Попово-2

  • 12 301
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Popovo
  • Мнения: 571
Издивях момичета, скапаното време не позволява да излезем с Гого, направо ми се  smile3511 Ходя само до магазина и то на бегом( не че мога да бягам с тия шевове) и обратно в къщи. Само памперси и наакани дупета са ми в главата.
Краси, как издържахте с Иви декември?

# 241
  • Мнения: 134
тогава нямаше зима, но аз нали постоянно мрънкам, че няма място из нас и реших, че ще купим количка пролетта за да не се чудя и нея къде да я паркирам в 4 ни стаи, таван, мази, гаражи  Rolling Eyes и стояхме с часове по терасите, на 01.01.2007 Иви има снимка само по един поларен гащеризон на терасата. Марин  за мой късмет имаше точно 2 колички  и то летни  ooooh! целия януари си представях как ако отидем до Търговище детето ми ще умре от глад (нали съм ви писала, че Ивайла е малко странна порода 6 месеца не близна вода от непоносимост към биберони), но нервите ми не издържаха и първите дни от февруари помня, че с Митко ходихме до склада в Търговище от там си я избрах. Баба ми гледа Ивайла звънях и през 5 мин, сега и я оставям за 5 дни и не и звъня изобщо  Joy

П.С. Диди, сега се сещам можело е да купим количката преди да родя, щяхме да я донесем в кашонената  smile3534

# 242
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ми то там само колички няма, тъкмо. Що не се сети тогава? Mr. Green

# 243
  • Popovo
  • Мнения: 571
Пак ни замря темата, времето е хубаво и всички сте навън и ние бяхме с Гого на разходка. Той доволен и аз доволна  newsm44 , видях хора и седнах като бял човек на барче  Mr. Green

# 244
  • Мнения: 134
Днес пак е кофти времето  Confused
Аз да се похваля освен, че видях Гого, а и участвах в къпането му  Laughing. Върна ме година и половина назад -  дрешки за ръст 56, памперс 2-ка. Или всички бебета си приличат или Гого прилича на Ивайла, има същите бузи, същите тънки и криви крачета, същите .... и докато откривам многото прилики Дидка махна памперса и  Shocked чак се стреснах - толкова памперси смених последните 16 месеца, но само едно и също дупе гледам, аз пропуснах памперсовия период на Явор
показвах го после  на снимки на Митко и той : "ммм, че той същия като кака си Иви", а  аз "абе същия-същия, но има п*шка"  Joy още ме базика с това

# 245
  • Мнения: 1 722
       Красе, може да пробвате с Митко още веднъж и да имате късмет за памперси и под тях п.....шка!!!!

# 246
  • Мнения: 111
Честито на всички, които празнуват днес!Да ви е светло името! Весел празник!

# 247
  • Мнения: 134
Честит Имен Ден на Гого

# 248
# 249
  • Popovo
  • Мнения: 571
Благодаря Ви и понеже не знам как се слагат картинки за мой срам, черпя ви виртуално  beer cook
Миме, та тя е най-прекрасната майка на света как да не я обича човек  Laughing

# 250
  • Мнения: 500
Айде аз ша та отсрамя с картинките,пък за майките можем да поспорим друг път... Mr. Green
Заповядайте!
Ето и нещо за пийване...
Наздраве!

# 251
  • Popovo
  • Мнения: 571
Айде аз ша та отсрамя с картинките,пък за майките можем да поспорим друг път... Mr. Green
Заповядайте!
Ето и нещо за пийване...
Наздраве!

Добре де, няма да спорим сега, то при нашите майки се предава по наследство  Mr. Green

# 252
  • Попово
  • Мнения: 687
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И НА ВСИЧКИ ВОЕННИ
ако има такива
ето и от нас почерпка за именния ден на Генчо

# 253
  • Мнения: 134
Диди, кажи и "баба Гали" и повече не я хвали  Grinning
А относно идването ми във вас или ще спра да идвам или Наско е обещал да ми кавалерства с отварянето на всяка врата, че вече втора счупих  Embarassed. Как са далматинците на мой Гоги, ако има  проблем ще ходим при Марин, просто беше единствената без розово  Rolling Eyes

А другите къде се покрихте в това мрачно време newsm78

# 254
  • Popovo
  • Мнения: 571
Краси, споко бе, ние пак се заключихме след теб. Наско забравил, че вратата не трябва да се затваря и чинно я затворил преди да си легне. Към 3 часа през нощта ми се наложи да будя Марти да ни отвори терасата, че да можем да излезем от спалнята и днес сме на " квартира " в хола.
Далмантинчетата ги сглобихме още снощи с Марти и закачихме веднага. Не знам дали Гого ще ги хареса, ама батко му със сигурност  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт