Попово-2

  • 12 291
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 143
Кокетка ти си вече почти на финала,малко остана.Инес след няма и 2 седмици  тръгва на ясла,което до някъде ме радва, защото ще мога  малко да си почина,но и като се почнат едни болести ужас   ooooh! .

# 196
  • Popovo
  • Мнения: 571
Абе то малко остана, но най-тежко ми е сега.  pregnant

# 197
  • Мнения: 143
Април е чуден месец за раждане ,аз Инес в началото на април я родих  ,друго си е не е като зимно бебе по цял ден затворени в къщи.Ти се дръж ,знам че е тежко,но му се вижда края.В Попово ли ще раждаш?

# 198
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да съгласна съм с теб, Марти е февруари роден, докато се стопли пък и 40 дни си стоях в къщи, сега април, май ще е топличко. И да в Попово мисля да раждам.
А теб те помня с едно бебе в кенгуру и едно за ръчичка, бяхте много сладка картинка. sling

# 199
  • Мнения: 686
Абе,на трета страница сме се забутали чак ooooh!

Я,ме светнете,каква детска кухня има в ливадите newsm78

Какво ще кажете,понеделник или вторник сутринта да пием кафе на мечо пух?Нещо като форумска срещичка!

# 200
  • Мнения: 134
mamaYanni, аз съм за. Ивайла ми е с хрема, но 2 дни и трябват с Коларгол и в понеделник е пушка  Wink
кокетка, как сте с Герганка ?
ант, как ми е зетя?
да се пазите всички ейй. Ани, Петя е с Чудомира в Търговище в детско   Sad

# 201
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ооо Краси, дали Герганка, дали Герганчо, още сме си 2 в 1. Добре сме, разбутахме с Наско целия хол пък сега, с тези размествания направо нерви не ми останаха. Тъй като гледам ще почна да раждам, докато размествам из някоя стая.
Много поздрави на Петя и бързо оздравяване на Чудомира. Hug
А за срещичката, ако мога да се домъкна до Мечо пух ще дойда. Преди два дни с Марти тръгнахме при докторката и на половината път се отказах и се върнахме. ooooh!

# 202
  • Мнения: 686
Значи понеделник 10 часа на Мечо пух,който желае да заповяда!

Калия(и другите мами,които работят),съжалявам,че е недомислена добре тази среща,скоро обещавам среща в извън работно време Hug!

# 203
  • Мнения: 1 364
Значи понеделник 10 часа на Мечо пух,който желае да заповяда!

Калия(и другите мами,които работят),съжалявам,че е недомислена добре тази среща,скоро обещавам среща в извън работно време Hug!


 Grinning може през почивните дни

# 204
  • Мнения: 686
За днес срещата отпадна,заради дъжда.

Ако утре не вали,може утре да се съберем в Мечо Пух в 10 часа

# 205
  • Мнения: 593
Значи понеделник 10 часа на Мечо пух,който желае да заповяда!

Калия(и другите мами,които работят),съжалявам,че е недомислена добре тази среща,скоро обещавам среща в извън работно време Hug!


 Grinning може през почивните дни


Недомислена ли.... ? Ами то няма как иначе.  Sad Например на мен тази седмица почивните дни ми се паднаха понеделник и вторник. Мислихме и за неделя следобяд, но Зара беше на очни в Шумен.  Много е трудно да се уговорим за ден, който на всички да ни е удобен, за съжаление... Или пък да хванем момент, в който всички деца са здрави... И аз много искам да се съберем всички, но какво да се прави.   Sad

# 206
  • Popovo
  • Мнения: 571
Краси, изгубихме Поли ( големия папагал) Наско го преживява много тежко  Cry, пък и не само той, на всички ни липсва.

# 207
  • Мнения: 134
Краси, изгубихме Поли ( големия папагал) Наско го преживява много тежко  Cry, пък и не само той, на всички ни липсва.

До седмица празнотата в сърцето и ръцете му ще е запълнена и преизпълнена, само не знам бебето как ще се научи да му седи на рамото  newsm12

ant и halapela ми се губят нещо. Пасивни във форума, но активни по улиците   Laughing

# 208
  • Мнения: 111
Побууутт Simple Smile  Как сте мами ? Аз надничам от време на време  да видя имаме ли бебенце във форумчето ни ? Кокетка още ли сте в комбина ? Аз днес съм се развихрила в кухнята готвих ,чистих ,прах .........и току-що привърших и с бисквитената тортичка откога ме мрънка Ванко за нея ,ще бъде доволен като се върне от градина   smile3508. Аз да се похваля вчера станахме с моя мъж чичо и стринка . Сладко момиченце си имаме Пламена   ylinfant Ох с нетърпение чакам да си дойдем на Попово и да нагушкам малката принцеска  Two Hearts . А какви сладки нещица има за момиченца леле.... красоти чак ми се прииска да се пробваме за момиченце  Mr. Green

# 209
  • Мнения: 1 364
Да ви е жива и здрава малката госпожица. 
Действайте по въпроса за момиченце:lol:
Тези дни и аз с нетърпение чакам за втори път да стана леля.

Общи условия

Активация на акаунт