Попово-2

  • 12 286
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 523
Здравейте и от мене ! Мамите ме критикуваха , че не пиша в темата .....и ето на - пиша . Честит имен ден на всички именници на патерици - да са живи и здрави . Разбрахте ли,че ремонтът в градината започва на 1 юни ? Още се чудя какво да правя. Айде пишете и вие .

# 256
  • Мнения: 686
А,добро утро,сети се да пишеш тук Mr. Green.То хубаво,че почва ремонта,ама ний какво ще правим,то далеко,че  и на сборни групи от по много деца  ooooh!,незнам.Ще ходим ли ,няма ли още се чудя,ама у дома е лудница като са двамата.Какво ме караш да мисля толкова рано Tired

# 257
  • Мнения: 143
Добре дошла на Zarrasuzuki  Wink .

# 258
  • Popovo
  • Мнения: 571
Хайде поспалнки, ставайте ние с Гого от 5:30 сме будни, то не че  сме спали много и през нощта де, черпя ви ароматно, силно кафе.

# 259
  • Мнения: 134
Диди, защо не спите? колики ли?

# 260
  • Popovo
  • Мнения: 571
Колики да. Измъчи се детето с тез пусти колики. Пробвах всичко което знам и което ми казаха, а ефект нулев. Тази нощ беше по добре, спинка си детето, но през деня почти не беше, цял след обяд откарахме на ръце. Излезнахме навън, хвана ни градушката и дъжда. Пусто време не се оправи, тъкмо излезем и хоп дъжд и трябва да се прибираме, че и дъждобран няма като за нашата количка, все са малки.

# 261
  • Popovo
  • Мнения: 571
Усетихте ли земетресението? Епицентъра бил в Стражица 4 по Рихтер.

# 262
  • Мнения: 143
Аз го усетих и честно да си призная се уплаших доста .Дано да няма  повече трусове .

# 263
  • Попово
  • Мнения: 687
и аз, добре че бях на пазара на открито с малккия... ама ми изтракаха зъбите Shocked

# 264
  • Мнения: 686
Усетих го ами.Бая се уплаших.Хванах малкия и газ навън.После колко време не мога да се успокоя.Добре,че беше halapela,че се поуспокоихме взаимно с по кафенце!

# 265
  • Мнения: 134
в нас беше малък цирк :
- мен сърцето ми ще изхвърчи;
- кучето вие
- папагала се блъска в клетката
- а Ивайла подскача от кеф и крещи "лю-лююю", после поплака като спря люлката   Joy

# 266
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Ох,и аз доста се стреснах.Бях сама и не помня как съм изхвърчала навън.Дочаках малкия да се върне от училище на пейката.

# 267
  • Мнения: 523
Не зачестиха ли твърде много земетресенията с епицентър Стражица в последновреме ? То не че по - предното сме го усетили , ама нали беше съвсем наскоро..... newsm78
Нещо не е добре работата..........
Вчера си беше доста силничко-4,5 по Рихтер...........
Обаче вижте само днес какъв чудесен ден за разходки се заформя още от сутринта Hug
Хайде лек и успешен ден на всички от мен !!! Party

# 268
  • 7800
  • Мнения: 243
Айде стига с това заметресение, бе!

Анитке, честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав!

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 15:31 от skali4ka

# 269
  • Мнения: 1 718
            Черпя днес за рожденника ми. Картинки не ми се прилагат!

       Стига с това земетресение, ама аз съм голямо щубе на тая тема. Яката се изплаших. Явор беше на градина и ги бяха извели цялата градина на двора.

Общи условия

Активация на акаунт