Режим на Пиер Дюкан - 27 част

  • 24 097
  • 576
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 890
Мне, иронийка враках, че от мъка по вашите торти, ще отида да си изям черния дроб. Ама той моя хумор е странен, така че е простено да остана неразбрана.
Както е лафа : "само един човек успя да ме разбере и то погрешно"  hahaha

Хич не ми е странен този хумор, ама Бачи много се притесни. А пък аз наистина го приех буквално, без да смятам думичката "както се казва". Но, нали ти казах, аз съм си руса. hahaha

# 526
  • Мнения: 1 890
Момичета, чао засега, отивам да свърша и аз някоя работа. За следобедното кафенце ще намина пак. Прегръдки  Hug Hug

# 527
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен, лека седмица на всички , честито на именниците днес. newsm51
Добре дошли на новите попълнения - тук ще се чувствате на място. newsm10
За протокола и аз да кажа - на Дюкан съм от 10.09, висока съм 153 см и започнах от 65 кг. Мерих се на 15.09 и бях свалила 2 кг, но доста см. Следващото мерене ми е на 30.09. Целта ми е да стана 48-50кг, толкова се чувствах най-добре, но незнам дали ще успея.
Да ви се похваля - вчера беше ден на гостите - аз дори не се изкуших от сервираните домашна баница и торта, поради липса на друга хапнах две кюфтета със снежанка - това беше най-режимното.
Да кажа за тези, които са от София, че има пшенични трици във Фантастико. Овесени аз лично не намерих в моя район.

# 528
  • Мнения: 248
Мога ли да задам един въпрос встрани от темата - защо публикациите винаги ми стоят едно и също число, не трябва ли да се променят?

# 529
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Здравейте,

да ви питам тоз режим става ли за кърмачки ?

# 530
  • София
  • Мнения: 807
Мога ли да задам един въпрос встрани от темата - защо публикациите винаги ми стоят едно и също число, не трябва ли да се променят?
Трябва с всяка следваща да се увеличава... Моите ги погледнах преди написването на отговор, че са 361. Ако са станали 362 с този отговор - значи броячът работи  Sunglasses

# 531
  • Мнения: 248
Извинявам се, но ще пробвам отново.
Калима, този режим не е зъ кърмачки, но ако почнеш трета фаза без протеинов четвъртък, мисля че няма проблем. Дано нещо не съм те объркала - нека да се изкажат ветеранките yes

# 532
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Привет  Hug!
Започвам с нови сили 2 фаза и черпя по случая с обяд!

# 533
  • Мнения: 270
е то има ли смисъл да почва от 3-та фаза, като пише че не се отслабва... newsm78

# 534
  • София
  • Мнения: 807
Привет  Hug!
Започвам с нови сили 2 фаза и черпя по случая с обяд!

Успех, Тиси!  Hug
Ще хапна, щото съм гладничка вече!  Laughing

# 535
  • Варна
  • Мнения: 916
Здравейте,

да ви питам тоз режим става ли за кърмачки ?

Не виждам защо да не става за кърмачки  newsm78 Дори от днес мисля и аз да се пробвам на ударния (или по-точно мазен ударен, дали ще има полза обаче  newsm78 ), само кажете как ги правите тез омлети без олио и без кашкавал?
Аз до момента съм изяла за закуска 1 кис.мляко и 1 краставица на таратор, а за обяд - омлет с извара и кашакавал, в олио. Моля ветеранките да кажат да чакам ли резултат или да оставя всякакви илюзии докато не стана стриктна? Моля споделете си по един режимен ден, за да ми се проясни малко как се яде варено месо без сол  Sick  и какви са тези трици - явно е различно от овесени ядки (но каква ще да е разликата между трици и ядки щом е от овес  newsm78 ) и от пшеничен зародиш ?

# 536
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Ами всъощност се отслабва и в трета фаза. Ако почнеш директно от нея все пак си е вид диета.
Сноу благодаря и поздравления за резултата Hug smile3501  love001

# 537
  • София
  • Мнения: 807
Извинявам се, но ще пробвам отново.
Калима, този режим не е зъ кърмачки, но ако почнеш трета фаза без протеинов четвъртък, мисля че няма проблем. Дано нещо не съм те объркала - нека да се изкажат ветеранките yes
Чак сега разбрах какво точно си попитала... когато погледнеш назад и виждаш, че на всичките ти мнения пише едно и също число и си мислиш, че броячът не отброява... да, но е така - винаги на всички пише едно и също - последното, до което си стигнала. Виж моите - преди малко бях писала колко са - като ги погледнеш всички са еднакво число, но показват повече отколкото преди. Но какво значение има това?

# 538
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
За омлета без олио-просто мокриш с вода тефлоновия тиган или капваш капка олио и я разнасяш със салфетка по целия тиган.
На мен вареното месо ми е гадно- пека си го с подправки- имаме тема с много хубави рецепти.
И солта не е забранена според Дюкан а в минимално количество.
И да триците са различни от ядките.

# 539
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте,

да ви питам тоз режим става ли за кърмачки ?

Не виждам защо да не става за кърмачки  newsm78 Дори от днес мисля и аз да се пробвам на ударния (или по-точно мазен ударен, дали ще има полза обаче  newsm78 ), само кажете как ги правите тез омлети без олио и без кашкавал?
Аз до момента съм изяла за закуска 1 кис.мляко и 1 краставица на таратор, а за обяд - омлет с извара и кашакавал, в олио. Моля ветеранките да кажат да чакам ли резултат или да оставя всякакви илюзии докато не стана стриктна? Моля споделете си по един режимен ден, за да ми се проясни малко как се яде варено месо без сол  Sick  и какви са тези трици - явно е различно от овесени ядки (но каква ще да е разликата между трици и ядки щом е от овес  newsm78 ) и от пшеничен зародиш ?
Мая, мазен ударен няма да е от полза. Дюкан изключва мазнини и въглехидрати. Включително плодове. Затова не знам доколко е подходящ за кърмачки. Все пак всичко се свежда само до протеини!
Краставицата не е за ударен ден. Сол може малко.
Виж началото на темата, там всичко е описано /ако нямаш книжката на Дюкан/
Този режим изисква постоянство и ако предварително знаеш, че не можеш - по-добре не го почвай, защото има няколко фази, но третата протича стотици дни /в някои случаи - в зависимост от смъкнатите кг, а последната е доживотна фаза - с някакво ограничение/.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт