новата спирала на Орифлейм

  • 9 960
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Аз също я видях в действие  newsm03
Две мои колежки я имат и са очаровани!Аз също останах изненадана от ефекта й на техните мигли.Но при всеки стои различно!
Лично аз ще я пробвам задължително Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 523
до кога ще е на промоция?

И другия месец е намалена.

# 17
  • London, baby
  • Мнения: 800
И моя позната е много доволна от тази спирала, хвалеше ми я дълго време. На цената, която се предлагала била супер, аз също ще си поръчам.  newsm03

# 18
  • Мнения: 1 885
Последните спирали на Орифлейм са добри. Вече съм си поръчала тази.
Аз имам много де и най-различни среден клас (Мейбълин, Максфактор, Буржоа) купувам на кило и после не мога да ги използам всичките  Blush

# 19
  • Мнения: 249
все хубави неща се пише за спиралката,така че ще я поръчам Laughing

# 20
  • Мнения: 2 229
Ще взема и аз да я поръчам. Simple Smile
После ако не е хубава вас държа отговорни. Laughing

# 21
  • Мнения: 3 782
Аз също гласувам с две ръце за тази спирала. А по принцип спиралите им не са хубави. Тази е удар в десятката. Peace

# 22
Искам и аз такава тогава,обаче като не познавам преставител какво да правя?Трябва да разпитам тук-там из града

# 23
  • Мнения: 3 782
Искам и аз такава тогава,обаче като не познавам преставител какво да правя?Трябва да разпитам тук-там из града
Едната възможност е тази, да разпиташ за консултант, другата е самата ти да станеш. Ще си пазаруваш качествена козметика на добри пари и с отстъпка Peace

# 24
А,консултатнт заради една спирала няма да стана,аз по принцип не си падам много по Орифлейм,използвам съвсем други марки козметика,ще търся дистрибутор

# 25
  • Мнения: 5 698
Някой може ли да снима четчицата каква е?

# 26
  • Мнения: 5 647
И аз си я взех- много е хубава. А и цената й също е добра.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Бреййй егати спиралата,егати чудото Rolling Eyes.....И аз искам да си поръчам,само дето нема на кой newsm78,ще трябва да поразпитам явно.

# 28
  • Мнения: 893
И аз съм й хвърлила не едно ами всичките си 2 очи... Laughing Мисл да си я поръчам само да попитам лесно ли се трие..В смисъл като реша да си махам грима да не го свалям 99 часа... newsm78
И следващия месец пак ли ще е 7, 90?

# 29
  • Мнения: 3 782
И аз съм й хвърлила не едно ами всичките си 2 очи... Laughing Мисл да си я поръчам само да попитам лесно ли се трие..В смисъл като реша да си махам грима да не го свалям 99 часа... newsm78
И следващия месец пак ли ще е 7, 90?

Да ти кажа трие се лесно, в смисъл не се размазва по окото или пък да остане половината по него. Все пак зависи с какво си махаш спиралата по принцип. Да в следващият каталог отново е на оферта. Peace

Общи условия

Активация на акаунт