Плодове и чай с мед - 16 част

  • 12 974
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 468
здравейте и от мен!
аз най-редовно си чета , радвам ви се много и ви се възхищавам , реших да се запиша  и аз в групичката  Sunglasses
за табличкта -64 кг съм , искам да сваля поне 7 т.е. да мога да задържа 57 кг , на 24 съм
диетата  я почнах вчера събудих се изпълнена с добри намерения да си вляза най-после в любимите дънки ...
много ми хареса идета на Гери за снимките "преди " и " след" Simple Smile
дано успея и аз да се включа..
правих кратко гладуване преди месец и се получи добре но послеееее ... ЯДОХ ,ЯДОХ и сега пак отначало Simple Smile
единствено не ми допада на тази диета че през цялото време ми беше много отпаднало, никаква енергия за нищо, да не говорим за спорт или каквото и да е било  физическо услие... само си лежах и нямах сили да правя нищо. .. при вас така ли е? как се справяте с това?
хаиде аз отивам да пийна един зелен чай ( не за разхлабване ) - много го обичам!
весел ден!  Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 190
Леле, момичета, не мога да ви опиша каква упора сте ми. Всеки път като ми стане криво или нещо започна да се разколебавам, ми е достатъчно да прочета какво сте писали и ми става по-леко.  Hug Hug Hug

Alexa, не знам, не бих те съветвала да спираш антибиотици - те се карат на пълен курс. Прекъсне ли се лечението, става опасно. Точно пролетта си патих от такива преждевременни решения.  no

Mirandi, първо искам да те разцелувам, че започна! Знам колко е трудна точно тая фаза, така че много се радвам за тебе! Иначе аз няма какво да кажа по въпроса с килограмите, защото не знам колко съм (а и не искам да знам) Simple Smile Преди имах навика да се меря всяка сутрин и само се спичах, ако съм наддала някви си грамове от предния ден, което доста ме тормозеше и реших повече да не си го причинявам. Както и да е. Сега като се замисля, яд ме е - трябваше да се премеря първия ден, ама глава шамандура, кво да правиш. Във всеки случай бедъра бая е намалял, защото дънките ми нещо ми оширотяха яко.  smile3521

Гери, ти си... нямам думи! Ти си ми просто дефиницията за воля и постоянство! Като иска нещо човек, така трябва да подхожда. Възхищавам ти се наистина!

Амарето, за енергията - аз пък имам толкова много, винаги като плодувам така става. Даже сега няколко нощи не съм спала, че правихме студ. списание и последните 3 дена да ми се събират 10 часа сън, пък едно кафе не съм пила. Е, да в момента далеч не съм адекватна вече, като кукавица се мотая по коридорите, ама поне свършихме работата, така че довечера ще се спи здраво. Абе, бая си издевателствам над организъмчето тия дни аз... Simple Smile

Албиетка и Frozy, вие сте бая напред със дните, има да ви гоняяяя... Simple Smile Ама тва е, ден за ден. Ей така го карам аз. Днес ако успея, утре пак ще пробвам и това е. Стъпка по стъпка дет се казва. А Frozy, тая снимка на чайчето с бисквитките дето я постна толкова ми хареса... Даже си я сложих на десктопа да си я гледам, голяма идилия е, ей!

Момичета, в сайта на Емилова четох, че се лекуват и поликистозни състояния... Някой да знае нещо по въпроса? Някаква жена там се беше излекувала така...

Цунки за муцунки и ще ви пиша пак. Благодаря ви за подкрепата! newsm08  love001


Ще ви направя една изненада аз по някое време, ама май ще е другата седмица.  smile3503

# 302
  • IT
  • Мнения: 3 704
Мерси на всички за посрещането.
Gerri68 и аз до скоро бях с излишни килограми. свалих и задържам с правилни  тревнировки(фитнес) и диета, разработена от един лекар за мен, научих се да закусвам и да вечерям по-рано безвъглехидратно.
сега пак чета книгата на Лидия Ковачева, за да ми дава допълнителен кураж. Успешен ден на всички.Simple Smile
антибиотиците няма да ги спирам, утре съм на контролен преглед

# 303
  • Мнения: 6 958
Момичета днес нещо съм го подкарала на сокове (изпих 2, не трябваше, ама...  #2gunfire) като гледам пак само аз се дъня с каквото не трябва  Embarassed за това не ми се полага ядене днес, май ще си го откарам на сокчета  newsm78

