Плодове и чай с мед - 16 част

  • 12 976
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 958
Аз не спя  Mr. Green

Отправям големи молитви да издържа целия месец на плодове  Whistling

Клер включвам те и теб в тях, добре дошла и успех   bouquet

Гери гледа от ''балкона'', ако не съм заспала ще изчакам да изчета и нейното писане и си лягам, че утре рано рано искам да стана за кафенце и за кростренажорче  Crazy

Кой започва на 1 Октомври???  newsm78

# 271
  • Мнения: 6 958
Гериииииии изпривари ма пиле  Heart Eyes Аз днеска си разграфик новата графа в черния тефтер - незнам дали съм ви казвала всеки месец си правя от 1 до 30/31 число в таблица с редове и колони записвам - дата, кг., +/- (от предния ден - тегля се всеки ден), мерки (веднъж на няколко дена - ханш, талия, бюст, бедро, прасец, предгръдна), кростренажор колко време... после следва по 1 лист за всеки ден в който записвам храна по часове, обща вода, кафе, чай, цигари, дали съм се мазала с разни антицелулитни кремчета или не (правя го чат пат, но сега ще е всеки ден) и общо взето е това...

Цял Септември започнах от 80, стигнах до 76 и сега съм 82, утре може и повече много ям тия дни...  Whistling

Та започвам с подробните записки пак, със спорта, кофтито е само че сега съм с обикновения кантар и той не мери точно, нито показва грамове, но пак ще си се тегля криво-ляво всеки ден и се надявам докато ми ремонтират електронния да видя цифрата 6 на него и да пропусна 7 и 8 на него кантар  Mr. Green Колко съм лаКома само...  hahaha Joy hahaha  А дали е възможно това се питам...  newsm78

Спокойна нощ     bouquet

# 272
Хващам се след Миранди, Гери!  Simple Smile

И аз отбелязвам 1 Октомври като начало на моята одисея, Миранди! С теб съм плътно. Този път сериозно, че ми писна от моите слаби ангели.  Twisted Evil

Лека нощ!


# 273
  • Мнения: 818
Аз утре и аз отварям черният тефтер,
и ще напиша 100 пъти,че НЯМА да ям
нищо друго освен плодове.Може да
проработи пък  newsm78

# 274
  • Мнения: 345
ДОБРО УТРООООО!!!!! МАЛКИ И СЛАДКИ ПЛОДОРАНКИ!!! ЕХ КАКЪВ ДЕН А !!! ДНЕС Е ЩАСТЛИВ ДЕН ДА ЗНАЕТЕ ! ТОВА Е ЗНАК!!!! ДНЕС Е НАЙ-ПОДХОДЯЩИЯ ДЕН ЗА НАЧАЛО.1ви Октомври,Понеделник!
Нов ден ,нова седмица ,нов месец ! А ЧЕСТИТО!!!!
ПОЖЕЛАВАМ ТОЗИ ДЕН ДА ВИ ДОНЕСЕ МНОГО ЩАСТИЕ !!!
Желая на всички успешен месец Октомври.Нека постигнем мечтите си и бъдем себе си.Нека бъдем по-добри,по-усмихнати,по-умни(това е важно),по-мотивирани,по-красиви и по-слаби. DREAMS COME TRUE!
Миранди , честит ти аватар,честит ти тефтер ! Давай смело! На добър час! Hug
Алби, много бойно го даваш! box  А така!  newsm08
Дани, успех и на теб слънце!Идвай ни по-често в плодоранската тема и ще успееш!  smile3521 newsm10  Hug
Гери, да качиш после снимки с тоалетите от партитата. Hug Успешен Октомври и на теб,слабост моя.И да пиеш чайче. smile3534
Diorella , отваряй тифтеря и почвай ! Този месец успехът ти е в кърпа вързан.Само един съвет от мен.Вместо да пишеш "Няма да ям нищо друго освен плод",напиши " Ще ям само плод" или най-добре "Ще ям плодчета".(изпитано е , думи с отрицателни частици,не дават траен положителен резултат).Но разбира се най-важното е тази идея да я закодираш в мозъка и цялото си същество ,за да проработи формулата и да няма издънки!!!!Успех ,Дио! Hug
Clerrie , Добре дошла!!! В първия момент ти прочетох ника като"Чери".Така ,че ти ще си нашата черешка на късмета.Успех и на теб! Flowers Sunflower
Бая отбор се заформи и това много ме радва! Айде отбор Черешка смело напред и много минуси тоя месец !

# 275
  • Мнения: 345



ЕТО МАЛКО СТИМУЛЧЕТА !!!! И РАЗБИРА СЕ ,ЧЕРПЯ С ПЪРВОТО ЧАЙЧЕ ЗА НОВИЯ МЕСЕЦ!!!ДА ВИ Е СЛАДКО!




Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 07:56 от Frozen_lady

# 276
  • София
  • Мнения: 317
Ех какъв кеф само-тука едно готино отборче се заформи  newsm10
Изчетох ви набързо плодоранки и какъв ентусиазъм само струи от вас  smile3501
Аз днес започвам 12 ти ден-започнах го с фрешче от кисели ябълки.Който ме види започва едни комплименти на ръси чак ми е смешно-вярно е поотслабнах малко, но съм далеч от желаното-тез 60 килца дето ги мечтая даже не ги виждам някога да ги постигна.  newsm78.Ама това не ме отчайва-гледах се гола пред огледалото-ами започвам да се харесвам  BlushАко и изследванията ми другата седмица са наред ще съм още по-щастлива.
Хайде мили дами да стопим мазнинките и да покажем кръшни телца  newsm68
Знам, че можете и знам, че ще успеете.
Успешен месец, успешна седмица, успешно ново начало   bouquet  bouquet

Миранди теб те следя с едно око и вече гледам строго  smile3515
Фроузи благодарим за чая-ей сега ще си го направя и пийна
Гери миличка просто сме писали едновременно и не съм ти видяла писанията, та реших, че си забегнала от отбора   bouquet Hug

Хайде дами да топим килца!

# 277
  • Мнения: 278
   Ми...то има ли бягане от този отбор ??? Thinking Laughing-НЕМА!!!!

Отборчето леля Гери се прибира чак сега а тук е 5 .10 заранта ,но така се получи ударихме го на приказка Simple Smile
А за тоалетите ...нито една снимка не напражихме ,но аз си харесах тоалета бъах с дълга бяла пола и кафяв потник разни "циганиики " Simple Smile))
следващият път като се "накипря " с него ще се изщракна Simple Smile
 Иначе нищо ново под слънцето освен новият месец Simple Smile
И аз се надявам да е добър за нас и за всички останали  Hug

 Набивам грозде и не записвам нищо като стана ще видим и килцата как са:)

  Милуранки гушвам ви и се мушвам при "дупето" че съмна навън Simple Smile
УСПЕШЕН ДЕН!!!!

 

# 278
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте  bouquet
Може ли да се присъединя към вас  Hug
Аз съм на 23 години, вече съм мама и следователно имам да свалям много килца Crazy
Преди 2 години правих един курс  от 10 дни през които свалих 7 кила.Бях много доволна от постигнатото.След като забременях и родих сега имам доста да свалям и пак искам да бъда плодче, защото това ми е най-трудната но бързо действаща диетка, а и се чувствам много добре след първите 3 дни обаче CrazyСега съм 85 кг. Embarassed Embarassed и искам да стана поне 70кг. Flutter
Днес ми е първи ден.До сега съм на две чайчета и една ябълка Grinning

Ще влизам да ви чета всеки ден и да се отчитам и аз.А и си намерих две мнооого големи стимолчета тук Гери и Миранда  CrazyМного Ви се възхищавам на успеха които сте постигнали  bouquet  bouquet  bouquet

