Попово-2

  • 12 284
  • 282
  •   1
Отговори
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да ни е честита новата тема и дано сме по активни в нея.

# 1
  • Попово
  • Мнения: 687
Добро утро  bowuu записвам се да мога да следя темата, дано се изпълни само с хубави новинки  Peace

# 2
  • Мнения: 111
Добро утро на всички от мен и днес! Да ни е честита новата темичка Grinning

# 3
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Добро утро и от мен,и успешен ден ви желая!

# 4
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен!

# 5
  • Мнения: 134
ето ни и нас   Hug

# 6
  • Popovo
  • Мнения: 571
Лина Каз, добре, че не ми се дояжда от всичко което ни показваш, че ще стана 100 кг Mr. Green

# 7
  • Мнения: 254
  bouquetЗдрасти и то мен.koketka аз вече съм 100 кила TiredТъкмо бях отслабнала лятото сега пак нагоре TiredНо ще сваля,нищо че сега мухам пуканки на поразия EmbarassedЧестита ни темичка Sunglasses

# 8
  • Мнения: 1 938
Привет-мривет, както казва Пипи!  Grinning  bouquet

# 9
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро. Марти вече е на училище, така че искам не искам ще ставам рано, хайде ставайте и вие да не съм сама  Mr. Green

# 10
  • Попово
  • Мнения: 687
Ааа koketka не си сама, споко Simple Smile Hug

# 11
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Лина Каз, добре, че не ми се дояжда от всичко което ни показваш, че ще стана 100 кг Mr. Green

Сори,вече няма  Praynig Hug Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Popovo
  • Мнения: 571
Лина Каз, добре, че не ми се дояжда от всичко което ни показваш, че ще стана 100 кг Mr. Green

Сори,вече няма  Praynig Hug Laughing Laughing Laughing

Пускай смело бе жена, поне да гледаме вкусотиики   bouquet

# 13
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
ОК! Joy
Добро утро!Тази сутрин само с чашка кафе,бисквитките свършиха Hug Embarassed Peace

# 14
  • 7800
  • Мнения: 243
Да 'зема и аз да се включа, че да не изпусна някоя клюка.

# 15
  • Попово
  • Мнения: 687
кокетке, ти ли си рожденничката днес  Hug Peace ха да си здрава и едно хубаво бебе през април  baby_neutral bouquet

# 16
  • Мнения: 686
ЧРД Кокетка

# 17
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Честит Рожден Ден,Кокетка!Щастие и любов,и нека мечтите ти станат реалност.

# 18
  • Мнения: 500
Една свещичка по-вече гори.
Една сълза във твоите очи блести.
Не,ти не си с една година остаряла,
ти просто мъничко си помъдряла!
Ако има нещо по-хубаво от живота,
ако има нещо по-красиво от изгрева,
ако има нещо по-чисто от мечтата,
ако има нещо по-силно от любовта-
то нека  завинаги бъде твое!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДИДЕНЦЕ!Много те обичам скъпа,братовчедке!

# 19
  • Мнения: 254
 Честит Рожден Ден,мила!Нека мечтите ти се сбъднат,нека бъдеш обичана и щастлива,Нека късмета не слиза от рамото ти.  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Popovo
  • Мнения: 571
Едно голямо Благодаря момичета, черпя ви виртуално  newsm38 , а който иска и  beer
Мирката и аз те обичам много  newsm51
Пепена, дано, дано.

# 21
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен момичета! Весел ден на всички.Аз днес пропуснах сутрешното кафе, защото не съм на работа,и си поспах до преди малко. Rolling Eyes Mr. Green

# 22
  • Мнения: 254
 Блазе ти!Аз станах в 8.30 Tired и май ми е време за второ кафе Rolling Eyes Къде са тия поповчанки бе хич не пишат ей Joy

# 23
  • Мнения: 1 714
        Чакайте да се запиша и аз в темата, че нали съм голям мозък съм пропуснала да си я прибавя в Наблюдавани. Виждам Кокетка е била рожденичка наскоро-Честито! Напролет да ви зарадва едно сладко и послушно девойче!

        При нас нищо кой знае какво ново. Едни ходят на ясла, други се трудят. Лек ден!

# 24
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро ранобудни поповчанки  Mr. Green
Ант, благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 134
 добро утро и от мен  food010
Скоро ще ви се похваля или оплача с ходеща Ивайла  nuts, но май ще е по-скоро второто съдейки по рязкото и трайно застудяване и стоенето ни вкъщи, ще ми се стъжни предчувствам го  smile3506

# 26
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ааа Краси, честити ви краченца  HugТова дете се развива със скоростта на светлината. Браво на Иви. Яд ме е че вчера не можах да ви видя.

# 27
  • Мнения: 111
Хайде на кафенцетооооо:)

# 28
  • Мнения: 593
Didi, Chestit Rojden den na paterichki.... daje ne na paterichki, ami na invalidna kolichka veche! Jelaq ti vsichko nai-nai-nai-hubavo, nai veche leka i bezproblema bremennost, byrzo rajdane i jivo i zdravo bebence (dai Boje da e dashterichka) Celuvki
Privet na vsichki popovski mami, moje da ste me pozabravili, no nqmam mnogo vreme za foruma, che i iz Popovo ne se vijdam chesto naposledak, no nqma kak.
edin golqm   bouquet  za vsichki!!!

# 29
  • Мнения: 686
Зори,как ще те забравим Hug

# 30
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мале колко скромни и мълчаливи поповчанки  Mr. Green  bouquet

# 31
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Добро утро,момичета!Някой знае ли нещо за стачката на нашите учители?Аз подочух,че ще прекратяват и от утре "Любен Каравелов" ще учат,ама дали е така?

# 32
  • Popovo
  • Мнения: 571
Нашата госпожа каза най-рано до сряда ще са в стачка, а може и да продължи още. Инфо за Любен Каравелов. Лина каз, защо не се обадите на госпожата си, тя би трябвало да знае.

# 33
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Добро утро на всички!Кафенце???


За училището - и ние научихме,че до сряда няма да спират стачката.А иначе живеем до гимназията и редовно ходи да проверява,за бележка на вратата,така им казала класната Hug Simple Smile

# 34
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро, с един ден по късно, но с удоволствие отпивам от кафенцето Лина каз.

# 35
  • Попово
  • Мнения: 687
добро утро дами, къде сте никакви не се обаждате   bouquet

# 36
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мълчаливи и скромни сме  Mr. Green
Добро утро и от мен, то стана обяд де, ама един почивен ден имам и гледам да си отспя.

# 37
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен!Аз докато свърша това онова и то следобед станало.Точно време за почивка(във форума  Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Grinning)

# 38
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро, бутвам темата напред, че сме много изостанали.

# 39
  • Попово
  • Мнения: 687
Бутаме бутаме ама няма никой Simple Smile аз вече поработвам и нещо нямам време за форуми моруми Crazy

# 40
  • Мнения: 134
Бутаме бутаме ама няма никой Simple Smile аз вече поработвам и нещо нямам време за форуми моруми Crazy

а бебока? кой го гледа

# 41
  • Попово
  • Мнения: 687
Бутаме бутаме ама няма никой Simple Smile аз вече поработвам и нещо нямам време за форуми моруми Crazy

а бебока? кой го гледа
аааа мама мама, никой не е длъжен да гледа на бабите внуците  bowuu

# 42
  • Мнения: 134
 hahaha
да я поздравиш баба Вили

# 43
  • Попово
  • Мнения: 687
hahaha
да я поздравиш баба Вили
е как, задължително Simple Smile

# 44
  • 7800
  • Мнения: 243
...никой не е длъжен да гледа на бабите внуците  bowuu

Ай тъс приказка ми хареса.  Mr. Green

# 45
  • Мнения: 111


Добро утро, момичета!
Пожелавам ви хубав ден въпреки кофтито време Grinning

# 46
  • Попово
  • Мнения: 687
от мен закуската Blush

# 47
  • Мнения: 686
Ауууууууууууууу потекоха ми лигите,отивам и аз да правя палачинки  chef

# 48
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ау палачинки, да се връща Наско от риба, че да ми направи мнооого палачинки.

# 49
  • Мнения: 1 364
ЗДРАВЕЙТЕ, КАК СТЕ?

# 50
  • Мнения: 254
 Да се похваля и аз.Тия дни си бях в Попово Mr. GreenАма сварихме кофти време и отскачахме само до"Мечо Пух" и по гости.В сряда видях кокетката със сладко коремче-сладурка  bouquet Айде цунки ви от мене.

# 51
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мерси, мерси Зу  bouquet

# 52
  • Попово
  • Мнения: 687
къде се виждате?!?! ние излизаме само събота и неделя, хайде ако е хубаво времето да си спретнем една срещичка  Simple Smile

# 53
  • на втория етаж
  • Мнения: 248


Добро утро на всички мами!Лек и успешен ден!
На учениците много шестици. Laughing Wink Peace

# 54
  • Мнения: 111


Добро утро, момичета. Хубави и спокойни почивни дни ви пожелавам  LaughingИ малко да побутна темичката ни напред  Wink

# 55
  • Popovo
  • Мнения: 571
Хей поповчанки, къде сте? Много ни изостанала темичката.

# 56
  • Попово
  • Мнения: 687
ИЗОСТАВА  Cry
ДА ВЗЕМЕМ ДА СПРЕТНЕМ ЕДНО КОЛЕДНО ПАРТИ Wink ИСКАТЕ ЛИ ДАМИ ? newsm78

# 57
  • Popovo
  • Мнения: 571
Аз съм навита, че от както не съм на работа, направо корени пуснах в къщи.

# 58
  • Попово
  • Мнения: 687
Аз съм навита, че от както не съм на работа, направо корени пуснах в къщи.
ами имаме си повод... остава да уточним мястото и датата и срещата е готова Hug

# 59
  • Мнения: 111
Добро утро как сте?Много ни е изостанала темичката,нещо не сте активни напоследък:)

# 60
  • Мнения: 134
само 3 ли сме желаещите за среща  Confused

# 61
  • Мнения: 1 714
 Бройте и мен, но все пак зависи в момента какви ще са ни ангажиментите.

# 62
  • Мнения: 686
Казвайте,къде и кога и ако не съм в болницата да раждам ще дойда.

# 63
  • 7800
  • Мнения: 243
Други натрапници приемате ли?

# 64
  • Мнения: 143
Записвам се и аз, дано да има кой да гледа малката Tired

# 65
  • Попово
  • Мнения: 687
ДАВАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ДАТА И МЯСТО Wink

# 66
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ами, ако сме с децата, в сладкарницата "На кафе с мама" е идеално.

# 67
  • Мнения: 134
Ами, ако сме с децата, в сладкарницата "На кафе с мама" е идеално.

коя е тя, тази под златаря ли  newsm78

# 68
  • Мнения: 1 714
        Оф Красе, точно за сладкарницата край златаря става въпрос. Принципно и аз съм "за" това място, но последния път като ходихме там с децата беше голям бахър долу. На горния етаж климатика бичеше здраво, пушеха си цигарите девойките на топло.
       И другото нещо, което трябва да вземем под внимание е да няма други деца, защото и без друго си е тясно. Но като цяло одобрявам мястото за срещата. Може би трябва като уговорим дата и час някоя от нас да мине и да каже на момиченцата в сладкарницата да пазят примерно залата един час за нас.
  Други предложения?

# 69
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ами то друго място за майки с деца няма, така че нямаме голям избор. Да решим за кога аз мога да мина и да запазя.

# 70
  • Попово
  • Мнения: 687
под златаря Blushтам никога не съм ходила... и ми се струва че баткото ще е голям а бебока ще е малък за забавления Thinking май ще съм соло Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 134
ами аз съм свободна, така че нека работещите мами кажат ден и час  с тях да се съобразим, Ивайла не съм я водила там, но в "Мечо Пух" нямаше проблеми, игра си вътре 2 часа и не и липсвах никак. Дано и занапред сме така, че от тази нощ оставаме сами, баща и заминава за Испания за неопределено дълъг период и ... ще прибягвам до услугите на мацките там  Rolling Eyes

# 72
  • Попово
  • Мнения: 687
ох много гадно, че заминава... нашия го нямаше 7 месеца, аз след 14ч съм свободна Peace

# 73
  • Popovo
  • Мнения: 571
Краси, да не е тръгнал Митко без едно довиждане да каже, ще му скъсам ушите. Crossing Arms
Шегувам се, дано има късмет в странство и да си дойде по скоро. Peace
Хайде избирайте една дата за срещата. Нека кажат работещите майки, останалите сме по лесни.

# 74
  • Мнения: 134
тръгна, да  Cry
мисля, че снощи говори с Наско във Вентрилото
този път стана много бързо и по-добре, преди 1 месец се подготвяхме и не замина сега точно за 1 ден се реши  всичко и хукна  Rolling Eyes

# 75
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да каза ми Наско, че са говорили.
Пък знаеш ли, може сега да му е късмета, не преди месец.

# 76
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мале, колко сме несериозни  ooooh!, уж всички бяхме съгласни за срещата, а пък за циклихме нещо.

# 77
  • Попово
  • Мнения: 687
никой нищо не каза Sad

# 78
  • Мнения: 134
колко работещи мами имаме?
датата 17 как ви се струва, или друга предложете, идеята ми е да е преди 20-ти понеже нали уж са семейни празници и не всеки ще си е в града, въпреки, че мен не ме бърка и на 31.12 да  кажете  Joy

# 79
  • Попово
  • Мнения: 687
нека е 17ти, но след 14ч Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 714
    Съгласна, но нека е след 17,00 , че сме на ясла.

# 81
  • Мнения: 111
Честит празник на всички настоящи и бивши студенти! WinkПращам ви много усмивки и добро настроение  danceДовечера ще празнуваме и се очертава  Drunkи много   bigdance2

# 82
  • Мнения: 134
значи остава да питаме в "На кафе с мама" дали ще ни запазят за час-два долната зала, нали сме за там? от 17 до 19 например
ИМА ЛИ НЯКОЙ, КОЙТО НЕ ГО УСТРОЙВАТ ДЕНЯ, ЧАСА, ЗАВЕДЕНИЕТО????

Сега ви изоставям, че утре ни чака прощъпулник, после РД / веднъж детски, после бабешки/, а мен хич ме няма в организациите  ooooh!

Честит 8 декември и от мен на всички, които празнуват днес  Hug

# 83
  • 7800
  • Мнения: 243
Честит празник и от мен!

# 84
  • Popovo
  • Мнения: 571
Значи остава за 17, след 17;00 часа, така ли? Ако това е датата за която решаваме аз ще запазя сладкарницата. Колко човека ще бъдем?
Краси, честит Ви празник.  bouquet

# 85
  • Мнения: 134
мерси Диди, сядам за малко, колкото да изпия едно кафе с вас и после яхам прахосмукачката, че в нас сякаш мишки имаме - солети, зрънчо бисквитки....навсякъде  ooooh!
До тук сигурни сме аз, пепена, ант, кокетка,  .... кой друг ? Хала пела ще е с нас, но дано децата оздравеят дотогава.
скаличка ? мама Яни?

