съсед стреля по котки!!!

  • 4 342
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 124
Абе кукувица ли ви е изпила мозъка? Темата не е за бездомните кучета и тяхното обезпаразитяване. Как не обичат да мислят някои преди да пишат, поне да четяха.
Темата е за излишните съжаления и то не намясто...Като имаме сърца толкова големи та да мислим за бездомните котки и кучета не може ли да ги пренасочим към децата по домовете и тези дето ровят в кофите......
И без коментари за кукувици, МОЛЯ!  Mr. Green

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ив-пиф, някой да е стрелял по децата от домовете?
Не замазвай грубото си отношение към животните и да ни пращаш по домовете. Темата не е за това. Откъде си сигурна, че и за домовете не мислим така?

# 17
  • Мнения: 550
ив-пиф, ще те помоля да не спамиш темата ми! тя не е за "излишните съжаления", а за това къде и в какъв вид мога да се оплача и да търся съдействие и решение на проблема! благодаря на всички, които ме посъветваха, няма да оставя нещата така. а на ив-пиф и пожелавам един луд съсед, стрелящ с въздушна пушка наляво и надясно между блоковете.
много хора са го виждали, мисля, че така може да се докаже... свидетели. или освен да го снимам или запиша обяснението му как и защо стреля, не знам, не знам.....

# 18
  • Мнения: 6 029
ако ще и по мравки да стреля. все тая. има си стрелбища. ще уцели дете утре. подайте жалба. аман от идиоти.

# 19
  • Мнения: 2 563
Баси изрода. Да не говорим как може да простреля човек.  Sick

# 20
Това , което прави този, наистин е ужасно #2gunfire .Подай жалба в полицията, но честно казано, мен малко ме съмнява да направят нещо.А относно това дето искате да се стреля по кучета-вие наред ли сте?Че нали и те са живи същества, и те чувстват и страдат душичките.

# 21
  • Мнения: 4 585


Абе оня ден две кучета пак изпохапаха дете по главата в училищен двор,
има 8 сантиметрови рани по гравата, зъбите им са стържели по черепната
му кутия. Питбули американски някакви, други деца ги довели. Горките кученца.

# 22
  • Мнения: 5 468
Питбули американски някакви, други деца ги довели. Горките кученца.
Горкичките кученца Cry... сигурно са ги дразнели децата.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ай стига бе, сега пък сравнявате малко котенце, простреляно от изрод, с озверели питбули #Crazy #Crazy #Crazy
Я всички гадини дето не са от човешки род под ножа Sick Аааа-маха, само се пречкат, пък полза от тях никаква. Че туй коте току виж пораснало и разкъсало някого, нали е една рода с тигри и лъвове smile3511

# 24
  • Мнения: 5 468
Месечинке, аз съвсем не защитава "стрелеца". Обичам много писаните Peace.
Не взимам сериозно участие в темата, защото писах ЛС на авторката й.

# 25
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Оффф, ти въздушна пушка нямаш ли да го поостреляш малко ? Какво безсилие.... ако дойде да ти прави проблем - кажи му, че и ти  стреляш по котките, ама нещо си уцелила него по погрешка !

# 26
  • София
  • Мнения: 1 825
Прочетох само първия пост, сърце не ми дава да прочета останалото. Потресена съм. Съсед на родителите ми уцели с прашка окото на моето коте, Господ да го убие. Ей така, за кеф. Същият бе пребил до смърт едно улично куче година преди това. Полицията нищо не направи. Дори ми казаха, че това са междусъседски отношения. Но аз, след като цяла седмица не се храних, не спах от безсилие, реших да го предизвикам да си изпусне нервите и да "наруши обществения ред". Глобиха го с 100 лв. за "психически тормоз, отправяне на заплахи за живота и здравето /ми/, използване на обидни епитети" и т.н., тъй като беше дошъл да ме бие, щото съм си позволила да разказвам на полицията, че "замерил нянакво си животно". Горкото ми животно, то, добре че нищо не осъзваваше. Изваденото му оче беше изскочило като сварено яйце ... След случая се принудих да прибера и него, и братчето му в апартамента ми София. По-късно ме изпратиха на работа в чужбина и сега двамата живеят с мен в центъра на Европа. Сега се опитваме да продадем къщата на родителите ми, защото онзи ненормалник живее на 5 м. от нас, а аз получавам нервен срив всеки път като го видя. Но явно неоправданата агресия я има навсякъде. Чудя се, защо подобни хора избират такива малки и беззащитни същества за успокоение на душите си нещастни.

# 27
  • Мнения: 5 478
Ай стига бе, сега пък сравнявате малко котенце, простреляно от изрод, с озверели питбули
Peace

Въпросния човек нарочно ли го прави за кеф или е решил, че котките са опасни за него? Thinking

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И нашия съсед от време-на време стреля с въздушна пушка по котета,кучета,птички.Какво можеш да предприеме човек-жалба до полицията,а щом има и свидетели ще е по-лесно.Успех!

# 29
  • Мнения: 4 555
п.с. този изрод между другото отряза масичката и двете пейки пред блока където децата си играеха а и ние понякога хвърляхме карти, пречел му шума. а той дори не е от блока!
А това забелязахте ли го?
Явно човекът НЕ Е В РЕД.
Трябва нещо да се направи, преди да си изпусне нервите и да се случи нещо по-лошо. Определено едно предупреждение в полицията, че стреля из квартала, би трябвало да свърши работа. Много ме съмнява да е законно да се стреля в жилищен квартал, НЕЗАВИСИМО ПО КАКВО.

Непремено се обърни към полицията! Можеш даже да им намекнеш, че го дразнят децата от блока и им е отрязал масата, за да им обясниш за каква откачалка става дума и да вземат предупреждението по-сериозно.


Моля, който иска да коментира бездомните кучета и проблемите на софиянци с тях, да пусне отделна тема, тази не е за това!

Общи условия

Активация на акаунт