Режим на Пиер Дюкан - 27 част

  • 24 062
  • 576
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 873
Ванче  Hug сега ще слушкаш и ще папкаш каквото чичо доктор каже! Чичко Дюк те чака после!

ами то не остана какво да ям.протеини не може-яйца,мляко,сирене,месо ,риба... Confusedумирам от глад,ама хляб няма да ям.или картофи и ориз. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 294
Ванчето ,е недей да се инатиш де!ТИ нали си ни главен готвач.Все ще си измислиш някакво хапване.Ние сме с теб. Hug

# 17
  • Мнения: 5 873
Ванчето ,е недей да се инатиш де!ТИ нали си ни главен готвач.Все ще си измислиш някакво хапване.Ние сме с теб. Hug

Благодаря ви момичета.като е за мен нещо не ми иде на ум какво да правя.Ако е за децата ще се сетя ,ама...
Спирам да мрънкам,станах досадна вече.

# 18
  • Мнения: 504
Здравейте момичета, преди малко се върнах от големия град и веднага на кантара. Има малко поражения но не чак толкова. Пазарувах за утре - първи протеинов ден.

# 19
  • Мнения: 402
Ванче, да оздравяваш бързо, на първо място здравето, красотата после.
Гледай само да не прекаляваш откъм количества и всичко ще е ОК.

Айсче, да си изкараш чудесно, само положителни емоции, много слънце и усмивки през тази седмица, веднъж се живее - е поне не сме сигурни че може и няколко пъти, де.

На съгражданките, хубава вечер на срещата, много положителни емоции, ще чакам снимки, съжалявам само, че не мога да ви видя, нищо другия път!

# 20
  • Мнения: 3 202


Ето поздрав за всички присъстващи Grinning

# 21
  • Мнения: 294
 baci   bouquet.Аз не разбрах обаче одеве защо ме попита само от 17 дена ли съм на диета.Малко ли съм отслабнала???? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 11 547
Здравейте и от мен! Laughing Честито смаление на Кри,Буба и Миши.   bouquet Ако има и други и на тях,че не мога да запомня. Wink Приятно изкарване на пловдивската група  lalalala Завиждам даже.Изпийте по един айрян вместо нас и да се отчетете със снимки. photo Айсче и ти ще ни липсваш. Heart EyesВанче как си?Ходиш ли на работа?Бачи браво за панталончето.Не знам нито колко килограма съм нито какви са ми обиколките към днешна дата,но всички гащи ми хлопат и тези дни получих няколко комплимента. Flutter Кантарът ми е счупен,метърът изгубен-заслугата изцяло на щерката.Установих,че най-лесно издържам протеиновите дни.Все съм сита и не мисля за глупости,но включа ли и зеленчуците...се оливам с количествата ,а и започват да ми минават грешни мисли за нережимни храни.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Ванче  Hug  Hug  Hug

# 24
  • Мнения: 831
Леле момичета, пише страшно бързо. Аз нямам много време да седя пред компютъра и изчетох предната тена до край подиагонал.
Честита нова тема!
Честит празник на всички именици и рожденици!
Малко се засегнах от критиките на krikri и desi_val,  въпреки, че са напълно прави за алкохола. Иначе съм си малко докачлива в първия момент, но после ми минава. Реших да съм изкрена. Аз не се наливам, но след вечерното кърмене пия по 1 бира за компания на мъжа ми, но от известно време съм спряла газираното изобщо. Също така съм намалила и храната доста. До сега не съм спазвала никакви диети в живота си. била съм между 51 и 63 килограма и съм качвала и сваляла, особено второто, без да правя каквото и да е било относно храна. Отслабвала съм най-вече от нерви, грижи, безсъние, но не смятам, че това е добриа вариянт. Ще се постарая да намеря време и да изчета и книгата и да зпочна да действам, но не с ударната доза за сега. Ще съм доволна да свялям малко по малко. Пазя си старите дрехи с надежда, че ще мога пак да ги обличам!
Иска ми се да можех да дойда до Пловдив тази вечер, но късно ви прочетох за срещата. Ще видя за друг път как може да стане. Приятно изкарване!

# 25
  • Мнения: 294
ох,аз тъкмо похапвам една пържола  Laughing Хубаво ще си искарат девойките в Ефира сигурна съм!Другия път и аз ще ида.Сега съм на работа>Оле Много ще бъде интересно!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 090
Аспазиа Hug никой не е искал да те засегне, в никакъв случай! Но ние сме тук да си казваме истината в очите, нали? Ти не гледай, че Мишето си пийва биричка и слабее, ама тя си я изкарва със спорт. Аз например ако пия бира, не свалям (всъщност не съм пробвала с Дюки да пия, щото той не дава) Докато кърмиш. можеш да си на трета фаза, прочети добре книгата, ако я нямаш - питай винаги. За кърмещи 3 фаза е +още един плод, млечните - 2% масленост и не се спазва протеиновия четвъртък. Със сигурност ще има ефект, аз на 3 фаза свалих 4 кг за 2 месеца.
Бачи  Hug, много готини тия фъркати!

# 27
След  5 П дни съм +0,700 и незнам защо  Пия по 1,5 кола може ли да е от това   Малката е писала от мое име  но това повече няма да и се случи.                                                                   

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
След  5 П дни съм +0,700 и незнам защо  Пия по 1,5 кола може ли да е от това   Малката е писала от мое име  но това повече няма да и се случи.                                                                   

Ами поне има интерес, пък моя вика че съм влизала в разни бабешки форуми  hahaha Подчертавам не бебешки, а бабешки  Joy

# 29
  • Мнения: 272
  ::Ей сладури ,аз ли чета бавно вие ли пишете бързо не знам, но докато бях първа сега е втора страница .Утре почивам и ще мога да съм в час с вашето темпо. Сега да се похваля. Днес се обади моя приятелка с която от няколко години сме в една групичка ---15 дами ходим на финес и сауна След лятото започваме пак.  Та от понеделник.

А за това нямам думи ----много обичам

А вие  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт