Буш готов за война?

  • 2 164
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Войната е бизнес. Америка има нужда от враг и никога няма да спре да води войни, не се съмнявайте в това. И все тая как ще се казва президента.

# 16
  • Мнения: 13 512
Войната е бизнес. Америка има нужда от враг и никога няма да спре да води войни, не се съмнявайте в това. И все тая как ще се казва президента.
Aбсолютно!

# 17
  • Мнения: 2 563
Глупости. Отлично знае, че няма воиски и обществена подкрепа за още една война.

# 18
  • Мнения: 25 633
Глупости. Отлично знае, че няма воиски и обществена подкрепа за още една война.

Защо са му войски, когато има НАТО? (И български рейнджъри за пушечно месо!)
А и отдавна на САЩ не им пука за обществената подкрепа. Нали направиха така, че съд вече не ги лови.

# 19
  • Мнения: 2 563
Глупости. Отлично знае, че няма воиски и обществена подкрепа за още една война.

Защо са му войски, когато има НАТО? (И български рейнджъри за пушечно месо!)
А и отдавна на САЩ не им пука за обществената подкрепа. Нали направиха така, че съд вече не ги лови.

Откога Буш се разбира с НАТО?! И говоря за обществена подкрепа в САЩ, от американците за президента, не навън.

# 20
  • Мнения: 698
Ама вярно  е ненормален този.... Confused

 Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 7 837
Не се възмущавайте, четейки неделни вестници. Не само в България идат избори все пак...

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Отдавна знаете мнението ми за Дж. Буш Дж.

# 23
  • Мнения: 103
От кога изборите на какъвто и да било политик или управник са критерий за това дали нещата ще се оправят или не? Ами няма да се оправят. Не знам Буш дали е маниакален параноик или просто си следва бизнес линията, ама че фашизмът никога не е умирал.. Да сринем стария свят за да изградим "Нов", някой изобщо вярва ли в това? Кой им ги пише речите на тия кретени?

# 24
  • Мнения: 413
Тоя е един абсолютен БОЛЕН мозък!!!! Интересно ми е кой стои зад тея решения, далеч сам от мисълта че е Bush.  Thinking Намирисва ми на евреи, много богати евреи................. И все пак дано да не е истина!!!!!

# 25
  • Мнения: 121
Няма ли да има скоро избори в Щатите, бе? Кога ще я избират Хилъри?

За съжаление изборите са чак през ноември 2008 година. Дотогава още много поразии има да прави Буш.

# 26
  • Мнения: 3 423
Аз пък чакам Роланд Емерих да се изкаже.

# 27
  • Мнения: X
Не знам Буш дали е маниакален параноик или просто си следва бизнес линията, ама че фашизмът никога не е умирал.. Да сринем стария свят за да изградим "Нов", някой изобщо вярва ли в това? Кой им ги пише речите на тия кретени?
Дядо ми е пял една песничка, която била много популярна в България в началото на 40-те години:
"Рим, Берлин и Токио, верни на войната,
те ще изградят нов ред на земята."  Wink

# 28
  • Мнения: 2 013
Глупости. Отлично знае, че няма воиски и обществена подкрепа за още една война.

Защо са му войски, когато има НАТО? (И български рейнджъри за пушечно месо!)
А и отдавна на САЩ не им пука за обществената подкрепа. Нали направиха така, че съд вече не ги лови.

Откога Буш се разбира с НАТО?! И говоря за обществена подкрепа в САЩ, от американците за президента, не навън.


И аз така мисля. И нито НАТО, нито ООН ще подкрепят подобна война. Не е сигурно дали и Великобритания този път ще се включи в "Коалицията на желаещите". А САЩ и в момента имат драма да осигуряват нужните войски в Афганистан и Ирак. Оплакват се, че им се налага да пращат едни и същи хора нон-стоп по тез вилаети. Даже Афганистанската операция я хързулнаха на ИСАФ, т.е. на НАТО, и ги нахендриха да се бият с все по-укрепващите талибани в южните и югоизточните части на страната. А в Ирак си тече гражданска война и колкото и да им се иска на американците да се изтеглят от Ирак, няма видима перспектива за това. Освен ако не искат да превърнат Ирак в място на пълно беззаконие и хедкуотър на всички ислямски терористи, каквито там по времето на Саддам нямаше.


Злият дух в мен ми нашепва, че ми се ще да видя как айтолясите в Иран ще надвият Буш, но това ще е доста кофти за т.нар. западен свят все пак.

А колкото до споменатите български рейнджъри - хахахахаха. На нашите им е трудно един батальон от 500 омиротворители да съставят, та камо ли бойни войски. Дори и някой болен мозък да се съгласи да участваме в подобна война, полза голяма от нас не би имало.

# 29
  • Мнения: 3 423
Дядо ми е пял една песничка, която била много популярна в България в началото на 40-те години:
"Рим, Берлин и Токио, верни на войната,
те ще изградят нов ред на земята."  Wink
Много ясно, в духа на времето е било.
Гледам обаче, че и кака Меркел вече му се
сополяви на тоя Буш, като че ще я разкраси.

Общи условия

Активация на акаунт