Попово-2

  • 12 298
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да каза ми Наско, че са говорили.
Пък знаеш ли, може сега да му е късмета, не преди месец.

# 76
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мале, колко сме несериозни  ooooh!, уж всички бяхме съгласни за срещата, а пък за циклихме нещо.

# 77
  • Попово
  • Мнения: 687
никой нищо не каза Sad

# 78
  • Мнения: 134
колко работещи мами имаме?
датата 17 как ви се струва, или друга предложете, идеята ми е да е преди 20-ти понеже нали уж са семейни празници и не всеки ще си е в града, въпреки, че мен не ме бърка и на 31.12 да  кажете  Joy

# 79
  • Попово
  • Мнения: 687
нека е 17ти, но след 14ч Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 722
    Съгласна, но нека е след 17,00 , че сме на ясла.

# 81
  • Мнения: 111
Честит празник на всички настоящи и бивши студенти! WinkПращам ви много усмивки и добро настроение  danceДовечера ще празнуваме и се очертава  Drunkи много   bigdance2

# 82
  • Мнения: 134
значи остава да питаме в "На кафе с мама" дали ще ни запазят за час-два долната зала, нали сме за там? от 17 до 19 например
ИМА ЛИ НЯКОЙ, КОЙТО НЕ ГО УСТРОЙВАТ ДЕНЯ, ЧАСА, ЗАВЕДЕНИЕТО????

Сега ви изоставям, че утре ни чака прощъпулник, после РД / веднъж детски, после бабешки/, а мен хич ме няма в организациите  ooooh!

Честит 8 декември и от мен на всички, които празнуват днес  Hug

# 83
  • 7800
  • Мнения: 243
Честит празник и от мен!

# 84
  • Popovo
  • Мнения: 571
Значи остава за 17, след 17;00 часа, така ли? Ако това е датата за която решаваме аз ще запазя сладкарницата. Колко човека ще бъдем?
Краси, честит Ви празник.  bouquet

# 85
  • Мнения: 134
мерси Диди, сядам за малко, колкото да изпия едно кафе с вас и после яхам прахосмукачката, че в нас сякаш мишки имаме - солети, зрънчо бисквитки....навсякъде  ooooh!
До тук сигурни сме аз, пепена, ант, кокетка,  .... кой друг ? Хала пела ще е с нас, но дано децата оздравеят дотогава.
скаличка ? мама Яни?

# 86
  • 7800
  • Мнения: 243
Ами аз съм на работа до 5 без 15, така че докъм 5 и 20 ще ще мога да се добера до там.

# 87
  • Мнения: 593
Ако съм свободна, и аз ще дойда. Между другото, започнах работа на Пламко (горния) на колбасите и незная дали ще съм свободна точно на 17-ти.
А как е сладкарницата, в която ще бъде срещата? Чух едни отзиви, че било студено и играчките били потрошени?
koketka, вие как сте? Преди няколко дена те търсих да те чуя, но ви нямаше. Ще ти се обадя тия дни. Вече разбра ли се пола на бебчето?
Късмет на всички!  newsm10

# 88
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ако съм свободна, и аз ще дойда. Между другото, започнах работа на Пламко (горния) на колбасите и незная дали ще съм свободна точно на 17-ти.
А как е сладкарницата, в която ще бъде срещата? Чух едни отзиви, че било студено и играчките били потрошени?
koketka, вие как сте? Преди няколко дена те търсих да те чуя, но ви нямаше. Ще ти се обадя тия дни. Вече разбра ли се пола на бебчето?
Късмет на всички!  newsm10

Честита ти  служба Зори, а колкото до сладкарницата аз съм ходила само веднъж на РД на едно детенце, играчките бяха здрави и много на брой, на нашите деца им хареса, но пък те са по големи. Пък и тогава не беше много студено, как е сега не знам. Ако имате предложения за друго място казвайте.
Ние сме добре, изпращам ученика сутрин, пия едно блудкаво кафе, ям, чистя, пак ям, спя и пак ям  Embarassed, май това ми е ежедневието. Пола не се вижда, срамежливо ми е детето, крие се, другата седмица съм на лекар да се надяваме, че тогава ще се покаже, но ако съдя по яките ритници, които ми разместиха вътрешностите сигурно ще е момче.

# 89
  • Мнения: 134
но ако съдя по яките ритници, които ми разместиха вътрешностите сигурно ще е момче.

споко Диди, и Иви ме разглоби отвътре, но излезе момиче, па макар и с момчешки нрав  Rolling Eyes
ето ви снимки от днешното събитие
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199064

Общи условия

Активация на акаунт