Хайде, ЮНЧЕТА игриви, слагайте усмивките щастливи!

  • 10 538
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 235
Много се радвам за хубавата новина за Криско!  Grinning Дано се стабилизира бързо и да спре антибиотиците и да се приберат с мама Ели в къщи по скоро  Praynig

# 31
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Браво на Криско!Дано бързо да наддаде килца и да има сили да хапва,че да стане голямо човече. Heart Eyes
Още един топъл и слънчев ден ни подари есента.Дано да е така още поне месец. Praynig
Благодаря на всички за пожеланията.И на мен ще ми е малко трудно с носенето и взимането от училище при все,че първокласниците започват малко по-късно-към 8,30 ч.Но,надявам се,че ще се справим-като гледам вие с какви мъници се оправяте,направо нямам право да се оплаквам.
Воска,биха ни ваксина за детски паралич и ДифТетКок-във двете ръчички по една-ама знам,че тая за паралича е много гадна. Thinking
И тъкмо сега чета за новият имунизационен календар-а там пише:'Имунизациите могат да се отложат ,но не и да се поставят предварително през интервал по-малко от 1 месец,тъй като технологичното време необходимо на организма да изработи имунитет срещу поредната доза ваксина е точно толкова, и намесата на нова ваксина в този период компрометира процеса."
Кажете ми защо има толкова некомпетенти мед. лица.Предната ни ваксинация я правиха на 29 август и хайде още две на 12 септември.Ами те ще уморят детето. #Crazy
Сега ще и отпечатам календара и на сестрата ще й го навра в носа.
Хайде чао,ще стана половин доктор докато порастнем.

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 16:14 от Di13

# 32
  • Мнения: 352
Хеееей, страхотно! Много се радвам за Криси!!!
Ео, новините за Криско са добри Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Мъникът наддава в болницата, но за съжаление отново е на антибиотик.  Praynig Дано наддаването продължи с бързи темпове за радост на всички ни  Praynig

Ние се стягаме за кърщене в понеделник.



Хеееей, страхотно! Много се радвам за Криси!!!  Heart Eyes  Hug  Стискам палци така да напредва!!!  Praynig 
Лъвице, къде ще бъде кръщенето? Simple Smile

# 33
  • Мнения: 113
Здравейте и от мен маминки!И моя Анимир е постоянно с ръцете в устата и течат лиги на едно и постоянно е мокър и му слагам лигавник,поне малко да го опази да не е мокър.Иначе на 3.09 бяхме на консултация и бяхме 5,900кг и 64 см.От вчера почнахме пюрета плодови,аз му ги правя докато свикне.Еми това е от нас.Сега ще излезем на разходка че е хубаво времето!Приятна вечер и много усмивки от на със Ани!

# 34
  • FRANCE
  • Мнения: 2 248
Ето ни пак и нас,

Браво на Криско  Heart Eyes

Ди13 честит ти първокласник  Grinning

честити месечинки на празнуващите бебоци!!!!!!!!!
И при нас голямо лигавене пада  Grinning ако не са ръчичките, съм аз. Иначе много си обича активната гимнастика. Е не се застоява дълго.   Вие как се приспивате?  Ние вечер задължително на цица Mr. Green Знаете ли друг метод?
Иначе продължава да отказва биберон. Миналата седмица беше един ден на бавачка. Дамата е успяла да и даде на два пъти по 100 мл. Не че е много де, за 8ч Cry По слъчая девойката почна да яде на всеки 1,5-2 ч нощем.  Сега сме с биберона чаша на Медела. Аз утре тръгвам на работа  Cry направо ми се реве.

Маслинка и ние сме мънички. На три месеца беше 5,5 и 57 см.

целувки и приятна вечер

# 35
  • Мнения: 575
Дано все по-често четем такива новини за Криско!!!  Praynig  Praynig  Praynig   УСИ идеята ти за кръщенето е страхотна  Peace  Мадам ,това с яденето много неприятно ,но търпение ще свикне детето няма да се остави да гладува не бой се не са чак такива глупачета нищо ,че са малки душички  Peace  Тед и на мен ми е доста трудничко с домакинската работа ,но това е защото няма помощ от никъде и се справям сама с всичко и най-лесно ми е да стана рано сутрин докато Диди спинка и докъдето стигна на другия ден нещо друго и така.А ако се случи мъжа ми да го засеча в къщи (да почива ,което е много рядко) му я оставям да я гледа и ме вика само за кърмене и тогава успявам с всичко  Mr. Green но определено се преуморявам и много ме боли гърба и кръста.

# 36
  • Мнения: 139
Здравейте мамчета!

Най-после и аз да се появя в новата темичка естествено с прекрасно заглавие!
Ние бяхме малко при мама и тати на гости.Добре си починахме при баба и дядо  Grinning

Много се радвам че Криси се чувства по-добре  Hug Heart Eyes

mama Ana ние повръщаме постоянно не само след хранене и в повечето случаи доста обилно.Ходихме в четвъртък на гастроентеролог и я гледаха на ехограф,казаха че уж няма нищо тревожно!Вие как повръщате и колко наддавате за месец ние някъде по 600 грама!

asq вие кога ще идвате на гости пак при нас,че не можахме да се видим щото ние много ревахме и се прибрахме?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 558
Жузефина, Ели повръща от самото си раждане, но в началото определено е преяждала, защото беше наддала 1.700 кг за първия месец, втория - 900 гр. и сега чакам да видя колко ще е за 3-ия. По едно време сякаш беше поспряла или поне беше намаляло, но от около седмица пак се почна. След ядене се оригва и връща на фонтан. През останалото време също връща по малко, просто си и изтича от устичката, но не мисля, че е чак толкова голямо количество. Надявам се, че щом си наддава добре няма да е нищо сериозно, а просто рефлукс, който ще израсте, а и изглежда, че това съвсем не я притеснява. Нито плаче, нито е раздразнителна. Мисля си, че вече не преяжда, тъй като на хранене и давам само едната гърда. Ще изчакам до консултацията (26.09) и тогава ще говоря с лекарката. При всички положения не изглежда да е отслабнала. Надявам се скоро да отмине.

# 38
  • Мнения: 1 488
Mama ana, аз съм бре! Що не се обади   Hug да не съм гледала лошо  Wink
Относно наддаването на хлапетата до 3 месец наддават м/у 150 и 250гр. на седмица.
А относно повръщането,да не би да им идва в повечко храната!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ехоо мамчета, сега се сетих да ви питам, ей така от любопитство. Има ли сред вас, родени през месец юни, юнските мамчета, родени през юни  Laughing
Аз понеже съм родена на 1 юни.
Това е от мен  Hug лека нощ на всички  Stop
А и между другото добавих малко усмихнати снимчици в албумчето  Heart Eyes

# 40
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Ео, новините за Криско са добри Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Мъникът наддава в болницата, но за съжаление отново е на антибиотик.  Praynig Дано наддаването продължи с бързи темпове за радост на всички ни  Praynig
Амин, дай, Боже!
А на вас, Лъвице, Честито кръщене!

Честито и на всички празнуващи днес   bouquet  bouquet  bouquet именници и софиянци!

Привет и от нас!
Момичета, поизгубих се аз, ма имам уважителна причина - то не бяха гости, то не бяха сватби ...
От днес по старому.  Mr. Green т.е. форума, разходки, памперси, къщна работа и все интересни неща, бе значи.
Виждам бебоците ви настигат Ники по маймунлъци, че нали комай е най-голям, ама по мерки и теглилки е сред малцинството, което ме подсеща, че тази седмица предстои консултация - дечко прави 4 месеца newsm44
Днес отново максимално ще използваме хубавото време, че май скоро ще дойде есента  Cry
До скоро.
  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 488
asq82 Мдам адашката Лилибон е месец юни!
Лъвичке честито кръщене на малкия любчо да ти жив и здрав,днес и имен ден има все пак! Честито на всички именници   bouquet
Пожелавам ви хубав ден момичета на вас и на малките ви съкровища
П.П
Честито и на всички празнуващи днес   bouquet  bouquet  bouquet именници и софиянци!
Привет и от нас!
Момичета, поизгубих се аз, ма имам уважителна причина - то не бяха гости, то не бяха сватби ...
Определно са уважителни Wink

# 42
  • Мнения: 4 539
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДВАМАТА ЛЮБО-ВЦИ НА ЛЪВИЧКАТА! ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И САМО РАДОСТ ДА ТИ НОСЯТ! ЧЕСТИТО ВИ МАЛКО ХРИСТИЯНЧЕ, НЕКА БОГ ГО ЗАКРИЛЯ ВИНАГИ! ЧЕСТИТ И ХУБАВ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС МЪДРОСТТА, ВЯРАТА, НАДЕЖДАТА И ЛЮБОВТА!
Това е за всички вас, именници и именнички:


И една скромна почерпка от мен, защото и аз имам именничка-племенничка - София!


Хубав ден на всички!   bouquet

# 43
  • Мнения: 575
Ми днес да почерпя скромно  newsm38  и за бебчовци  Misc Baby Bottle имам имен ден на този хубав празник Вяра, Надежда ,Любов и майка им София да се чувстват поздравени от мен всички именници и естествено Софиянци ,че днес им е празника на града  Hug  Ася моя мъж е роден на 3.06 ,аз май и бебка май та всички сме "въздух " и в нас едно такова течение ставааа  Laughing та все зодия близнаци!

# 44
  • Мнения: 199
Момичета  какво е шашшкате с това повръщане.Няма страшно.Нормално е бебенцата да повръщат защото имат няква клапа незтворена на стомаха.Така ми каза докторката ,а и от преди това знам.Ивайла много повръща и моите племеници и те.След 4 месец вече не повръщат толкова.Няма страшно те си оставят нужното количество храна в организма.

Струва ми се,че моята Ивайла е малко суполивка.Ама немога да разбера още щото тя от новородена си има проблем с нослето.Ама като киха и изкачат по редки пиленца.Ама така се смее като киха и като посегна да я бърша,че направо ми иде  love001  love001    На мама сладкото пиленце newsm03 smile3541 kyllmg kyllmg

Общи условия

Активация на акаунт