# 86
  • 7800
  • Мнения: 243
Ами аз съм на работа до 5 без 15, така че докъм 5 и 20 ще ще мога да се добера до там.

# 87
  • Мнения: 593
Ако съм свободна, и аз ще дойда. Между другото, започнах работа на Пламко (горния) на колбасите и незная дали ще съм свободна точно на 17-ти.
А как е сладкарницата, в която ще бъде срещата? Чух едни отзиви, че било студено и играчките били потрошени?
koketka, вие как сте? Преди няколко дена те търсих да те чуя, но ви нямаше. Ще ти се обадя тия дни. Вече разбра ли се пола на бебчето?
Късмет на всички!  newsm10

# 88
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ако съм свободна, и аз ще дойда. Между другото, започнах работа на Пламко (горния) на колбасите и незная дали ще съм свободна точно на 17-ти.
А как е сладкарницата, в която ще бъде срещата? Чух едни отзиви, че било студено и играчките били потрошени?
koketka, вие как сте? Преди няколко дена те търсих да те чуя, но ви нямаше. Ще ти се обадя тия дни. Вече разбра ли се пола на бебчето?
Късмет на всички!  newsm10

Честита ти  служба Зори, а колкото до сладкарницата аз съм ходила само веднъж на РД на едно детенце, играчките бяха здрави и много на брой, на нашите деца им хареса, но пък те са по големи. Пък и тогава не беше много студено, как е сега не знам. Ако имате предложения за друго място казвайте.
Ние сме добре, изпращам ученика сутрин, пия едно блудкаво кафе, ям, чистя, пак ям, спя и пак ям  Embarassed, май това ми е ежедневието. Пола не се вижда, срамежливо ми е детето, крие се, другата седмица съм на лекар да се надяваме, че тогава ще се покаже, но ако съдя по яките ритници, които ми разместиха вътрешностите сигурно ще е момче.

# 89
  • Мнения: 134
но ако съдя по яките ритници, които ми разместиха вътрешностите сигурно ще е момче.

споко Диди, и Иви ме разглоби отвътре, но излезе момиче, па макар и с момчешки нрав  Rolling Eyes
ето ви снимки от днешното събитие
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199064

# 90
  • Мнения: 686
Ако не съм в болницата или вече родила,бройте ме.Ще съм на линия.
Всички ли ще са с децата?

# 91
  • Мнения: 134
аз ще съм с Ивайла Peace

# 92
  • Попово
  • Мнения: 687
там как е организирано? аз мога ли да съм с децата  Thinking на 8 месеца и на 11 години  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 714
           И аз ще съм с Явор. Нека тази мама, която ходи да запазва сладкарницата за час - два да помоли да пуснат някаква печка. Че наистина е голям бахър, щом на мен ми беше студено. Играчките вече повечето са изпочупени и спукани. Останали са здрави само пързалката + люлката. Ама голям зор ще е и тях да потрошат!

# 94
  • Мнения: 593
А, трудно ще е, но не и невъзможно Wink Те нашите бандити са способни на всичко!
Ще се постарая да дойда със Сиска, но все още не съм сигурна.
Диди, спокойно! Сиска също беше голяма бандитка в коремчето ми (а и все още е такава). Аз също до последно мислех, че ще е момче. Знаеш историята. Стискам палци за "корделка"
(Мале... както му викаме "корделка" на това дете девет месеца, да не стане накой "корделчо"  Laughing -шегичка  Laughing Laughing Laughing)

# 95
  • Popovo
  • Мнения: 571
Така, решено е. Днес или утре ще мина да запазя маса и да им кажа да стоплят долния етаж на 17. декември - понеделник, в 17:00 часа. Всички да са на линия.

# 96
  • Popovo
  • Мнения: 571
Запазих. За наша радост на долния етаж вече имат монтирано отопление и е топличко. Каквото зависеше от мен е направено, сега остава и да се съберем.

# 97
  • Мнения: 134
там сме Диди  Peace, само ми напомни в петък, че като нищо ще забравя

# 98
  • Мнения: 1 714
           И ние ,ако не ни мине котка път сме там. Мерси Кокетка за организацията!

# 99
  • Popovo
  • Мнения: 571
Моля, моля, пак заповядайте  Hug

# 100
  • Мнения: 134
добро утро   food010
снощи ми се обади КАЛИЯ ( стария и ник мисля беше кики-рики или нещо такова), понеже нямат нет, аз да кажа и те ще дойдат с Алекс

# 101
  • Попово
  • Мнения: 687
браво, а тази кафетария ще ни събере ли  newsm78

# 102
  • Мнения: 134
абе тя ще ни събере някак, но аз се зачудих там с колички как ще влезем   newsm78

# 103
  • Popovo
  • Мнения: 571
Трябвало е да си направят паркинг отвън за колички, че то знаеш ли колко е малко вътре. Има 3 маси, една голяма която запазих за нас и 2 малки. Остава място колкото да се разминем.

# 104
  • Popovo
  • Мнения: 571
Много се извинявам и много съжалявам, че не можах да присъствам лично снощи.
Надявам се да сте изкарали приятни да има снимки.

# 105
  • Мнения: 1 714
         Ето линк с няколко снимки от срещата:
http://anthonyy1980.multiply.com/photos/album/2
Има други и от  Калия, но не знам дали вече имат нет и тя да покаже. Сори,че така късно се включвам. На мен ми хареса събирането, на децата също . Предлагам да се виждаме и по-честичко!

  Весели празници от нас!

# 106
  • Мнения: 593
Много се извинявам и много съжалявам, че не можах да присъствам лично снощи.
Надявам се да сте изкарали приятни да има снимки.

Ще те извиня аз тебе! Направо ще ти скъсам ушите!
Ако искаш, обади се тия дни - Сиска е в Попово.

Всъщност, поканата се отнася за всички.
Поздрави!

# 107
  • Мнения: 134
къде се изпокрихте всички? готвите сигурно 7 ли бяха постните манджи  Laughing
аз калпазанката нищо няма да правя, няма за кого, на Ивайлата ако и предложа нещо без месо ще ми се изсмее, днес е закусила 3 кюфтета, обядва телешко варено, веднага я свалих при баба и да играе уж и там хапнала 1 купа пилешка супа, баща и каза, че я намира доста напухкавяла  Embarassed
Правих и календари на Дагера, жената като отвори флашката каза "олее ами то цялата снимка е бузи"  smile3505
хайде, ВЕСЕЛ ПРАЗНИК  на всички Hug

# 108
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Честито Рождество Христово!На всички пожелавам здраве и щастие!
Специални поздрави за всички именници,весели празници!

# 109
  • Мнения: 1 714
            Весела Коледа!

# 110
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честита Коледа и Весело посрещане на Нова Година.

# 111
  • Попово
  • Мнения: 687
Камбанен звън разнесе блага вест-Исус Христос роди се днес!На всички здраве и живот късмет и извор на любов!

# 112
  • Мнения: 686
И на този свят празник Коледа станах мама за втори път,на едно прекрасно момченце-Наско!

# 113
  • Попово
  • Мнения: 687
Честито mamaYanni,
да са ти здрави дечицата, много послушни и да се обичкате  Hug

# 114
  • Мнения: 143
Честито Янче.Пожелавам ви най-вече здраве и много да те слушат.  bouquet

# 115
  • 7800
  • Мнения: 243
Честито на кака Раличка. Явно много е слушала и е получила най-хубавия подарък.

# 116
  • Мнения: 134
Честит нов член на семейството на мама Яни, да са ти живи и здрави 

На всички ви весело посрещане на 2008-а и много настроение в празничната нощ Hug

# 117
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Честито бебче,mamaYanni!Да ти е здраво,румено и засмяно момченцето,и на каката честито.
На всички ви весело посрещане на Новата година! Laughing

# 118
  • Мнения: 1 714
            Честито бебче Янче. Бъдете много здрави и поне малко послушни!

Весело посрещане на Новата Година!

# 119
  • Мнения: 143
 Весело посрещане на Новата Година и от мен!

# 120
  • Мнения: 134
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
дано тя донесе повече радост и усмивки на всички ни Hug

# 121
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА!

Да Ви носи здраве и радост,много успешни начинания и хиляди прекрасни мигове с близките и приятелите Ви.

# 122
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честита Нова Година и от мен.
Честито и на теб мамо Яни, да ти е живо и здраво момченцето.

# 123
  • Мнения: 686
Благодаря ви за честитките момичета!

# 124
  • Попово
  • Мнения: 687
хей мами и бебета и по-големи бебета  Simple Smile как сте в този голяяяям сняг Simple Smile

# 125
  • Мнения: 111
Ужас стоим си на топличко и се чудим с какво да се занимаваме.Излизаме по малко да се пързаляме с шейната и да се порадваме на големия сняг.Тук във Варна е рядкост такъв голям сняг,затова използваме,само да го нямаше и тоя вятър Sad

# 126
  • Popovo
  • Мнения: 571
 Mr. Green Mr. Green Във Варна винаги има вятър, помня как ни събори на земята с Марти. Детето е било около 2-3 год. и го носех, валеше много силен дъжд с много силен вятър. Събори ни в калта, пък после как станахме аз си знам.
А сега си седим в къщи на топло, но днес си идва Марти(ако са отворени пътищата ) и съм сигурна как ще излезе навън да играе в снега. Откога си мечтае детето за такъв сняг.

# 127
  • Мнения: 134
Честит Рожден Ден, ant!
Много здраве, късмет и любов ти желая!

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 10:41 от kriss`

# 128
  • Мнения: 1 714
            Мерси за честитката Краси! Черпя ви по този повод всички, ама не ме карайте да прилагам картинки с торти и бонбони, че съм много боса!

# 129
  • 7800
  • Мнения: 243
            Мерси за честитката Краси! Черпя ви по този повод всички, ама не ме карайте да прилагам картинки с торти и бонбони, че съм много боса!

Както съм гладна преди обяд, само торти и бонбони ми трябва да гледам.   bouquet

# 130
  • Мнения: 686
Честит рожден ден Ант!

# 131
  • Мнения: 111
Побууут че къде сме отишли чак...Simple Smile.Как сте майчета?Нещо няма активност напоследък?

# 132
  • Popovo
  • Мнения: 571
Май в този сняг всички спим зимен сън  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 1 364
Здравейте! Как сте момичета?
Вече мога да се похваля, че имам нет  и ще пиша редовно:)))

# 134
  • Мнения: 686
Добре,сега и ние трябва да почнем да пишем по-редовно Mr. Green!

Кокетка,как си?Малко време остава до голямото събитие Hug!

# 135
  • Мнения: 111
Краси много се радвам да те засека тук и че най-после си пусна нет в къщи Simple Smile Надявам се и да си активна Wink Янче вие как сте?  Hug Наско слушка ли? А къде се изпокриха другите съфорумки ? Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 21:08 от мама на Ванко

# 136
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добре,сега и ние трябва да почнем да пишем по-редовно Mr. Green!

Кокетка,как си?Малко време остава до голямото събитие Hug!

Да си призная, хич не ми струва малко, тежа цял тон и пуфтя като локомотив  Mr. Green
Добре съм, кръстосвам улиците да изразходя малко енергия.

# 137
  • Мнения: 134
КАЛИЯ  welcome имаш едно голяяяяяямо отсъствие, почти годишно  Mr. Green
Диди, как мина консултацията днес ?
ант, кой като теб, детето на градина, татко му на работа и ти  newsm44. Да се обадиш, да дойдеш, да погледаш снаха си, да поотметнеш малко фактурки - нямааааа  ppp
другите къде се изгубихте

# 138
  • Мнения: 1 714
            Ооооо Красе, как сме днес? Явор е на градина вече втора седмица, сутрин се леят сълзи и сополи , щото видиш ли не му давали наобед да става от леглото. Днес съм решила да отида на фризъор да се боядисам и това е. Где ги тия фактурки, дай ги насам. Снахата да не я юркаш много много, че ще ти дърпам ушите!

          Кокетка, ти как си? Дано всичко е наред при теб!

         Калия и тя ми се губи наистина.Айде Янчето си има основателни причини момичето, с 2 броя хич не вярвам да й е лесно.

         Айде лек ден от мен!

# 139
  • Мнения: 686
Днес съм си командировала момата у бабите.Дребчо се наяде и спи,а аз ровя из форумите.Само чакам да отмине грипа,че да пусна Ралица на градина.То милото така му се играе с деца,а у дома по цял ден с едно бебе се занимаваме.

# 140
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добре съм, Али каза, че бебето върви с 2 седмици напред, вече е 1,400 кг и се чудят къде го побирам. Потвърди че е момче, на Наско физиономията беше  Tired.
Краси, нали знаеш кой е най-големия мераклия в къщи за момиче, водиш му Ивайла да я гледа, въпреки че като се замисля май тя е по узряла от него Mr. Green

# 141
  • Popovo
  • Мнения: 571
Заповядайте   party023. Черпя ви виртуално, днес Марти става на 11 год.

# 142
  • Мнения: 500
Честит рожден ден,Марти!Да си жив и здрав!Желая ти щастливо детство и сбъднати мечти!И да бъдеш най-добрия батко!

Диденце,за теб,мила са цветята и усмивките!Имаш страхотен син!Сигурна съм,че и с втория ще се справиш блестящо!Невероятна майка си!

# 143
  • Мнения: 134

Честит рожден ден на Марти и от нас!
Много здраве и весело детство му желая!
Диди, подкрепям Mirkata, в  твърдението и, че си невероятна майка. По-възпитано дете от Марти май друго не познавам. Пожелавам ти същия успех с бебока и с татко му  smile3521 Весел празник ви желая   bouquet

# 144
  • Popovo
  • Мнения: 571
Миме и Краси, от сърце ви благодаря за думите  newsm51. Когато се съмнявам в себе си, ще си ги препрочитам.
Марти също много ви благодари!

# 145
  • Мнения: 143
Честит Рожден Ден на Марти  bouquet.С теб се видяхме пред магазина на Пламко,но не знам дали ме позна.Много добре изглеждаше така напълняла Simple Smile .

# 146
  • Мнения: 686
ЧРД,Марти!

# 147
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честит Рожден Ден на Марти  bouquet.С теб се видяхме пред магазина на Пламко,но не знам дали ме позна.Много добре изглеждаше така напълняла Simple Smile .

Познах те  Grinning

# 148
# 149
  • Мнения: 1 364
Честита Баба Марта!
Много здраве и усмивки!
Как сте, момичета? От няколко дни всички в къщи сме болни. Лепнал ни е лош грип, с висока температура, кашлица, хрема...
пазим леглата и се лекуваме:(

# 150
  • Popovo
  • Мнения: 571
Калия, и ние сме така.
При нас първо децата, след тях и аз.

# 151
  • Мнения: 686
И Рали е в отбора на болните.И ние очакваме да се разкашляме.Дано бебо да не го хваща Praynig

# 152
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мамо Яни, пази бебето, че възрастен го изкарва тежко, а пък това малкото детенце  ooooh!

# 153
  • Мнения: 686
Пазя го колкото мога,ама няма свободни баби да се грижат за Ралица докато оздравее.Давам им Имунокинд и на двамата(на него профилактично и се моля да не се разболее).Ралица втора нощ е с температура(слава богу вече по-ниска).Правим едни комреси с оцет,Нурофена освен три пъти на ден давам и през нощта Crazy.Дано по-скоро ни отминава Praynig!

# 154
  • Мнения: 134
бързо да оздравявате всички  Naughty

# 155
  • Мнения: 143
И Инес е болна,Аксел засега е добре ,но да видим.Много е гаден тоя грип.

# 156
  • Popovo
  • Мнения: 571
И Инес е болна,Аксел засега е добре ,но да видим.Много е гаден тоя грип.

И вие ли сте болни, мале то не останаха здрави деца.
Краси, добре че имунизирахте Ивайла.

# 157
  • Мнения: 134
 newsm78 Диди, не сме я имунизирали, бъркаш се с последната консултация, тогава я боднаха, но беше поредното полио
нас ни никнат 2 кътника едновременно, но ако не я хванах да си търка венците с телефона ми нямаше да разбера  Rolling Eyes

# 158
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ама верно бременния ми мозък не става за нищо  ooooh! Мислех, че сте я имунизирали и не трябва да има контакт със грипозни като мен.

# 159
  • Мнения: 1 364
Здравейте:) ние вече сме по добре. Алекс днес е на градина. Ще имат тържество послучай Осми март. Беше за 5 март, но имаше много отсъстващи деца и се отложи за днес.

# 160
  • Мнения: 1 364
Диде, за кога си определена? Не мога да разбера от лентичката.

# 161
  • Popovo
  • Мнения: 571
Диде, за кога си определена? Не мога да разбера от лентичката.

Края на април.

