Попово-2

  • 12 302
  • 282
  •   1
Отговори
# 150
  • Popovo
  • Мнения: 571
Калия, и ние сме така.
При нас първо децата, след тях и аз.

# 151
  • Мнения: 686
И Рали е в отбора на болните.И ние очакваме да се разкашляме.Дано бебо да не го хваща Praynig

# 152
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мамо Яни, пази бебето, че възрастен го изкарва тежко, а пък това малкото детенце  ooooh!

# 153
  • Мнения: 686
Пазя го колкото мога,ама няма свободни баби да се грижат за Ралица докато оздравее.Давам им Имунокинд и на двамата(на него профилактично и се моля да не се разболее).Ралица втора нощ е с температура(слава богу вече по-ниска).Правим едни комреси с оцет,Нурофена освен три пъти на ден давам и през нощта Crazy.Дано по-скоро ни отминава Praynig!

# 154
  • Мнения: 134
бързо да оздравявате всички  Naughty

# 155
  • Мнения: 143
И Инес е болна,Аксел засега е добре ,но да видим.Много е гаден тоя грип.

# 156
  • Popovo
  • Мнения: 571
И Инес е болна,Аксел засега е добре ,но да видим.Много е гаден тоя грип.

И вие ли сте болни, мале то не останаха здрави деца.
Краси, добре че имунизирахте Ивайла.

# 157
  • Мнения: 134
 newsm78 Диди, не сме я имунизирали, бъркаш се с последната консултация, тогава я боднаха, но беше поредното полио
нас ни никнат 2 кътника едновременно, но ако не я хванах да си търка венците с телефона ми нямаше да разбера  Rolling Eyes

# 158
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ама верно бременния ми мозък не става за нищо  ooooh! Мислех, че сте я имунизирали и не трябва да има контакт със грипозни като мен.

# 159
  • Мнения: 1 364
Здравейте:) ние вече сме по добре. Алекс днес е на градина. Ще имат тържество послучай Осми март. Беше за 5 март, но имаше много отсъстващи деца и се отложи за днес.

# 160
  • Мнения: 1 364
Диде, за кога си определена? Не мога да разбера от лентичката.

# 161
  • Popovo
  • Мнения: 571
Диде, за кога си определена? Не мога да разбера от лентичката.

Края на април.

# 162
# 163
  • Мнения: 1 722
         Честит празника! Бъдете много обичани!

# 164
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честит Осми март.

Общи условия

Активация на акаунт