Попово-2

  • 12 307
  • 282
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 134
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
дано тя донесе повече радост и усмивки на всички ни Hug

# 121
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА!

Да Ви носи здраве и радост,много успешни начинания и хиляди прекрасни мигове с близките и приятелите Ви.

# 122
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честита Нова Година и от мен.
Честито и на теб мамо Яни, да ти е живо и здраво момченцето.

# 123
  • Мнения: 686
Благодаря ви за честитките момичета!

# 124
  • Попово
  • Мнения: 687
хей мами и бебета и по-големи бебета  Simple Smile как сте в този голяяяям сняг Simple Smile

# 125
  • Мнения: 111
Ужас стоим си на топличко и се чудим с какво да се занимаваме.Излизаме по малко да се пързаляме с шейната и да се порадваме на големия сняг.Тук във Варна е рядкост такъв голям сняг,затова използваме,само да го нямаше и тоя вятър Sad

# 126
  • Popovo
  • Мнения: 571
 Mr. Green Mr. Green Във Варна винаги има вятър, помня как ни събори на земята с Марти. Детето е било около 2-3 год. и го носех, валеше много силен дъжд с много силен вятър. Събори ни в калта, пък после как станахме аз си знам.
А сега си седим в къщи на топло, но днес си идва Марти(ако са отворени пътищата ) и съм сигурна как ще излезе навън да играе в снега. Откога си мечтае детето за такъв сняг.

# 127
  • Мнения: 134
Честит Рожден Ден, ant!
Много здраве, късмет и любов ти желая!

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 10:41 от kriss`

# 128
  • Мнения: 1 722
            Мерси за честитката Краси! Черпя ви по този повод всички, ама не ме карайте да прилагам картинки с торти и бонбони, че съм много боса!

# 129
  • 7800
  • Мнения: 243
            Мерси за честитката Краси! Черпя ви по този повод всички, ама не ме карайте да прилагам картинки с торти и бонбони, че съм много боса!

Както съм гладна преди обяд, само торти и бонбони ми трябва да гледам.   bouquet

# 130
  • Мнения: 686
Честит рожден ден Ант!

# 131
  • Мнения: 111
Побууут че къде сме отишли чак...Simple Smile.Как сте майчета?Нещо няма активност напоследък?

# 132
  • Popovo
  • Мнения: 571
Май в този сняг всички спим зимен сън  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 1 364
Здравейте! Как сте момичета?
Вече мога да се похваля, че имам нет  и ще пиша редовно:)))

# 134
  • Мнения: 686
Добре,сега и ние трябва да почнем да пишем по-редовно Mr. Green!

Кокетка,как си?Малко време остава до голямото събитие Hug!

Общи условия

Активация на акаунт