# 162
# 163
  • Мнения: 1 714
         Честит празника! Бъдете много обичани!

# 164
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честит Осми март.

# 165
  • Мнения: 686
Честит осми март на всички мами!

# 166
  • Мнения: 143
Честит 8 март на всички

# 167
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Честит празник
и от мен момичета!
Бъдете обичани,обичайте и се радвайте на живота всеки миг!Нека усмивките и хубавите мигове да са навсякъде около вас.

# 168
  • Мнения: 0
хей кво прайте тук нищо не разбирам току що взех да се ровя и не мога да схвана

# 169
  • 7800
  • Мнения: 243
хей кво прайте тук нищо не разбирам току що взех да се ровя и не мога да схвана

Е как нищо? Цял пост си написала. smile3501

# 170
  • Popovo
  • Мнения: 571
Скаличка, разсмиваш ме  Joy

# 171
  • 7800
  • Мнения: 243
Исках да поздравя мацката просто. Пратих ́и на лични правилата .

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 00:13 от skali4ka

# 172
  • Мнения: 143
Исках да поздравя мацката просто. Пратих ́и на лични правилата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=21.0
   Joy

# 173
  • 7800
  • Мнения: 243
Ох, нама да се обаждам повече. Само ми се смеете.

А бях с добри намерения.  Blush

# 174
  • Мнения: 143
Ох, нама да се обаждам повече. Само ми се смеете.

А бях с добри намерения.  Blush
Аз не се смея на теб,радвам ти се ,че добре си и отговорила Peace .

# 175
  • Мнения: 1 714
        Аз пък се обзалагам,че мацката се казва Таня, на Преслава майка й! Добре дошла!

# 176
  • Мнения: 143
Е, щом е тя добре дошла Hug .

# 177
  • Мнения: 0
здравейте на всички кво си прайте тук?една мама която е болнични реши да си запълни времето тук стана ми интересно но нещо немога  да схвана.как се слагат снимки тук?ани много бързо се досещаш ама да беше ми обяснила кво става тук.мотам се като муха без глава.благодаря ви за гостоприемството хайде отивам да се мъча пак чао.

# 178
  • Мнения: 143
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0  Тук е обяснено много подробно  PeaceНадявам се да не сте много болни.
Инес днес реве като магаре,луда ме направи.

# 179
  • 7800
  • Мнения: 243
Абе, аз ако не я познавах, хич нямаше да ́и обърна внимание.

# 180
  • Мнения: 143
Абе, аз ако не я познавах, хич нямаше да ́и обърна внимание.
Май само аз не можах да я позная Laughing.Добре ,че беше тя,че хич не сме активни в писането  Laughing

# 181
  • Мнения: 686
Добре дошла Таня

# 182
  • 7800
  • Мнения: 243
Да бе, вярно.

Ами я аз да питам за ремонта на детската градина. Албена ми разправя някви работи, че 6 месеца щяла ба бъде затворена градината и в тази до автогарата нямало да поемат всички деца и дъра-бъра. Някой знае ли подробности?

# 183
  • Мнения: 1 714
         Знаем, знаем! Разбрах,че ясленската група ще е в градината до Градската.Първа,втора и третите групи в ЦДГ2 ( до автогарата) на сборни групи. А четвърта група щяла да е във ОУ"Вапцаров". И ми се струва,че  дори и 6 месеца ще са много кратък период за такъв голям ремонт.Айде със здраве!

# 184
  • 7800
  • Мнения: 243
Еее бравос, мерси. 2-ра градина ми е идеален вариант.

# 185
  • Мнения: 143
Тези дето са  на ясла дупе да ни е яко,ама ще се водим няма начин.

# 186
  • Мнения: 134
Ели, как е Инес с ходенето на гърне? Ивайла не е за ясла, кой ще се занимава с нея да сменя памперси. Напълно съм се отчаяла гърнета сме и купили една камара-зелени, червени, с музика, с дръжки .... строила ги е  в средата на хола и си ги пълни с дребни играчки  #Crazy  не е склонна 1 минута да стои на гърне, ужас  ooooh! както върви тя в 1 клас ще отиде с памперса  Joy

Танче, докъде стигна с разучаването  Laughing

# 187
  • Мнения: 143
Инес изобщо не ходи в гърне Краси,не иска и това е ,сяда за малко ,но с дрехите.Надявам се скоро да свикне ,че от 7ми април тръгва на ясла.

# 188
  • Мнения: 1 364
Здравейте!
Добре дошла на Таня!
Преди малко прочетох за градината..много ми се виждат 6 мес. за ремонт.
Дано да приключат до края на лятото, че тези сборни групи Sad
А от кога ще започва ремонта?

# 189
  • Мнения: 0
хей здравейте всички ли спите?никой ли няма тук?всички май сме болни на тема затваряне на ДГ.аз пък се надявам да ни изместят в първа група че незнам как ще се водим до градската градина иначе.това е някакъв ужас мъчение не само за нас а и за децата.                                                                                                                                                                                                                                                                   

# 190
  • Мнения: 1 714
       Разбрах,че на 6 май градината трябва да е празна. И ме съмнява, ама много ме съмнява да е само 6 месеца, то огромен ремонт предстои. Кофти е,че ще сме всички на сборни групи,ама кой ли ни пита нас?! Пък и не се оплаквайте, нали ще ви е освежена после сградата!Айде лек от мен!

# 191
  • 7800
  • Мнения: 243
Е тъй де, за следващите ни деца ще е освежена.

# 192
  • Мнения: 686
Май дребния ще намаже от цялата работа Party

# 193
  • Мнения: 0
здравейте!разбрах за градината че щяло да има смяна на дограма на врати и прозорци и външна изолация и ламиниран паркет ще слагат и още такива неща като мазилки и пр.незнам ще им стигнат ли и 6м това било по проект красива българия.хайде приятен ден аз отивам да бачкам

# 194
  • Popovo
  • Мнения: 571
Пак ни замря темата, чааак на трета страница.

# 195
  • Мнения: 143
Кокетка ти си вече почти на финала,малко остана.Инес след няма и 2 седмици  тръгва на ясла,което до някъде ме радва, защото ще мога  малко да си почина,но и като се почнат едни болести ужас   ooooh! .

# 196
  • Popovo
  • Мнения: 571
Абе то малко остана, но най-тежко ми е сега.  pregnant

# 197
  • Мнения: 143
Април е чуден месец за раждане ,аз Инес в началото на април я родих  ,друго си е не е като зимно бебе по цял ден затворени в къщи.Ти се дръж ,знам че е тежко,но му се вижда края.В Попово ли ще раждаш?

# 198
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да съгласна съм с теб, Марти е февруари роден, докато се стопли пък и 40 дни си стоях в къщи, сега април, май ще е топличко. И да в Попово мисля да раждам.
А теб те помня с едно бебе в кенгуру и едно за ръчичка, бяхте много сладка картинка. sling

# 199
  • Мнения: 686
Абе,на трета страница сме се забутали чак ooooh!

Я,ме светнете,каква детска кухня има в ливадите newsm78

Какво ще кажете,понеделник или вторник сутринта да пием кафе на мечо пух?Нещо като форумска срещичка!

# 200
  • Мнения: 134
mamaYanni, аз съм за. Ивайла ми е с хрема, но 2 дни и трябват с Коларгол и в понеделник е пушка  Wink
кокетка, как сте с Герганка ?
ант, как ми е зетя?
да се пазите всички ейй. Ани, Петя е с Чудомира в Търговище в детско   Sad

# 201
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ооо Краси, дали Герганка, дали Герганчо, още сме си 2 в 1. Добре сме, разбутахме с Наско целия хол пък сега, с тези размествания направо нерви не ми останаха. Тъй като гледам ще почна да раждам, докато размествам из някоя стая.
Много поздрави на Петя и бързо оздравяване на Чудомира. Hug
А за срещичката, ако мога да се домъкна до Мечо пух ще дойда. Преди два дни с Марти тръгнахме при докторката и на половината път се отказах и се върнахме. ooooh!

# 202
  • Мнения: 686
Значи понеделник 10 часа на Мечо пух,който желае да заповяда!

Калия(и другите мами,които работят),съжалявам,че е недомислена добре тази среща,скоро обещавам среща в извън работно време Hug!

# 203
  • Мнения: 1 364
Значи понеделник 10 часа на Мечо пух,който желае да заповяда!

Калия(и другите мами,които работят),съжалявам,че е недомислена добре тази среща,скоро обещавам среща в извън работно време Hug!


 Grinning може през почивните дни

# 204
  • Мнения: 686
За днес срещата отпадна,заради дъжда.

Ако утре не вали,може утре да се съберем в Мечо Пух в 10 часа

# 205
  • Мнения: 593
Значи понеделник 10 часа на Мечо пух,който желае да заповяда!

Калия(и другите мами,които работят),съжалявам,че е недомислена добре тази среща,скоро обещавам среща в извън работно време Hug!


 Grinning може през почивните дни


Недомислена ли.... ? Ами то няма как иначе.  Sad Например на мен тази седмица почивните дни ми се паднаха понеделник и вторник. Мислихме и за неделя следобяд, но Зара беше на очни в Шумен.  Много е трудно да се уговорим за ден, който на всички да ни е удобен, за съжаление... Или пък да хванем момент, в който всички деца са здрави... И аз много искам да се съберем всички, но какво да се прави.   Sad

# 206
  • Popovo
  • Мнения: 571
Краси, изгубихме Поли ( големия папагал) Наско го преживява много тежко  Cry, пък и не само той, на всички ни липсва.

# 207
  • Мнения: 134
Краси, изгубихме Поли ( големия папагал) Наско го преживява много тежко  Cry, пък и не само той, на всички ни липсва.

До седмица празнотата в сърцето и ръцете му ще е запълнена и преизпълнена, само не знам бебето как ще се научи да му седи на рамото  newsm12

ant и halapela ми се губят нещо. Пасивни във форума, но активни по улиците   Laughing

# 208
  • Мнения: 111
Побууутт Simple Smile  Как сте мами ? Аз надничам от време на време  да видя имаме ли бебенце във форумчето ни ? Кокетка още ли сте в комбина ? Аз днес съм се развихрила в кухнята готвих ,чистих ,прах .........и току-що привърших и с бисквитената тортичка откога ме мрънка Ванко за нея ,ще бъде доволен като се върне от градина   smile3508. Аз да се похваля вчера станахме с моя мъж чичо и стринка . Сладко момиченце си имаме Пламена   ylinfant Ох с нетърпение чакам да си дойдем на Попово и да нагушкам малката принцеска  Two Hearts . А какви сладки нещица има за момиченца леле.... красоти чак ми се прииска да се пробваме за момиченце  Mr. Green

# 209
  • Мнения: 1 364
Да ви е жива и здрава малката госпожица. 
Действайте по въпроса за момиченце:lol:
Тези дни и аз с нетърпение чакам за втори път да стана леля.

# 210
  • Мнения: 134
Аз по принцип си поспивам до към 9-10 и Иви става тогава, но днес ме събуди кокетчо в 7  Rolling Eyes
Имаме си поповско-форумско бебе. Снощи  я чух беше добре, уж още седмица щеше да откара, но към 3 размислила и родила. Бебето на кокетка още няма име, но е 3.570 кг и 50 см-ров мъж Hug
След 3 дни повече от нея Peace

# 211
  • Попово
  • Мнения: 687
ха да им е жив и здрав, малкия господинчо  Hug на кокетка спокойствие и бързо възстановяване   bouquet

# 212
  • Мнения: 134
ще се казва Георги
пепена, трето бебе ли чакаме или лентичката лъже  Crazy

# 213
  • Мнения: 143
Честито на koketka .Да им е жив и здрав малкия юнак   bouquet .

# 214
  • Мнения: 500
Честито,Диденце!Да ти е жив и здрав Георги и много да те радва!

# 215
  • Мнения: 1 714
           Айде всички по реда си. Честито момченце на Кокетка ! Да им е здраво и послушно! На нея й пожелавам здрави нерви и бързо възстановяване!

         А Пепена и тя скрита лимонка излезе. Честито ти коремче !

        Ние сме добре, Явор е на градина. Нищо ново под слънцето!

# 216
  • Попово
  • Мнения: 687
ще се казва Георги
пепена, трето бебе ли чакаме или лентичката лъже  Crazy
хихих  Simple Smile не лъже Simple Smile

# 217
  • Мнения: 686
Честито на Кокетка!Желая ти едно кротко и послушно бебенце!

Ред е на Пепена!А кога е голямото събитие?Пепена,на няколко пъти те виждам из града,но не съм сигурна дали си ти(и ме е срам да поздравя,да не се окаже някоя друга жена Embarassed)

# 218
  • Попово
  • Мнения: 687
Честито на Кокетка!Желая ти едно кротко и послушно бебенце!

Ред е на Пепена!А кога е голямото събитие?Пепена,на няколко пъти те виждам из града,но не съм сигурна дали си ти(и ме е срам да поздравя,да не се окаже някоя друга жена Embarassed)
за наесен ще е живот и зраве  Praynig шанса да съм аз е 50/50  Simple Smile

# 219
  • Мнения: 0
Здравейте на всички и от мен.Да не пропусна и аз да се включа в пожеланията за новото бебе.Честито на кокетка и от мен.Да е жив и здрав малкия юнак.Да радва мама и тати и да ги слушка много.

# 220
  • Мнения: 1 364
честито и от мен.
нека да вие жив и здрав и много да ви радва Laughing

# 221
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Честито бебче,Кокетка!Здраве и усмивки,и бързо въстановяване.

# 222
  • Мнения: 111
Честита мъжка рожба!
Нека расте здрав, силен и смел мъж!
Св. Георги да го закриля и пази!
На кокетка  - бързо възстановяване!


pepena честита бременност. Лека,безпроблемна и здраво бебче на финала.  thumbsup Дано провлачиш крачета  smile3503
 

# 223
  • Popovo
  • Мнения: 571
Здравейте момичета, ние вече сме си в къщи. Гого засега е кротко бебче, спи яде, ака, а когато е буден върти очички и рита с крачета. Според мен прилича на татко си  Mr. Green
Марти е много щастлив батко и се пита с какво да ми помогне, общо взето на всички ни деня се върти около малкия човек.
Благодаря ви за пожеланията.
Пепена, хайде ще чакаме твоето бебе.
 

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 08:11 от koketka

# 224
  • Мнения: 1 714
       Кокетка, добре дошла отново! Радвам се,че имаш кротко бебе, дано и занапред е такъв !

    Айде,аз отивам да водя Явор на градина.Лек ден!

# 225
  • Мнения: 686
Добро утро.И Ралица потегли към градината(най-накрая се реших да я пусна)пък дано не принесе някой вирус!

Кокетка,пу,пу,ама какво е сладичко,мъничко и зачервеничко!Дано да е все така спокоен!  bouquetА батковците как приеха бебето,гледам Марти доста се мръщи на снимките?

# 226
  • Попово
  • Мнения: 687
кокетка  welcome
бъдете здрави  Hug

# 227
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро.И Ралица потегли към градината(най-накрая се реших да я пусна)пък дано не принесе някой вирус!

Кокетка,пу,пу,ама какво е сладичко,мъничко и зачервеничко!Дано да е все така спокоен!  bouquetА батковците как приеха бебето,гледам Марти доста се мръщи на снимките?

Доста се беше стреснал на изписването Марти, но сега ела го виж, все при Гого седи, не иска и на училище да ходи, приказва му, радва му се.

# 228
  • Мнения: 1 364
Добро утро
И аз да се похваля станах леля Grinning Сестра ми имат момченце - Венцислав.
И двамата са добре и днес ще ги изписват.


Диде, вие как сте?

# 229
  • Мнения: 134
кокетка да се отчете тук как са, че не   смея да звъня по телефон, да  не събудя Гого  Sick

Краси, дай снимки после

толкова за днес от мен, тръшвам се на дивана, Ивайла е при майка ми, баща и на работа, ще празнувам Великден легнала  Joy

# 230
  • Мнения: 1 938
Кокетка, честито бебче! Да ти е живо и здраво и много да те радва!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 231
  • Popovo
  • Мнения: 571
Краси, спокойно си звъни, няма да го събудиш малкия. Ако никой не вдигне, значи Гого или яде или го къпя. Да се похваля, че в петък ни падна пъпчето, още малко ще го пазим без да го мокрим и после започва истинската баня newsm37. А иначе сме добре, майка си замина и засега успявам да се справя със всичко, но ще видим занапред. Наско ми помага доста, а когато е на работа, свекърва ми помага. Гого (да не го урочасам) е кротко бебе, нощем си плачем по малко, но в това да ни е проблема.
Мамо Яни, кога започнаха коликите при Наско и какво давате за тях? Гого още няма, но искам да съм подготвена за това.
Калия, честит ти племенник, да е жив и здрав и много да слуша.  bouquet
Нелина, благодаря за пожеланията.  bouquet
Мале колко много писах, дайте ми приз за най-дълъг пост!

И накрая да не забравя Христос Воскресе!

# 232
  • Мнения: 1 714
           Хростос Восскресе!

    Първо,че все збравам искам да честитя племенника на Калия! Да ви е жив и здрав и да слуша много Надито и Стоян!

     Крисс, както винаги изби рибата.Не че й завиждам за почивката!

      Кокетка, Явор беше супер ревлъо, но поне коликите ги мина лесно и бързо. За капките знаеш сигурно( Еспумизан, Бейби Кучоло, Саб Симплекс), но при нас действаше безотказно и в най-тежките моменти сешоарът. Пусках го на ниска степен , обърнат към коремчето му, но отдалеко.Успокояваше се на момента, върши работа и нещо от рода на микровълнова и пералня.Но със сешоар ми беше най-удобно.Аз пък ти пожелавам да не ти се налага да ползваш нито капки,нито сешоари.Успех!

# 233
  • Мнения: 143
Христос Воскресе!
Честит племенник на Калия.И аз искам да ставам леля вече ,но брат му се ослушва още  Simple Smile

# 234
  • Попово
  • Мнения: 687
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ

# 235
  • Popovo
  • Мнения: 571
Халапела, моят брат и той се ослушва. Стана на 28 г. и не ще и да чуе да се жени, да не говорим за деца. Ето Марти няма първи братовчеди на неговите години, сега и Гого няма да има.  Crossing Arms
Ант, благодарско за инфото.

# 236
  • Мнения: 134
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ  easter

koketka, знаех си, че ще е кротък като Ивайла  Party Това с пъпа и на мен ми беше мъка, на 19 ден и падна ужасната щипка, но понеже си я къпех сама не съм го пазила от мокрене, после подсушавах с хавлия и пръсках Бивацин. За година и половина най-гадния период на Ивайлата ми беше този с коликите, нали си ми е лакома имаше такива през цялото денонощие месец и нещо продължиха, а кога почнаха  newsm78 май на месец като стана, помня че рано ни споходиха. Еспумизана я облекчаваше, но само еднократно, 2-рата  дажба за деня нямаше ефект, Бейби нос(така май бяха другите капки) освен супер гадно-миризливи ефекта им при нас беше нулев. Най - добре се чувстваше обърната по корем на краката ми, корема и да е притиснат, единствено така спираше да плаче. Толкова рано са ни почнали коликите, не можеше да си крепи главата добре, придържах я за челото да не се килва когато е по корем  Rolling Eyes ехххх спомени, кога беше това. Ела я виж сега, майка ми каза, че в 9 часа още нямала нито едно здраво яйце от общо 2 панера, детето празнува Великден Joy
Диди, да стреснете с халапела братлетата си, моята дъщеря от сега иска да се задомява вече дори се обръща към Анитка с "мамо"  Sick поне случи на свекърва и на празниците работят, но то как иначе с такъв син и снаха, родени за купувачи
толкова "бързо" обслужваха на единствената работеща каса в "Гужера", че накрая ни маркираха само празни опаковки, Ивайла дори баркода беше изяла на шоколадовото яйце  Embarassed hahaha


# 237
  • Мнения: 686
Христос Воскресе!

Диди,Наско го хванаха коликите на 12(или 14 не помня точно)ден.Копър от шише не пожела да пие.С триста зора му натиквах Еспумизан с една малка лъжичка,но пак си ревеше.Давах Еспумизана по-скоро за моя успокоение,че правя нещо,не си оставям детето да реве без да съм му дала нещо.
Минаха към края на втория месец,началото на третия и сега сме супер.

Мисля,че в Майки(бъдещи и настоящи) има тема за Инфакола(за колики),доста майки от нашата отчетна тема бяха доволни,ако искаш разгледай.Дано Гого да е спокоен и да не ти реве от колики!


И аз искам да ставам леля вече,ама брат ми не е на моето мнение!

# 238
  • Мнения: 111
Христос Воскресе!Здраве, любов и хармония в семейството!

# 239
  • Мнения: 0
Христос Воскресе и от мен.Малко позакъснях с пожеланията но който ходи при бабите на село се включва късно.Пожелавам на всички здраве,щастие и много любов.А за коликите каквото и да давате е само за успокоение на майката на детето почти нищо не му помага.Това разбира се е мое лично мнение.Но все пак трябва да се опита от всичко.За сега това е от мен лека нощ и много да ви слушат децата.

# 240
  • Popovo
  • Мнения: 571
Издивях момичета, скапаното време не позволява да излезем с Гого, направо ми се  smile3511 Ходя само до магазина и то на бегом( не че мога да бягам с тия шевове) и обратно в къщи. Само памперси и наакани дупета са ми в главата.
Краси, как издържахте с Иви декември?

# 241
  • Мнения: 134
тогава нямаше зима, но аз нали постоянно мрънкам, че няма място из нас и реших, че ще купим количка пролетта за да не се чудя и нея къде да я паркирам в 4 ни стаи, таван, мази, гаражи  Rolling Eyes и стояхме с часове по терасите, на 01.01.2007 Иви има снимка само по един поларен гащеризон на терасата. Марин  за мой късмет имаше точно 2 колички  и то летни  ooooh! целия януари си представях как ако отидем до Търговище детето ми ще умре от глад (нали съм ви писала, че Ивайла е малко странна порода 6 месеца не близна вода от непоносимост към биберони), но нервите ми не издържаха и първите дни от февруари помня, че с Митко ходихме до склада в Търговище от там си я избрах. Баба ми гледа Ивайла звънях и през 5 мин, сега и я оставям за 5 дни и не и звъня изобщо  Joy

П.С. Диди, сега се сещам можело е да купим количката преди да родя, щяхме да я донесем в кашонената  smile3534

# 242
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ми то там само колички няма, тъкмо. Що не се сети тогава? Mr. Green

# 243
  • Popovo
  • Мнения: 571
Пак ни замря темата, времето е хубаво и всички сте навън и ние бяхме с Гого на разходка. Той доволен и аз доволна  newsm44 , видях хора и седнах като бял човек на барче  Mr. Green

# 244
  • Мнения: 134
Днес пак е кофти времето  Confused
Аз да се похваля освен, че видях Гого, а и участвах в къпането му  Laughing. Върна ме година и половина назад -  дрешки за ръст 56, памперс 2-ка. Или всички бебета си приличат или Гого прилича на Ивайла, има същите бузи, същите тънки и криви крачета, същите .... и докато откривам многото прилики Дидка махна памперса и  Shocked чак се стреснах - толкова памперси смених последните 16 месеца, но само едно и също дупе гледам, аз пропуснах памперсовия период на Явор
показвах го после  на снимки на Митко и той : "ммм, че той същия като кака си Иви", а  аз "абе същия-същия, но има п*шка"  Joy още ме базика с това

# 245
  • Мнения: 1 714
       Красе, може да пробвате с Митко още веднъж и да имате късмет за памперси и под тях п.....шка!!!!

# 246
  • Мнения: 111
Честито на всички, които празнуват днес!Да ви е светло името! Весел празник!

# 247
  • Мнения: 134
Честит Имен Ден на Гого

# 248
# 249
  • Popovo
  • Мнения: 571
Благодаря Ви и понеже не знам как се слагат картинки за мой срам, черпя ви виртуално  beer cook
Миме, та тя е най-прекрасната майка на света как да не я обича човек  Laughing

# 250
  • Мнения: 500
Айде аз ша та отсрамя с картинките,пък за майките можем да поспорим друг път... Mr. Green
Заповядайте!
Ето и нещо за пийване...
Наздраве!

# 251
  • Popovo
  • Мнения: 571
Айде аз ша та отсрамя с картинките,пък за майките можем да поспорим друг път... Mr. Green
Заповядайте!
Ето и нещо за пийване...
Наздраве!

Добре де, няма да спорим сега, то при нашите майки се предава по наследство  Mr. Green

# 252
  • Попово
  • Мнения: 687
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И НА ВСИЧКИ ВОЕННИ
ако има такива
ето и от нас почерпка за именния ден на Генчо

# 253
  • Мнения: 134
Диди, кажи и "баба Гали" и повече не я хвали  Grinning
А относно идването ми във вас или ще спра да идвам или Наско е обещал да ми кавалерства с отварянето на всяка врата, че вече втора счупих  Embarassed. Как са далматинците на мой Гоги, ако има  проблем ще ходим при Марин, просто беше единствената без розово  Rolling Eyes

А другите къде се покрихте в това мрачно време newsm78

# 254
  • Popovo
  • Мнения: 571
Краси, споко бе, ние пак се заключихме след теб. Наско забравил, че вратата не трябва да се затваря и чинно я затворил преди да си легне. Към 3 часа през нощта ми се наложи да будя Марти да ни отвори терасата, че да можем да излезем от спалнята и днес сме на " квартира " в хола.
Далмантинчетата ги сглобихме още снощи с Марти и закачихме веднага. Не знам дали Гого ще ги хареса, ама батко му със сигурност  Mr. Green

# 255
  • Мнения: 523
Здравейте и от мене ! Мамите ме критикуваха , че не пиша в темата .....и ето на - пиша . Честит имен ден на всички именници на патерици - да са живи и здрави . Разбрахте ли,че ремонтът в градината започва на 1 юни ? Още се чудя какво да правя. Айде пишете и вие .

# 256
  • Мнения: 686
А,добро утро,сети се да пишеш тук Mr. Green.То хубаво,че почва ремонта,ама ний какво ще правим,то далеко,че  и на сборни групи от по много деца  ooooh!,незнам.Ще ходим ли ,няма ли още се чудя,ама у дома е лудница като са двамата.Какво ме караш да мисля толкова рано Tired

# 257
  • Мнения: 143
Добре дошла на Zarrasuzuki  Wink .

# 258
  • Popovo
  • Мнения: 571
Хайде поспалнки, ставайте ние с Гого от 5:30 сме будни, то не че  сме спали много и през нощта де, черпя ви ароматно, силно кафе.

# 259
  • Мнения: 134
Диди, защо не спите? колики ли?

# 260
  • Popovo
  • Мнения: 571
Колики да. Измъчи се детето с тез пусти колики. Пробвах всичко което знам и което ми казаха, а ефект нулев. Тази нощ беше по добре, спинка си детето, но през деня почти не беше, цял след обяд откарахме на ръце. Излезнахме навън, хвана ни градушката и дъжда. Пусто време не се оправи, тъкмо излезем и хоп дъжд и трябва да се прибираме, че и дъждобран няма като за нашата количка, все са малки.

# 261
  • Popovo
  • Мнения: 571
Усетихте ли земетресението? Епицентъра бил в Стражица 4 по Рихтер.

# 262
  • Мнения: 143
Аз го усетих и честно да си призная се уплаших доста .Дано да няма  повече трусове .

# 263
  • Попово
  • Мнения: 687
и аз, добре че бях на пазара на открито с малккия... ама ми изтракаха зъбите Shocked

# 264
  • Мнения: 686
Усетих го ами.Бая се уплаших.Хванах малкия и газ навън.После колко време не мога да се успокоя.Добре,че беше halapela,че се поуспокоихме взаимно с по кафенце!

# 265
  • Мнения: 134
в нас беше малък цирк :
- мен сърцето ми ще изхвърчи;
- кучето вие
- папагала се блъска в клетката
- а Ивайла подскача от кеф и крещи "лю-лююю", после поплака като спря люлката   Joy

# 266
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Ох,и аз доста се стреснах.Бях сама и не помня как съм изхвърчала навън.Дочаках малкия да се върне от училище на пейката.

# 267
  • Мнения: 523
Не зачестиха ли твърде много земетресенията с епицентър Стражица в последновреме ? То не че по - предното сме го усетили , ама нали беше съвсем наскоро..... newsm78
Нещо не е добре работата..........
Вчера си беше доста силничко-4,5 по Рихтер...........
Обаче вижте само днес какъв чудесен ден за разходки се заформя още от сутринта Hug
Хайде лек и успешен ден на всички от мен !!! Party

# 268
  • 7800
  • Мнения: 243
Айде стига с това заметресение, бе!

Анитке, честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав!

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 15:31 от skali4ka

# 269
  • Мнения: 1 714
            Черпя днес за рожденника ми. Картинки не ми се прилагат!

       Стига с това земетресение, ама аз съм голямо щубе на тая тема. Яката се изплаших. Явор беше на градина и ги бяха извели цялата градина на двора.

# 270
  • Мнения: 686
Честит ти рожденник,Ани!

# 271
  • Мнения: 134
Честит рожден ден на Аниткиния и наш Явор!    Heart Eyes
Желая му много здраве, усмивки, да сбъдне мечтите си и тези на мама!   Wink  bouquet

# 272
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честит ти рожденик Ант!   bouquet Да ти е жив и здрав и щастливо детство му желая newsm59  party002 Gift Gift

# 273
  • Мнения: 1 364
Ани, да ви е жив и здрав рожденика и много да ви радва!

# 274
  • Мнения: 523
Ани да ти е жив и здрав Явор , много да те радва ,а вие много да си го обичате ! Peace

# 275
  • Мнения: 134
Привет от Албена дами, излишно е да казвам колко и е добре на Ивайла тук, а и на майка и не по-малко  Party Завързва разговори с чужденците, не я притеснява никак, че те не говорят бг, то и Иви не го говори  Joy
хайде сега отиваме да ви съберем малко миди
морски целувки от нас   grinning039 
ще покажа  снимки във вторник

П.С благодаря на халапела за прайзето  smile3525, тук има wire less на партера в хотела, но ми е трудно с Ивайла да свалям лаптопа

# 276
  • София
  • Мнения: 122
Мили поповчанки, в раздела за кино и телевизия се спомена , че утре ще дават филма "Шивачки", сюжета се развива около три девойки идващи от Попово, естествено доста преекспонирани са нещата Laughing, но като цяло е хубав по мое мнение, приятно гледане на тия дето се заинтригуват Peace. То пък сега се сетих. че Мюзик айдъл има по това време отИде филма Simple Smile.

# 277
  • 7800
  • Мнения: 243
Мили поповчанки, в раздела за кино и телевизия се спомена , че утре ще дават филма "Шивачки", сюжета се развива около три девойки идващи от Попово, естествено доста преекспонирани са нещата Laughing, но като цяло е хубав по мое мнение, приятно гледане на тия дето се заинтригуват Peace. То пък сега се сетих. че Мюзик айдъл има по това време отИде филма Simple Smile.

Къде ще го дават? Аз от кога го търся!

# 278
  • 7800
  • Мнения: 243
Привет от Албена дами, ...

Малииии, хор'та на море тръгнаха...


Ели, честит рожден ден!

# 279
  • Мнения: 143
Мерси ,трогната съм  Hug .

# 280
  • Popovo
  • Мнения: 571
Краси, да но донесеш малко пясък, мидички и морска вода, че тази година Албена ще видим през крив макарон.

# 281
  • Popovo
  • Мнения: 571
Имаме нова тема- Попово 3
Опитах се да я направя по цветна, ама хич ме няма в тез неща. Embarassed

# 282

Общи условия

Активация на акаунт