Попово-2

  • 12 262
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Попово
  • Мнения: 687
кокетке, ти ли си рожденничката днес  Hug Peace ха да си здрава и едно хубаво бебе през април  baby_neutral bouquet

# 16
  • Мнения: 686
ЧРД Кокетка

# 17
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Честит Рожден Ден,Кокетка!Щастие и любов,и нека мечтите ти станат реалност.

# 18
  • Мнения: 500
Една свещичка по-вече гори.
Една сълза във твоите очи блести.
Не,ти не си с една година остаряла,
ти просто мъничко си помъдряла!
Ако има нещо по-хубаво от живота,
ако има нещо по-красиво от изгрева,
ако има нещо по-чисто от мечтата,
ако има нещо по-силно от любовта-
то нека  завинаги бъде твое!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДИДЕНЦЕ!Много те обичам скъпа,братовчедке!

# 19
  • Мнения: 254
 Честит Рожден Ден,мила!Нека мечтите ти се сбъднат,нека бъдеш обичана и щастлива,Нека късмета не слиза от рамото ти.  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Popovo
  • Мнения: 571
Едно голямо Благодаря момичета, черпя ви виртуално  newsm38 , а който иска и  beer
Мирката и аз те обичам много  newsm51
Пепена, дано, дано.

# 21
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен момичета! Весел ден на всички.Аз днес пропуснах сутрешното кафе, защото не съм на работа,и си поспах до преди малко. Rolling Eyes Mr. Green

# 22
  • Мнения: 254
 Блазе ти!Аз станах в 8.30 Tired и май ми е време за второ кафе Rolling Eyes Къде са тия поповчанки бе хич не пишат ей Joy

# 23
  • Мнения: 1 711
        Чакайте да се запиша и аз в темата, че нали съм голям мозък съм пропуснала да си я прибавя в Наблюдавани. Виждам Кокетка е била рожденичка наскоро-Честито! Напролет да ви зарадва едно сладко и послушно девойче!

        При нас нищо кой знае какво ново. Едни ходят на ясла, други се трудят. Лек ден!

# 24
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро ранобудни поповчанки  Mr. Green
Ант, благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 134
 добро утро и от мен  food010
Скоро ще ви се похваля или оплача с ходеща Ивайла  nuts, но май ще е по-скоро второто съдейки по рязкото и трайно застудяване и стоенето ни вкъщи, ще ми се стъжни предчувствам го  smile3506

# 26
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ааа Краси, честити ви краченца  HugТова дете се развива със скоростта на светлината. Браво на Иви. Яд ме е че вчера не можах да ви видя.

# 27
  • Мнения: 111
Хайде на кафенцетооооо:)

# 28
  • Мнения: 593
Didi, Chestit Rojden den na paterichki.... daje ne na paterichki, ami na invalidna kolichka veche! Jelaq ti vsichko nai-nai-nai-hubavo, nai veche leka i bezproblema bremennost, byrzo rajdane i jivo i zdravo bebence (dai Boje da e dashterichka) Celuvki
Privet na vsichki popovski mami, moje da ste me pozabravili, no nqmam mnogo vreme za foruma, che i iz Popovo ne se vijdam chesto naposledak, no nqma kak.
edin golqm   bouquet  za vsichki!!!

# 29
  • Мнения: 686
Зори,как ще те забравим Hug

Общи условия

Активация на акаунт