Дружно, пионерите - кърмене в Пловдив!

  • 2 848
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Страхотно - и много мами са се събрали Grinning Още повече ме е яд сега,че не стигнахме и ние SadНо след като това е първото публично кърмене,надяваме се за второто вече да се класираме без спънки Simple Smile
А този Октавиан Бивол ми обра точките просто с името си Shocked

# 31
  • Мнения: 1 586
и кой спечели "състезанието"?Wink

# 32
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Разбира се, че Мая на мама Бо го спечели, тя си нямаше конкуренция

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Хихи, всички печелиха Simple Smile Дребни и по-едри награди. Моето отнесе пасатор Сапир - като най-голямо сучещо бебе (свеки ще го получи подарък за РД след 2 месеца). Аз - и другите мами - по 2 кремчета - едното за бебешко дупе, другото за лице на мамата. Имаше и други по-големи награди - проходилка, люлка с тромба, кана за вода и прочие, както и дребни - кремчета - за всички. От заведението черпиха кой каквото си поръча, имаше и голяма торта за всички, отгоре с картина на кърмеща майка с бебе.

Между впрочем, има ни по всички телевизии - снимаха от Евроком, Европа, Нова телевизия, Канал 1 и БТВ. Така че, следете новините довечера - Европа на всеки час, Евроком от 19:15, БТВ и Нова Тв от 19:30, Канал 1 от 20ч.

Е, и по Европа, Евроком, Канал 1 и БТВ има интервю с нас с Мая (опита се безуспешно да открадне поне един микрофон, ама...); има интервюта и с други майки, но не мога да кажа с коя къде.

# 34
  • Мнения: 6 243
Непременно ще ви гледаме.
Надявам се да улуча интервюто на Мая Laughing

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
То е по 3 от 4-те телевизии  Laughing Всички искаха "с детето", без да се съобразят, че ще краде микрофона и ще ме "интервюира" сама Wink

# 36
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мамина сладка буболечка- ще става журналистка:) Пуснала съм ТВ- то и дебна телевизиите:)
Радвам се че е минало добре:) Поздравления и от мен и Мими.

# 37
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз гледах по Европа,гледах - нищо не дадоха Sad Сигурно довечера в по-подробните емисии ще има.

# 38
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Току що го дадоха по Евроком Пловдив. Интервюто с Таня също

# 39
  • София
  • Мнения: 6 569
Гледайте нова ТВ след 5-10 минутки - може би 5

# 40
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ааааааа,boo,страхотно мероприятие.Сега гледах по БТВ.Ти си голям сладур Stuck Out Tongue .И въобще толкова мило ми стана,като гледах всички маминки и бебчета в тях.По-често трябва да има такива мероприятия.Направо ми се прииска още едно бебче Stuck Out Tongue  Flutter
А кой беше единствения татко? Sunglasses

# 41
  • Мнения: 4 915
БРАВО!!!   Hands Clap  Гледах ви по btv!  Grinning

П.П. И по Канал 1.  Wink  Поне беше по-дългичък репортажа. Ама пак можеха повече неща да кажат...Но и това е голям успех!!!  Grinning

Мая имаше страхотна прическа!  Mr. Green

# 42
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И аз!И аз - целите новини изгледах като никога,че да не пропусна Grinning Малко показаха,но най-важното - много бяха сладки бебоците как ревяха солидарно в един глас Mr. Green
Пък и най-сетне да видим Воо като лице - почти на живо Wink

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
Много хубав репортаж отдавна не съм гледала новини с такъв ентусиазъм.
Браво на мамите.

# 44
  • Мнения: 5 877
БРАВООООО!!!!
Много бяхте хубави всичките. Страхотна инициатива! Страшно ви се радвам!

Общи условия

Активация на акаунт