата не им беше удобно така да заспят но на Галина и се приспа много рано в 11 часа и затова така спят
Зори вие как сте бърбори ли малкия красавец
Мишелин къде се загуби ,как сте как са децата
Весимного хубави неща сте купили и ние ходихме във Варна и накупихме доста неща на Галето,грейка ,боти и др. неща за зимата сме готови
Зечи  как сте, как върви диетата ви и ни сме наддали доста вече сме 12 кг като се има на предвид че сме на диета
Аз бягам че ме викат breastfeeding

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 13:51 от kar4ita

# 67
  • Мнения: 2 897
Краси,не бърбори,а говори и изречения реди  Laughing И двамата с баща му сме били и сме още големи приказливци Crazy За сметка на това още ходи с памперс и си търси биберона нощем,предадох се Tired
Имаш много красиви деца,да са живи и здрави!!!
Снимките на всички сладури са разкош  bouquet
Веси,добре завърнала се Hug
Дани,леко и спокойно HugПосле да разкажеш Wink
Ани,много похвално,дарлинг Peace.Радвам му се на малък дрисльо(както мило си го наричаш)от сърце Heart Eyes
Гале,по-добре ли е госпойцата?
Марти,добре,че му няма нищо на детето(в см-непоправимото),дано бързо заздравеят раните и синините Hug
Ели,мерси за поздравите. HugРазбирам те,губи ми се дар словото и на мен в последно време...
Габ,лекциите минаха успешно,с повече или по-малко нерви CrazyУспях и да си оправя някои бюрократични неуредици,за което съм много доволна.
От понеделник започвам курс-бизнес англ.,стискайте палци(когато можете Mr. Green).Писането ми ще понамалее,повече ще чета Wink
Чао и всичко най- за всички Hug

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 14:18 от Zorie

# 68
  • Мнения: 728
Хехе...  hahahaМимис...обувките са 23 номер,но са снимани от близо. Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 3 947
Здравейте Hug.
Да ви се оплача напоследък май само това правя Дани от вчера е болен Tired. Киха, кашля и има Т малко над 38 °C  ooooh!. Тази нощ ми се събират 4 часа сън. Милото не успяваше да диша и само кашляше и се мъчеше. Сега се притеснявам да не лепне вируса (ако е вирус) на бебето, че все в нея се бута. Вече му харесва да е батко и много се грижи за нея. Тия дни ще ви покажа клипче колко е грижовен Laughing. Иначе бебка е добре, яде, спи (когато Дани е тих и кротък) дриска. В общи линии с нея нямам никакви проблеми Grinning. И в този ред на мисли искам да споделя с вас, че с едно дете живота е много по - лесен, а преди да родя ми се струваше толкова трудно да се справям с Дани.
Мимиска, този лаф не го знаех. Ама наистина е така Joy.
Зечи, браво на Валко за мерките и теглилките smile3501.
Ели, мерси за поздравите от Кокита  bouquet.
Веси, приготвяте се за есента и зимата с нов "гардероб", което ми напомня, че трябва и на Дани да се обнови. Дрешките  и маратонките са много хубави smile3521.
Дани, да споделиш как е минал сеанса. А относно приспиването, ние минахме през заспиване в кошницата, после на ръце, а сега човека спи на голямо легло (в бебешкото му легло спи Ани) и аз или Ники лягаме с него и се правим на заспали и той като ни види, че сме заспали и той след 10 - ина минути заспива. Но и при нас имаше период, в който го приспивахме по час, час и половина ooooh!.
Зори, ще ти стискам палци,  fingerscrossed.
Чао от мен   bouquet.

# 70
  • Мнения: 940
Дани за бибата  има 2 начина да се премахне
1.този който правиш вече
2.по бавен процес, някои хора го дават само докато детето заспи и после го взимат,така става лека по лека.

Това съм чувала,аз лично не съм пробвала още 2рия вариант но така мисля да направя.
 
Успех със психолога!

# 71
  • Мнения: 600
Вики - бибата я махнахме на 24.07. и тя знае, че Роки - кучето на село я е взело и не си я иска, но явно й липсва. Проблема е, че от тогава заспива трудно. Вечер общо взето е по-лесно, но на обяд все си намира нещо да се заиграе. Ние се приспиваме като легнем на нашето легло и почвам да чета приказки, песнички и после се правя на заспала. Тя обаче слиза и си взема някаква играчка и така може да откара до вечерта. Вече два дни практикувам следното - вземам я на ръце, пея и се въртя в кръг танцувайки и това я поунася и като я сложа на леглото и заспива общо взето по-бързо. Ако не стане след малко пак. Може да ме упрекнете, че не е възпитателно, но вече не мога да измисля друго. Опитах да й обесня, че децата растат като спинкат и хапват и слушкат и даже написах преди време едно стихче за това, което и като игра. Ето го

Две ушенца мидички, (показвам ушенцата й)
малка сладка устичка (показвам устата й)
и носленце едничко, (показвам нослето й)
две оченца - звездички. (показвам оченцата й)
Всяка сутрин се будят, (разтърквам очи)
оглеждат се и се чудят - (кокоря се и се оглеждам - тя много се смее на това)
как за една нощ в легълцето (ако е наблизо - показвам креватчето й)
е порасло тооооооооолкова детето. (вдигам ръце  и показвам колко голяма е станала)
А тайна всъщност няма - (разпервам ръце, все едно казвам със жест "няма")
Сиси - спинка, амка, слушка мама (жестове за сън, хранене и размахвам пръст за "слуша")
и всяка нощ една фея добричка (тук не показвам нищо, защото не мога да обесня феята със жестове  Mr. Green )
й помага да расте самичка. (пак показвам колко голяма ще стане)

Не помага много, но поне се забавлява. Ще видим какво ще правя  Grinning

# 72
  • Мнения: 728
Дани,страхотно стихче! Peace
Ще пробвам и аз тази игра с Ивко! Wink
Надявам се,че няма да се сърдиш! Hug  bouquet

# 73
  • Мнения: 600
Весе - ползвай, дано поне при вас има успех с приспиването!

# 74
  • Мнения: 728
Ние да чукна на дърво много лесно махнахме бибито-за 1 ден и нямаме проблем с търсене и трудно заспиване!
Ляга и до 5 минути е заспал,но той не се спира цял ден и като ляга е доста уморен! Wink
Но ще ползваме стихчето-песничка за игра! Party
А вие Дани дано скоро решите този проблем!
Нас пък ни мъчи гърнето...не ще да казва като му се пишка и това е.Казва след като е направил работата!Незнам,може би неможе да се усети ли...не може да стиска ли.... newsm78 Tired
Мамите,които махнаха памперса да споделят как,моля ви! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт