Отговори
# 60
  • Мнения: 11 017
Абсолютно всичко - от детската стая, до памперсите, ми беше готово преди раждането. Peace

# 61
  • Мнения: 3 478
Не само креватчето, но всичко ми беше готово доста преди термин. Това че живея в чужбина няма нищо с факта, и в БГ да си бях пак така щеше да бъде. Просто не съм суеверна. Това дали само в БГ го има newsm78.? Защото тук за 10 години никога не видях някой от суеверие да отлага нещо, камо ли подготовката за бебе.

# 62
  • Мнения: 617
бях се приготвила предварително. с дрешки и легалце - нямаше кой да ми помогне да изпере и изглади всичко за бебенцето, затова го направих преди да родя и така бях по спокойна за появата на бебето в къщи , че имам всичко необходимо

# 63
  • Мнения: 2 100
Ние не искахме да имаме нищо за бебо. Смешно или не малко или много от суеверие! Само подарени неща имаме засега. Единственото нещо, което купихме беше количката, защото ни казаха, че я спират от внос, а не искахме пак наново да минаваме през този ад за избора на количка! Ще изпера и изгладя нещата, които са ни подарени предварително. Леглото сме го харесали, но таткото ще го купи като родя.

# 64
  • Мнения: 292
Нямах приготвено креватче поради това,че беба се роди месец и 2дни по рано.Но дрешки и други неща и бях купила.

# 65
  • Мнения: 653
всичко бях приготвила, само количка не бяхме купили

# 66
  • София
  • Мнения: 4 590
Кошарата я взехме около месец и нещо преди раждането. Изобщо всичко, без количката, купихме предварително.
Не робувам на суеверия. Peace

# 67
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
За неродена Петка (каката) купихме предварително само количката, а креватчето и беше подарък и стоеше в кашони при родителите ми,докато родя.
За нероден Петко ( малкия) с мъжът ми купихме абсолютно всичко предварително-креватче,количка, козметика и дрешки.Така ми беше 100 пъти по-спокойно и по-удобно!

# 68
  • Мнения: 753
Опция 1, ....мисля че това е някакъв инстинкт преди раждането, спомням си че бях много притеснена, и гледах всичко да успея да приготвя и да е готово за бебето, страшно се притеснявах за неща, които все още нямахме, а бебето идваше...после всичко си дойде от само себе си на мястото

# 69
  • София
  • Мнения: 7 097
Специално креватчето го купихме преди да се роди. Държах да го избера.

# 70
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
не, нямахме, за да не му купуваме нищо предварително

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз на 5-ти юли бях тръгнала с нашите да пазарувам за бебето и бях решила всичко да си накупя предварително (оставаше ми един месец до раждането),но баба ми ме спря на вратата и ми се накара,че на неродено не се купувало.щях да ревна и тъй като бях тръгнала купих само един гащеризон за изписването и показах на нашите и мъжо какво ми харесва,да го купят.На 6-и вечерта ми изтекоха водите(един месец по-рано)и на другия ден те се върнаха да пазаруват.

# 72
  • София
  • Мнения: 618
Всичко беше готово около месец преди термина, специално креватчето беше на мястото си още в края на шести месец  Grinning Не мога да възприема такова суеверие  Crossing Arms все едно до последно отричаш съществуването на това дете и чакаш едва ли не най-лошото  ooooh! . Интересно е, че ако погледнете в сайтовете за бременност мааалко по на запад още преди раждането се организира парти, събират се приятелките на сладка приказка и носят подаръци за бебока  Grinning Хората се забавляват и си съдават приятни емоции, а не се занимават с черногледство, и без това бременността е взрив на емоции и хормони  Peace Да не споменавам после рояка от теми "Как мъжът ми и свеки можаха да купят тая грозна .....  #Cussing out "

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 614
Не съм суеверна! Креватчето купихме седмица преди да родя

# 74
  • Мнения: 564
Абсолютно всичко беше купено, подредено, изпрано, изгладено и само чакаше малкото човече  Hug

Общи условия

Активация на акаунт