Попово-2

  • 12 321
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 686
Добро утро.И Ралица потегли към градината(най-накрая се реших да я пусна)пък дано не принесе някой вирус!

Кокетка,пу,пу,ама какво е сладичко,мъничко и зачервеничко!Дано да е все така спокоен!  bouquetА батковците как приеха бебето,гледам Марти доста се мръщи на снимките?

# 226
  • Попово
  • Мнения: 687
кокетка  welcome
бъдете здрави  Hug

# 227
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро.И Ралица потегли към градината(най-накрая се реших да я пусна)пък дано не принесе някой вирус!

Кокетка,пу,пу,ама какво е сладичко,мъничко и зачервеничко!Дано да е все така спокоен!  bouquetА батковците как приеха бебето,гледам Марти доста се мръщи на снимките?

Доста се беше стреснал на изписването Марти, но сега ела го виж, все при Гого седи, не иска и на училище да ходи, приказва му, радва му се.

# 228
  • Мнения: 1 364
Добро утро
И аз да се похваля станах леля Grinning Сестра ми имат момченце - Венцислав.
И двамата са добре и днес ще ги изписват.


Диде, вие как сте?

# 229
  • Мнения: 134
кокетка да се отчете тук как са, че не   смея да звъня по телефон, да  не събудя Гого  Sick

Краси, дай снимки после

толкова за днес от мен, тръшвам се на дивана, Ивайла е при майка ми, баща и на работа, ще празнувам Великден легнала  Joy

# 230
  • Мнения: 1 938
Кокетка, честито бебче! Да ти е живо и здраво и много да те радва!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 231
  • Popovo
  • Мнения: 571
Краси, спокойно си звъни, няма да го събудиш малкия. Ако никой не вдигне, значи Гого или яде или го къпя. Да се похваля, че в петък ни падна пъпчето, още малко ще го пазим без да го мокрим и после започва истинската баня newsm37. А иначе сме добре, майка си замина и засега успявам да се справя със всичко, но ще видим занапред. Наско ми помага доста, а когато е на работа, свекърва ми помага. Гого (да не го урочасам) е кротко бебе, нощем си плачем по малко, но в това да ни е проблема.
Мамо Яни, кога започнаха коликите при Наско и какво давате за тях? Гого още няма, но искам да съм подготвена за това.
Калия, честит ти племенник, да е жив и здрав и много да слуша.  bouquet
Нелина, благодаря за пожеланията.  bouquet
Мале колко много писах, дайте ми приз за най-дълъг пост!

И накрая да не забравя Христос Воскресе!

# 232
  • Мнения: 1 725
           Хростос Восскресе!

    Първо,че все збравам искам да честитя племенника на Калия! Да ви е жив и здрав и да слуша много Надито и Стоян!

     Крисс, както винаги изби рибата.Не че й завиждам за почивката!

      Кокетка, Явор беше супер ревлъо, но поне коликите ги мина лесно и бързо. За капките знаеш сигурно( Еспумизан, Бейби Кучоло, Саб Симплекс), но при нас действаше безотказно и в най-тежките моменти сешоарът. Пусках го на ниска степен , обърнат към коремчето му, но отдалеко.Успокояваше се на момента, върши работа и нещо от рода на микровълнова и пералня.Но със сешоар ми беше най-удобно.Аз пък ти пожелавам да не ти се налага да ползваш нито капки,нито сешоари.Успех!

# 233
  • Мнения: 143
Христос Воскресе!
Честит племенник на Калия.И аз искам да ставам леля вече ,но брат му се ослушва още  Simple Smile

# 234
  • Попово
  • Мнения: 687
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ

# 235
  • Popovo
  • Мнения: 571
Халапела, моят брат и той се ослушва. Стана на 28 г. и не ще и да чуе да се жени, да не говорим за деца. Ето Марти няма първи братовчеди на неговите години, сега и Гого няма да има.  Crossing Arms
Ант, благодарско за инфото.

# 236
  • Мнения: 134
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ  easter

koketka, знаех си, че ще е кротък като Ивайла  Party Това с пъпа и на мен ми беше мъка, на 19 ден и падна ужасната щипка, но понеже си я къпех сама не съм го пазила от мокрене, после подсушавах с хавлия и пръсках Бивацин. За година и половина най-гадния период на Ивайлата ми беше този с коликите, нали си ми е лакома имаше такива през цялото денонощие месец и нещо продължиха, а кога почнаха  newsm78 май на месец като стана, помня че рано ни споходиха. Еспумизана я облекчаваше, но само еднократно, 2-рата  дажба за деня нямаше ефект, Бейби нос(така май бяха другите капки) освен супер гадно-миризливи ефекта им при нас беше нулев. Най - добре се чувстваше обърната по корем на краката ми, корема и да е притиснат, единствено така спираше да плаче. Толкова рано са ни почнали коликите, не можеше да си крепи главата добре, придържах я за челото да не се килва когато е по корем  Rolling Eyes ехххх спомени, кога беше това. Ела я виж сега, майка ми каза, че в 9 часа още нямала нито едно здраво яйце от общо 2 панера, детето празнува Великден Joy
Диди, да стреснете с халапела братлетата си, моята дъщеря от сега иска да се задомява вече дори се обръща към Анитка с "мамо"  Sick поне случи на свекърва и на празниците работят, но то как иначе с такъв син и снаха, родени за купувачи
толкова "бързо" обслужваха на единствената работеща каса в "Гужера", че накрая ни маркираха само празни опаковки, Ивайла дори баркода беше изяла на шоколадовото яйце  Embarassed hahaha


# 237
  • Мнения: 686
Христос Воскресе!

Диди,Наско го хванаха коликите на 12(или 14 не помня точно)ден.Копър от шише не пожела да пие.С триста зора му натиквах Еспумизан с една малка лъжичка,но пак си ревеше.Давах Еспумизана по-скоро за моя успокоение,че правя нещо,не си оставям детето да реве без да съм му дала нещо.
Минаха към края на втория месец,началото на третия и сега сме супер.

Мисля,че в Майки(бъдещи и настоящи) има тема за Инфакола(за колики),доста майки от нашата отчетна тема бяха доволни,ако искаш разгледай.Дано Гого да е спокоен и да не ти реве от колики!


И аз искам да ставам леля вече,ама брат ми не е на моето мнение!

# 238
  • Мнения: 111
Христос Воскресе!Здраве, любов и хармония в семейството!

# 239
  • Мнения: 0
Христос Воскресе и от мен.Малко позакъснях с пожеланията но който ходи при бабите на село се включва късно.Пожелавам на всички здраве,щастие и много любов.А за коликите каквото и да давате е само за успокоение на майката на детето почти нищо не му помага.Това разбира се е мое лично мнение.Но все пак трябва да се опита от всичко.За сега това е от мен лека нощ и много да ви слушат децата.

Общи условия

Активация на акаунт