Изкуствена кожа?

  • 2 332
  • 56
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Бихте ли носили обувки или ботуши от изкуствена кожа?
До скоро бях върл противник и никога не съм купувала, но си харесах невероятни ботушки и много се замислям...

# 1
  • Мнения: 1 424
Ако моделът много ми харесва, защо не  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 36 052
Да, защо не Peace
Да си призная не съм си купувала, но пък боти съм носила.Бях доста резервирана, но излязоха много здрави.
Ако е хубава кожата-защо не

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 237
да, и си ги нося с кеф. имам и яке, много си го харесвам.

# 4
  • Мнения: 177
Не разбирам какъв проблем има в изкуствената кожа newsm78. Имам доста такива обувки.
На истина, сподели какво те притеснява, че не разбирам newsm78

# 5
  • Мнения: 401
и аз сега това се чудя-исках естествена ,но нямам възможност сега да дам 120 и нагоре за такива ботуши-но се чудя дали да взема от изкуствена-мн си харесах 1 модел  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 407
Ако моделът много ми хареса!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 802
Не, само от естествена кожа купувам обувки или от велур  Peace

# 8
  • Мнения: 7 186
Предпочитам ботуши от естествена кожа, но бих направила изключение и за изкуствена, ако много ми харесват. Стига да не ми излязат по- скъпо от естествена кожа, че съм виждала изкуственяци на безумни цени.

# 9
  • Мнения: 639
винаги съм била с такива,нямала съм такива проблеми и комплекси Mr. Green

# 10
  • Мнения: 891
Да бих носила !
Не виждам какъв ще е проблема, че са от изкуствена кожа  Wink

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Разбира се, че бих носила - всичките ми обувки (и чанти) са купувани на принципа да ми харесват и да са удобни. Имам и от изкуствена, и от естествена кожа, но с естествена кожа краката ми се чувстват по-добре. Ако ботушките толкова ти харесват, купи си ги!  Peace

# 12
  • Мнения: 1 715
Ако моделът много ми хареса!
Точно така аз се прикарах хареса ми модела и след няколко обувания краката ми започнаха да миришат затова само от естествена кожа или от велур 

# 13
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Не. Предпочитам да дам повечко пари за естествена, че да са ми добре крачката и да ми е мирна главата  Wink

# 14
  • Мнения: 3 622
Имам и нося ботушки от изкуствена кожа и нямам никакви забележки

# 15
# 16
  • Мнения: 2 229
Да, носила съм.

# 17
  • Мнения: 6 461
Да, защо не Wink

# 18
  • Мнения: 17 546
Да, защо не! Отдавна открих, че за мокра зима са значително по-практични от естествената кожа. Стига изкуствената да е качествена. Не пропускат влага, не побеляват и им е необходима само влажна кърпа, за да изглеждат отново добре. Също така не се отпускат прекомерно и съответно по-малко се деформират. Цената също не е за пренебрегване. Напоследък има доста сполучливи модели от изкуствена кожа.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 541
Не. Не бих купила или носила. Уважавам краката си  Wink Аз също много харесах модел от изкуствена кожа преди години, но не направих компромис, колкото и да ми се искаше.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Не разбирам какъв проблем има в изкуствената кожа newsm78. Имам доста такива обувки.
На истина, сподели какво те притеснява, че не разбирам newsm78


Притеснява ме, че може да запарват. Освен това, не знам дали тази изкуствена кожа няма да се напука или скапе по някакъв начин след някое и друго обуване.
Иначе изобщо не личи, че не е естествена. Даже не повярвах в първия момент.

# 21
  • Мнения: 177
Не разбирам какъв проблем има в изкуствената кожа newsm78. Имам доста такива обувки.
На истина, сподели какво те притеснява, че не разбирам newsm78


Притеснява ме, че може да запарват. Освен това, не знам дали тази изкуствена кожа няма да се напука или скапе по някакъв начин след някое и друго обуване.
Иначе изобщо не личи, че не е естествена. Даже не повярвах в първия момент.

Разбирам Wink
То според мен си е до голяма степен индивидуално. Аз никого не съм имала проблеми със запаряване, потене, мирис...Но има хора, които имат тези проблеми и когато носят джапанки дори. Вярно,че и обувката е катализатор в такъв случай.
А колкото до скапването - гаранция на истина няма ConfusedАз много пазя обувките си и имам изкуственяци, които много си харесвам като модели и съм ги носила 2, дори 3 зими и са ми като нови. В интерес на истината нямам "прецакали се"
Ако много ти харесват ги купувай, пък останалото Божа работа Laughing
И ако ги вземеш ги покажи да им се порадваме Laughing

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Да,защо не.

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ако моделът много ми харесва, защо не Peace

# 24
Предпочитам естествена,но ако много ми хареса нещо няма да се церемоня много.Имам яке от изкуствена кожа,вече 3 години не е мръднало,абсолютно е като естествена кожата.На който кажа,че е 200 лв ми вярва Mr. Green

# 25
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Точно днес си харесах едни моделчета, но се оказа че са от изкуствена кожа, а струваха 43лв. Другите от 63лв. бяха само отвън естествена, а вътре изкуствена. Много се изненадах, защото бяха на бившия завод ИВА. Не мога да си представя, че има такива безумни цени за изкуствена кожа, а в същото време няма нищо естествено. Съгласна съм и 100лв. да дам, но да е качествено.

# 26
  • Мнения: 2 132
Че аз само изкуствена кожа нося  Laughing Все пак съм против убийстовото на животни  WinkВече има много добри материи - дишащи, непропускащи и т.н. Като се замисля под 60-70лв имам само джапанки и чехлички, всичките ми други са нагоре в цената.

# 27
  • Мнения: 255
Да, заЩо не.

# 28
  • Мнения: 27 524
Да. Носила съм преди доста често, никакъв проблем. Според мен е проблем, ако ти замирисват лесно краката  Laughing иначе не. И харесвам чанти от изкуствена кожа.  Peace

# 29
  • Мнения: 4 300
Нося ако ми харесат. Гледам да са от естествена по принцип, но ако ми хареса нещо си го купувам. Ако се съсипе- съсипе се. Обувки са в крайна сметка, не къща, тъй и тъй няма да векуват. МАкар че с мъка на сърцето изхвърлих тая пролет най любимите си боти след 3 години носене, и още ме е яд че не съм открила други толкова удобни и красиви за да ги заменя.

# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
И ако ги вземеш ги покажи да им се порадваме Laughing

Обезателно thumbsup

# 31
  • Мнения: 6 918
Разбира се, даже много ще се радвам ако си намеря хубави обувки от изкуствена кожа. Засега само с чантите успявам.

# 32
  • Мнения: 444
Не робувам на кожа , ако ми хареса модела си го вземам .... без значение

# 33
  • Мнения: 393
Да, защо не

# 34
  • Варна
  • Мнения: 672
Да, но ако ми харесат само. Но май се убеждавам вече, че естественото не е по-качествено и издръжливо

# 35
  • Мнения: 4 621
Трета опция Peace

# 36
  • Мнения: 302
Да, ако моделът ми харесва много (трудно избирам обувки).

# 37
  • София
  • Мнения: 4 294
Първа опция  Peace

# 38
  • Мнения: 3 316
 Rolling Eyes  Опция N:3   Peace

# 39
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 708
Да-ако модела много ми хареса

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
Купих си ботушите  Crazy
Ако не остана доволна, вие ще сте виновни  Mr. Green hahaha

# 43
  • Мнения: 401
Купих си ботушите  Crazy
Ако не остана доволна, вие ще сте виновни  Mr. Green hahaha

може ли да ни ги покажеш Simple Smile ?

# 44
  • Мнения: 5 362
Чакаме снимки Wink
А на въпроса-да,носила съм и си купувам,ако много ми хареса модела.

# 45
  • Мнения: 6 164

Със здраве да си ги носиш!  bouquet

Купувала съм, но с колебания. И всеки път съм била изненадана, че не са мръднали. Ама аз пък и толкова нося обувки. Бързо ми омръзват и ги зарязвам преди да успеят да се скапят.

# 46
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Носила съм и ще продължавам да нося Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097

Със здраве да си ги носиш!  bouquet

Благодаря  Simple Smile

При първа възможност ще ги покажа, сега имам малък технически проблем.

# 48
  • Мнения: 6 958
Защо не  Rolling Eyes

# 49
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Бих носила такива, ако моделът ми хареса. По принцип избирам ботуши от естествена кожа. Проблем е обаче това, че въпреки естественат кожа отвън, вътре каракулчето, подплатата или не знам какво още слагат в 90 % от случаите е от изкуствени материали. Така се губи ефектът на доброто затопляне на крака и избягване на спарването и "ароматизирането му". Е, тогава каква е файдата от естествена кожа отвън, след като вътре  всичко е изкуствено, при положение, че на пазара вече има много добри изкуствени кожи - издръжливи, добре изглеждащи и на прилична цена?!?!

# 50
  • Мнения: 177
Купих си ботушите  Crazy
Ако не остана доволна, вие ще сте виновни  Mr. Green hahaha

Честити да са ти!
(аз малко със закъснение,ама карай Laughing)
Безаварийно фръцкане! Laughing
Аз ще си поема вината Mr. Green, но дано не се налага!!!


и ги показвай по-скоро

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
Честити да са ти!
(аз малко със закъснение,ама карай Laughing)
Безаварийно фръцкане! Laughing
Аз ще си поема вината Mr. Green, но дано не се налага!!!


и ги показвай по-скоро

Мерси   bouquet

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз си нося без проблем.

# 53
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да, защо не.

Купувала съм каквото ми хареса. Имам обувки от изкуствена кожа от ученическите ми години, видяха бая носене, 2 год. активно носене и сега все още са като нови- нямат издрано, ожулено и на сгъвката при ходене не са се прегънали/ сцепили, отдавна не ги нося, но са складирани на тавана и са си съвсем здрави. Зависи от изкусвената кожа. Друго предимство ми е, че никога не ми миришат краката, дори и цял ден да съм обута в изкуствени обувки, но не при всеки е така. Затова е много индивидулно. Баща ми обуе ли нещо изкуствено- чорап или обувка, дори отворена после няма да ви описвам миризми, но носи ли естествена няма проблем. Затова си е до крак.

# 54
  • Мнения: 148
Ако са ми удобни, защо не?

# 55
  • София
  • Мнения: 4 590
Защо пък не. Стига да ми  харесат, бих си ги купила. Peace

# 56
  • Мнения: 2 936
Ако са ми удобни, защо не?

абе хора,не четете ли  Rolling Eyes ботушите са купени вече! тази тема започва да се превръща в една друга пак за ботушки  Laughing която модераторите заключиха  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт