Мислили ли сте за това...

  • 1 550
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 865
От началото на годината съм свалила 25-26 кг. и не съм с увиснала кожа. На 38 г. съм, така че и ЕГН-то май не е фактор.
До една възраст,може и да не е,нооо след това става неизбежно.Това имах предвид. Peace

# 16
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Roseto, спрях се първо на режима на Дюкан (във форума има много хубава тема). Освен, че се свалят килограми обиколките в сантиметри намаляват значително. Сега съм на НВД - продължавам да отслабвам, но по бавно. И при двата режима се храниш, отслабваш и не връщаш килограми. А за спортуване използвам упражненията от книгата на Майкъл Търманд и разходки в по-бързо темпо

# 17
  • Мнения: 2 199
И аз винаги съм се чудила...  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 6 958
Ako спортуваш може да слабееш и без да висиш Peace
А и не всяка кожа виси   bouquet
Точно така  Peace
Зелена Ябълке колко имаш да сваляш? До тук съм свалила около 25 кг. и не съм ''виснала'' за сега от никъде, но имам да свалям още и незнам какво ще стане за напред, а и спортувам колкото мога... Та при теб за какво става дума?  newsm78
и аз бях свалила 25 кг преди 4 години и не виснах, надявам се и сега да не ми се случи, но все пак честичко се замислям по темата  newsm78

И аз го мисля постоянно и постоянно се наблюдавам и оглеждам за какво става дума относно тялото ми... Аз ги свалих рязко 15 и нямах проблем, след това и другите 10 на няколко пъти рязко и сега още 10 грубо пак рязко си ги свалям... Не съм привърженик на бавните диети... Съветвам те да пиеш водичка, да се мажеш с разни стягащи лосиони, малко упражнения особено кардио и се наблюдавай постоянно... За сега не мога да се оплача, но живея в един голям страх следейки теглото си постоянно да не качвам, а и тази кожа и приказките които чувам относно това и изобщо   с т р а х, ама требва се отЦелее някак...  Peace

Не съм съгласна, че рязкото сваляне води до увисване... просто се следете, ако има такива наченки спрете да отслабвате драстично и го давайте по бавно, като не ви бърка да сваляте с по кило на седмица/месец, няма проблем..., който каквото иска прави и сам си избира начина за слабеене...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт