Драгалевчанчета?

  • 2 215
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Ей най-после някой от нашия квартал Hug
Аз живея срещу МАКС-супермаркета.
Почти комшийки сме - живея малко по-нагоре от Макс, посока към Симеоново. Имам две щерки - на 8 и половина и на 2г. и 10 месеца. В началото на март очаквам трето бебе  Grinning. Децата рахождам в двора, или в градинките в Драгалевци или в някой парк..

# 16
  • София
  • Мнения: 10 326
nani, кажи ги къде са тея градинки, де, моля те.

# 17
  • Мнения: 63
Ей най-после някой от нашия квартал Hug
Аз живея срещу МАКС-супермаркета.
Почти комшийки сме - живея малко по-нагоре от Макс, посока към Симеоново. Имам две щерки - на 8 и половина и на 2г. и 10 месеца. В началото на март очаквам трето бебе  Grinning. Децата рахождам в двора, или в градинките в Драгалевци или в някой парк..

Ей страхотно.Трябва да пием кафенце някой ден в квартала smile3501

# 18
  • София
  • Мнения: 10 326
dream777, ти случайно днес да пазарува към осем вечерта в Макса?
Защото видях едно бременно маце с червена блуза, май с мъжа си беше. Та се сетих за теб.

# 19
  • Мнения: 63
dream777, ти случайно днес да пазарува към осем вечерта в Макса?
Защото видях едно бременно маце с червена блуза, май с мъжа си беше. Та се сетих за теб.
GrinningНее не съм била аз.Иньче често пазарувам в Макса,ама вчера мъж ми напазарува стабилно че няма да го има три дни,та да не ме мисли че ще влача торби Wink

# 20
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Ееее, Ети, не е чак пък толкова зле ... плюс това, затваряш си вратата, и ти дреме на шапката за злобарите наоколо. Аз така процедирам. Наскоро се хилих като ряпа, като разбрах една клюка за себе си - някакъв щял да се жени за мене преди 15 години (тогава съм била на 13), ама аз даже не съм разбрала newsm09.
Така съм му била разбила сърцето, че сега е неутешим стар ерген doh #Silly.
Ние и двамата с мъжа ми не сме кореняци, но по някаква случайност имаме къщи тук,
и въпреки, че имаме възможност да живеем в апартамент на "Горски пътник" в Лозенец, с топ няма да ни закарат там.
Визуално аз лично повече харесвам Бояна, но пък мястото на което живеем в Драгалевци е идеално - на последната асфалтирана улица под гората. За две минути буквално сме на плажа и боянската пътека, където е
приказно красиво - особено през пролетта и есента. Много често се разхождаме с малкия там - голям кеф е да тича по поляните.
Иначе ходим на Монтерей, в сладкарницата на Макс също е готино за деца, защото е широко.
Човек, който е свикнал магазините, кафетата и други занимавки  да са му едно до друго, трудно ще се адаптира.
По-удобно е да се придвижваш с кола, защото разходките по централните улици на Драгалевци не са много приятни.
Предимствата за мен са повече от недостатъците.
А и в интерес на истината, за половин час си в центъра на София.

ПП Майче Зайче, "Изкушение" е по пътя към МАКС, след като минеш симеоновското разклонение(при детската градина) на 200-300 метра, от ляво. То е едно жълто такова, ще го познаеш  Wink
 

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 00:37 от Desislava, really

# 21
  • Мнения: 639
nani, кажи ги къде са тея градинки, де, моля те.
Аз знам две - едната е по-лоша, срещу сервиза на Нисан на улицата на която е пицарията Виктория, а другата е пред един зелен хотел мисля, че се казва Дарлинг ( Embarassed ще видя как се казват улиците и ще пиша). Тази пред хотела е посещавана повече, но има една чешма и мойто диване е все на водата - заради това я избягвам като е хладно. Най-лесно ми е в двора - върша си работата в къщи, а дребосъците и да се изцапат или намокрят мога веднага да ги оправя. Кафенетата не ги ползвам, защото нещо нямам нерви да вися на една маса и кафенце/сокче два часа. Предпочитам Борисовата градина - паркирам в стария Лозенец и съм в парка. Хубав ден!

# 22
  • София
  • Мнения: 10 326
Благодаря ви, Desislava, really, nani_ .   bouquet

Как можах да не се сетя коя е сладкарница "Изкушение"... ooooh!...голям заплес съм.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз съм ви съседка значи Simple Smile В същност се води че май е Киноцентъра, но е на 2 спирки след площада и така и не знам до къде е Драгалевци и от къде е Киноцентъра, от скоро живеем тук. Разходките ни са само в двора и по уличките наоколо, но са толкова разбити, че предпочитам в двора Simple Smile За съжаление детските площадки в района са ни доста далечко.

Общи условия

Активация на акаунт