Първият триместър мина, чакаме си МАРТенчето догодина!

  • 12 491
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Зори, Славундер, страхотни сте!  bouquet  Благодаря за хубавата тема Hug
Да ви се похваля, ходих до магазина на Самуил и си взех дънки и джинси. Има страхотни неща.
На предишната пряка има също магазин за бъдещи майка "Мами", там може да се шие и по поръчка.
Относно термина, аз също ще раждам секцио и вероятно ще е по-рано, но все пак нека си стои така.



ПП: от София

# 16
  • Мнения: 2 132
Гледате ли Такъв е живота? Laughing

# 17
  • Мнения: 575
Я и аз да се разпиша в новата темичка. Става все по-хубава  bouquet
Diana ще ме упътиш ли горе-долу за тоя магазин, че събирам инфо и ще ходя тия дни и аз да пазаря Simple Smile Аз Самуил я знам, ама тоя магазин в кой край е?
JeniB мерси че напомни днеска щях да го пропусна. Сега пускам да го гледам. Те ги повтарят де, ама на мен пак ми е интересно Grinning

# 18
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773

Diana ще ме упътиш ли горе-долу за тоя магазин, че събирам инфо и ще ходя тия дни и аз да пазаря Simple Smile Аз Самуил я знам, ама тоя магазин в кой край е?
Ането, аз тръгнах по Солунска от Витошка, като стигнеш Самуил завиваш на ляво и преди следващата пряка на Самуил се намира магазина. Името му е "Мамма Дона"
На Княз Борис също има магазин и се казва "Мами", но този на Самуил е разкошен

# 19
  • Мнения: 2 132
Самуил по Солунска към Славейков или към Ботев като тръгнеш е?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 123
Към Ботев,поне аз съм ходила в един магазин там-не можах да го разглем обаче,защото беше Неделя и не работеше.

# 21
  • Мнения: 83
Мерси! Мерси и за темата ! Да аз гледам Такъв е живота ,гледала съм го и дете имам и пак ми е напрегнато.....

# 22
  • Мнения: 48
За градовете - по настоящем съм от Стара Загора

Някой знае ли от къде мога да си изтегля епизодите на "Такъв е животът"? Все пропускам да го гледам, а ми е много интересно

# 23
  • София
  • Мнения: 1 883
това е линк за предаването, но не може да се сваля гледа се онлайн

http://www.neterra.tv/bg/

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
ето от тук :http://www.neterra.tv ,обаче май трябва да се регистираш.После отиваш на БТВ и ще видиш къде е Такъв е живота.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 123
това е линк за предаването, но не може да се сваля гледа се онлайн

http://www.neterra.tv/bg/

могат и стари предавания да се гледат.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Да се впиша и аз в новата темичка  Grinning Супер е!  bouquet
Още не съм се записала н апустото ЖК. Знаете ли дали ще е късно да ми издадат на правление за изследванията, предвидени от ЗК за първия триместър, ако навляза в четвъртия  Rolling Eyes Просто и другата лекарка, която харесах е в отпуск до 24-ти...

# 27
  • Мнения: 82
Темечката е страхотна-браво момичета!
Честито на всички мами,които знаят пола на бебето  bouquet
Относно градовете-аз съм от Бургас,но живея в Хасково.И сега да ви се наоплаквам-първо взе че ми изгърмя компютъра,три дни щях да откача от скука и за капак снощи ходихме в едно заведение и аз хапнах пиле.Не мога да ви опиша след един час какви стомашни болки започнаха,цяла нощ не съм излязла от тоалетната!!!В резултат на това днес съм с контракции и пазя леглото.Ужаса ми се засилва от това,че предната бременност точно в този ден направих аборта....Така съм се втресла,че сега обмислям дали да не постъпя за няколко дни в болница за наблюдение.Вие как мислите-дали ще е по-добре ?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Janett, почивай си възможно най много сега!!! А дали трябва да постъпиш в болница най-добре ще ти каже твоят лекар. Предполагам, че си му се обадила. Вярвам, че всичко ще е наред!!!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 29
  • Мнения: 3 621
Janett  , консултирай се с лекар но най -вече бъди спокойна
пожелавам ти утре да се чувстваш много по-добре

за протокола и аз съм от Бургас

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 07:45 от Nefertity

Общи условия

Активация на акаунт