Една анкета за съня и начина на хранене

  • 2 238
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 517
На АМ е от раждането си. Будеше си се. Ядеше го в полусънено състояние и след това продължаваше да спи. Не знам точно кога, но май чак към 1 г. успяваше да изкара по 8 часа без мляко.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
От 3я месец до годинката не се е будила/пие АМ/. След годинката започна,но не от глад.

# 17
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Като беше само на кърма (до 10 месец ) се будеше нощем , после се отби и минахме на АМ и пак се будеше , сега е на (1г.и 8м.) и  продължава !

# 18
  • Мнения: 4 496
Не се буди от 5 месеца насам,а от 3 месеца е на АМ.

# 19
  • Мнения: 617
През първия месец Калоян се събудеше 1 път вечер към 3-4 часа. Но след навършване на 1 месец вече спеше до цяла нощ - така и мама да си почине  Mr. Green
Сега се буди към 6-7 часа, а последно яде към 22 ч Grinning
Изцяло на кърма сме!

# 20
  • Мнения: 1 672
бебка спи вечер поне по 6 часа Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 665
На 3м вече не се будеше за да се храни,беше на кърма.

# 22
  • София
  • Мнения: 665
през нощта имам предвид

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на АМ е и се буди веднъж на нощ за ядене

# 24
  • Мнения: 385
АМ + кърма. Спря да се буди към 20-ия ден сам. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 537
Да ти кажа аз си мисля, че няма зависимост между това с какво се хранят и буденето нощем. Thinking  Нашата мацка я кърмих изключително до 5-я месец /после кърмата ми спря Sad/, будеше са до 3-я месец, после спря. Сега понякога пак се буди, мрънка, ама не реве да е гладна и аз й давам само вода или чайче и тя си заспива.

# 26
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Кърмя го и се буди през нощта 2 пъти,цокне-цокне и заспи.Незная дали има връзка с какво се храни.Може би?!

# 27
  • Мнения: 238
Буди се, на АМ е. Постепенно измества часа по към сутринта, от 2-3 часа преди вече яде към 5 - 5,30 часа. Надявам се скоро да спрем това нощно хранене.

# 28
  • Мнения: 858
Не мисля че има зависимост между това какво хапват и буденето нощем.Моето е на АМ сутрин и вечер и на кухня денем.Никога не се е будел нощем,освен няколко пъти когато имаше проблем със зъбките.На 7 месеца може би се буди не заради яденето ,а заради зъбчета.

# 29
  • Мнения: 1 269
Досега е само на кърма, вода не давам. Първите 2 месеца се будеше 1 път нощем, но оттогава спря и спи до сутринта.
и при нас е абсолютно сьщото Peace

Общи условия

Активация на акаунт