# 279
  • Мнения: 6 958
Здравейте прекрасни мои  newsm51
 

Честит 1 Октомври, нека новия месец ни донесе само положителни емоции, воля и сила да спазваме стриктно нашите си диети, само минуси на кантара и всичко най-положително и в емоционален план и т.н. Успех на всички  family

За кафедЖийките като мен:



Ето и едно чайче и плодчета по ваш избор - Г Р А Б Е Т Е плодоранки  newsm35



Ц Е Л

Клер и Диорела (нали така се пише на кирилица) от колко кг. почвате и колко искате да свалите и колко дневно ще Ви е плодолечението?   bouquet

Фроузън лейди благодаря за пожеланията и отлични стимули си дала  smile3521 и аз пускам някои, че да не забравяме за какво сме се събрали все пак тук...  smile3533

Албиета тегли се на кантара, мери се и с метъра, така съвсем да виждаш как протича промяната ти - започна от 75 нали? А падна ли вече под 7'цата?!?  newsm78 С постоянство и търпение един ден ще се събудиш и ще видиш 60 кг. на кантара  goodscale

Петя добре дошла и успех!!!   bouquet Само едно въпросче кърмиш ли сега? Ако кърмиш, то плодолечението точно в този момент е противопоказно за теб?  Rolling Eyes

Гери сладурке, по голям стимул от теб НЯМА  newsm51


Момичета ако направим 15 страници довечера по случай старта на повечето от нас може да си имаме нова тема (или аз или Кеми ще я пуснем - ще я питам пак какво ще каже тя) Искате ли да си направим табличка включваща: плодуващи, височина, начални кг. и цел???  lovekiss

# 280
Здравейте и аз искам да се присъединя към вас! Hug С вашата помощ да успея да изкарам поне 20дни на плод!Вчера изкарах целия ден на плодове,но днес се провалех! ooooh! ooooh! ooooh!Надявам се да ми помогнете да изкарам плодолечнието!Но най-много се страхувам от неправилната захранка и да не си върна кг-митее! #Crazy
 
Възхитена съм от резултатите ви!  bouquet

# 281
  • София
  • Мнения: 317
Само така Миринди-така ми харесваш  Hug Hug Hug
А идеята за табличка и нова темичка са супер-аз не се тегля всеки ден и не се меря, а май трябва-важното ми е, че промяната се забелязва-къде е онова 94 килограмово чудовище от март месец и момичето сега, което е 76 килограма (аз поради смяна на кантарите не забелязах от колко почнах-може и 82 да са били,ама това не е важно-важно е колко съм сега и как изглеждам и се чувствам.
Излизах с едно момче преди няколко дни-компанията му като ме видя каза "Ей най-после едно красиво и елегантно момиче с теб"- за мен това е важното сега-каква съм в очите на един непознат мъж.После ме видя един стар познат и хем ме обиди хем ме стимулира-тои не ме е виждал от поне 3 години и каза"аз като те видях колко си дебела се изплаших, а сега си като лекоатлетка:)"-
изказване на един тъпак, но все пак много красноречиви.
Килограмите падат вече 12 ти ден, дрехите растат,а с тях и самочувствието ми-така трябва да се чувства всяка една от нас


Радвам се, че сте тук, че сте с мен, че ви познавам.Че мога да споделя и да ме раберете и да не ми се подиграете, че болката и чувствата са ни едни и същи
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 282
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Не Миранда не кърмя вече и за това съм готова за плодуването HugНадявам се да изкарам колкото се може повече дни и да стигна поне до 70кг. А иначе мечтата ми е 60кг. но мисля че няма да мога да я постигна Rolling Eyes

# 283
  • София
  • Мнения: 317
Добре дошло на  Karameelche хайде при нас плодчетата-тук отбора е страхотен и всички ще те подкрепяме!

С  bouquetмело напред!  bouquet

# 284
  • София
  • Мнения: 317
А добре дошла и на Петя   bouquet  bouquet  bouquet
Нема се плашиш само - няма невъзможни неща! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт