Изкуствена кожа?

  • 2 327
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 229
Да, носила съм.

# 17
  • Мнения: 6 461
Да, защо не Wink

# 18
  • Мнения: 17 546
Да, защо не! Отдавна открих, че за мокра зима са значително по-практични от естествената кожа. Стига изкуствената да е качествена. Не пропускат влага, не побеляват и им е необходима само влажна кърпа, за да изглеждат отново добре. Също така не се отпускат прекомерно и съответно по-малко се деформират. Цената също не е за пренебрегване. Напоследък има доста сполучливи модели от изкуствена кожа.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 541
Не. Не бих купила или носила. Уважавам краката си  Wink Аз също много харесах модел от изкуствена кожа преди години, но не направих компромис, колкото и да ми се искаше.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Не разбирам какъв проблем има в изкуствената кожа newsm78. Имам доста такива обувки.
На истина, сподели какво те притеснява, че не разбирам newsm78


Притеснява ме, че може да запарват. Освен това, не знам дали тази изкуствена кожа няма да се напука или скапе по някакъв начин след някое и друго обуване.
Иначе изобщо не личи, че не е естествена. Даже не повярвах в първия момент.

# 21
  • Мнения: 177
Не разбирам какъв проблем има в изкуствената кожа newsm78. Имам доста такива обувки.
На истина, сподели какво те притеснява, че не разбирам newsm78


Притеснява ме, че може да запарват. Освен това, не знам дали тази изкуствена кожа няма да се напука или скапе по някакъв начин след някое и друго обуване.
Иначе изобщо не личи, че не е естествена. Даже не повярвах в първия момент.

Разбирам Wink
То според мен си е до голяма степен индивидуално. Аз никого не съм имала проблеми със запаряване, потене, мирис...Но има хора, които имат тези проблеми и когато носят джапанки дори. Вярно,че и обувката е катализатор в такъв случай.
А колкото до скапването - гаранция на истина няма ConfusedАз много пазя обувките си и имам изкуственяци, които много си харесвам като модели и съм ги носила 2, дори 3 зими и са ми като нови. В интерес на истината нямам "прецакали се"
Ако много ти харесват ги купувай, пък останалото Божа работа Laughing
И ако ги вземеш ги покажи да им се порадваме Laughing

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Да,защо не.

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ако моделът много ми харесва, защо не Peace

# 24
Предпочитам естествена,но ако много ми хареса нещо няма да се церемоня много.Имам яке от изкуствена кожа,вече 3 години не е мръднало,абсолютно е като естествена кожата.На който кажа,че е 200 лв ми вярва Mr. Green

# 25
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Точно днес си харесах едни моделчета, но се оказа че са от изкуствена кожа, а струваха 43лв. Другите от 63лв. бяха само отвън естествена, а вътре изкуствена. Много се изненадах, защото бяха на бившия завод ИВА. Не мога да си представя, че има такива безумни цени за изкуствена кожа, а в същото време няма нищо естествено. Съгласна съм и 100лв. да дам, но да е качествено.

# 26
  • Мнения: 2 132
Че аз само изкуствена кожа нося  Laughing Все пак съм против убийстовото на животни  WinkВече има много добри материи - дишащи, непропускащи и т.н. Като се замисля под 60-70лв имам само джапанки и чехлички, всичките ми други са нагоре в цената.

# 27
  • Мнения: 255
Да, заЩо не.

# 28
  • Мнения: 27 524
Да. Носила съм преди доста често, никакъв проблем. Според мен е проблем, ако ти замирисват лесно краката  Laughing иначе не. И харесвам чанти от изкуствена кожа.  Peace

# 29
  • Мнения: 4 300
Нося ако ми харесат. Гледам да са от естествена по принцип, но ако ми хареса нещо си го купувам. Ако се съсипе- съсипе се. Обувки са в крайна сметка, не къща, тъй и тъй няма да векуват. МАкар че с мъка на сърцето изхвърлих тая пролет най любимите си боти след 3 години носене, и още ме е яд че не съм открила други толкова удобни и красиви за да ги заменя.

Общи условия

Активация на акаунт