До кога се дава преварена вода?

  • 4 498
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 802
Засега и аз преварявам чешмяна вода, но в микровълновата. Ние сме изцяло на кърма и вода почти не пием, но си приготвям за всеки случай. Мислите ли, че е проблем това (за микровълновата имам предвид)?

# 46
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз давах до 5.5 мес.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

Дори да си права, самият факт, че това е станало повод за цяло предаване по национална телевизия е достатъчен да ме накара да се замисля и да се "презастраховам" като преварявам водата. Освен това от къде знаеш, че условията, при които се осъществява бутилирането са стерилни. А от къде знаеш колко време е престояла тази вода по разни складове?

Хе-хе аз нямам намерение да натрапвам мнение.Дълго време събирах инфо от вещи в тази област.Всеки сам преценява.Няма да споря с никого.Ти мислиш,че правиш най-доброто за твоето дете ок!
 Peace

# 48
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
От раждането давам "Девин" с розов етикет и никога не съм я преварявала. Чешмяната ни вода е под всякаква критика,някой път и за миене не става,камо ли за пиене,дори и преварена...

# 49
  • Мнения: 520
Още преварявам, мисля до годинка да го правя.

# 50
  • Мнения: 5 362
Аз давах до 10-я месец.Редувах преварена с изворната на Девин.

# 51
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз и давах до 7мия месец, след това минах на водата с розов етикет и само я затоплям  Peace

# 52
  • Мнения: 4 621
Давах до 9 -10 месец, след което я замених с Девин изворна Peace

# 53
  • Мнения: 1 367
Засега и аз преварявам чешмяна вода, но в микровълновата. Ние сме изцяло на кърма и вода почти не пием, но си приготвям за всеки случай. Мислите ли, че е проблем това (за микровълновата имам предвид)?
Аз ползвам микрвълнова за чая,който той пие вместо вода. Досега не съм чувала да е вредно.

# 54
  • Мнения: 1 290
Вода предложих след 6-7 месец на човека - розовия етикет на Девин, понякога Торн Спринг, случвало се е и чешмяна или от моята чаша с минерална вода
Никога не съм преварявала!

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
До 6 месец само преварена давах.
До 1 годинка комбинирах с изворна.
След това само изворна.

# 56
  • Мнения: 141
До 8 месеца и от тогава сме на Девин с розов етикет макар че личната лекарка каза че като навърши 1 годинка мога да му давам и от чешмата  и аз пробвах но като ни хвана едно разстройство та стой че гледай и сега ме е страх да пробвам пак. Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 3 314
все о6те давам само преварена и 6те проължа ,но веднъж като водата бе6е спряла купих от Кауфланд Девин с розов етикет и Торн Спринг в малки бутилки и на етикета пи6е6е ,4е е за бебета  Hug

# 58
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
От 6-ти месец може Девин-розов етикет,но все още аз преварявам водата в ел.кана и никакви усилия не ми коства Peace

# 59
  • Мнения: 1 029
Дори след годинката продължавам да преварявам чешмяна вода, но й давам и минерална/изворна понякога.

Общи условия

Активация на акаунт