Какъв крем за лице да избера?

  • 4 066
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 163
Няма да ти препоръчам марки, които да ползваш. Ти сама трябва да прецениш кое е най-добро за твоята кожа. Мога да те посъветвам какво да не ползваш-Ейвън и Орифлейм.Просто да си спестиш време и средства.
Абсолютно подкрепям!  Peace
Аз съм на 28 години, и ползвам Галеник-Месажер, харесва ми, чувствам кожата си освежена, лек крем и добре попива. Замислила съм се за околоочен крем, още се чудя какъв да е.

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От почти четири месеца ползвам Миокин на Виши,не ми е навредил,но не виждам никаква промяна на кожатата.Преди няколко дни влезнах в случайно избрана аптека за консултация и категорично отрекоха Виши да е с това качество с което е бил преди години -във различните аптеки различни марки възхваляват или отричат-да се чуди човек коя е наистина качествената  медицинска козметика? Close

# 17
Пробвай някой от кремовете на AVENE,не мога да ти препоръчам кой точно,защото всяка кожа е различна,но това е медицинска козметика и имат кремове за различни проблеми.Просто разпитай в някоя аптека която ги продават, за да ти препоръчат.Аз лично ползвам около очния им с термална вода за уморени очи и съм много доволна

# 18
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз бих ти препоръчала на Колин. Най-добре обаче се консултирай с опитен козметик.  Peace
Марки като Ейвън, Орифлейм, Нивея, Гарние и всичко останали, които се продават в Супермаркетите ги изключи напълно.

Общи условия

Активация на акаунт