Петя при 1'то ми плодуване за 35 дена свалих 15 кг., но бях 100, после качих 2-3 и т.н. та 20 кг. могат да се свалят за около 40 дена, горе долу май и при Гери се е получило така, но нека тя да ти каже с точност  newsm78 Имаше и едно др. момиче тук, което от 70 стана 50 за 30 дена и после свали още 3 кг. и сега до колкото знам е 47 кг., но тя не е писала с месеци, но мисълта ми е може да ги свалиш, ако си целия месец на плодове    bouquet

Декси хубаво е да се измериш в началото за да знаеш за себе си поне какво си постигнала, аз не бих могла да се оставя в невидение да не знам колко кг. съм, просто не мога...  Mr. Green

Амарето добре дошла пак сред нас и успех   bouquet

Албиета задържане винаги има, за ден два може да увеличиш храната и после да я намалиш пак или да пиеш леко разхлабителен чай - аз така правя и действа раздвиждването за още сваляне  Crazy

...

Не съм тренирала още, леко ми е отпаднало, ще оставя за по късно...

Купих си и книгата на Пиер Дюкан сега ще си я чета и ще се наяждам с месо и зеленчуци само на четиво...  hahaha Joy hahaha

# 304
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
За табличката:
Кг. 85 цел 60-65
височина 170
бедро 67
прасец 41
талия 89
бюст 107
ханш 111
ръка 35
 Embarassed Embarassed
Надявам се тези мерки скоро да се стопят колкото се може повече Rolling Eyes Embarassed

# 305
  • Мнения: 6 958
За табличката:
Кг. 85 цел 60-65
височина 170
бедро 67
прасец 41
талия 89
бюст 107
ханш 111
ръка 35
 Embarassed Embarassed
Надявам се тези мерки скоро да се стопят колкото се може повече Rolling Eyes Embarassed

Петя за височината ти мерките са супер да знаеш  bowuu Аз на 100 и кусур кила имах ханш 125 представяш ли си  hahaha Joy hahaha сега е 107 някъде  newsm78

Гери мило ти имаш ли си мерки на 100 кила, стана ми любопитно, аз бая като тиФлек се чувствах, а и не само чувствах аз си бях, сега по малко, ама пак съм си тиФлеЧе  Mr. Green

Момичета я давайте и пълни мерки да записваме, по хубава става таблицата и ще си имаме мерило, някои от вас могат да са ни стимули, а други да служат за сравнение и опора в борбата с килцата какво ще кажете. Мерки така както Петя ги е дала?   bouquet  bouquet  bouquet

# 306
  • Мнения: 345
Бедро-51
Талия-69
Ханш-90
Прасец-34
Ръка-28
Бюст-84  Embarassed
Ето ми мерките моите.Ако не беше тая наша табличка едва ли щях да се наканя да се измеря.Иначе съм ги намалила,ама не помня колко бях,така че все тая. Joy
Петя ,добре го даваш.Продължавай в същия дух.Иначе за 20те килограма.Не си поставяй точна бройка на дните.Гледай да издържиш колкото можеш повече.За 20 дневно ,20 кила е трудна работа ,но процеса е индивидуален.С 40 дни е напълно възможно,но при всички положения може и да трябва да повториш,защото при захранване можеш да играеш няколко кила нагоре.Пробвай пък то ще си проличи как ще стане.
Алби,не се коси .Около 13тия -14тия ден стават такива задържанки и при мен се случи,но после тръгнаха надолу.Постоянство му е майката . Hug   bouquetЩе стане!
Амарето , добре дошла при нас.Успех този път и нека няма  издънки в захранването !   bouquet Аз лично енергия имам даже в излишък.Първите дни бях като напикано мушкато ,ама след товааа.Ела да ме видиш-фурия.Даже проготвих и просервирах!!!   hahaha  chef bowuu
Декси ,за чайчето ясно ,ама кви бисквитки съм дала ... newsm78 нещо не ми го ражда ума  Joy
Миранди , ни  съ охлянквай ами или ми звънни по жисифонъ или марш да  smile3513 newsm39.
Цунки на всички.Това е от мен за днес,че съм на гости вечерта.Само майката на сладкото да не ме кара да ям,че много ме обичка милата и все иска да ме угоява. Animal Pig Чао !!!   love001Утре ще се уважим пак!  Hug
САМО НЕМА ДА СЕ ПУАШИТЕ И ДА СЕ ДАВАТЕ!!!
 box box box

# 307
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета,

пускам Ви новата темичка, като таблицата мога да я променя до 24 часа  Peace Изчакайте ме само да я постна цялата, преди да пишете - благодаря  Heart Eyes

К Р А Й

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 23:34 от Миранди

# 308

Общи условия

Активация на акаунт