Ходят ли мъжете Ви на работа и в Неделя?

  • 2 989
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Събота- неделя работи от вкъщи по няколко часа. Голяма част от работата му е свързана с Европа и заради часовата разлика, често има телефонни конференции през ноща. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 6 167
да. работи и в събота и в неделя.
но не работи в сряда.

# 17
  • София
  • Мнения: 397
Аз също излизах днес сама,но в градинката беше пълно с подобни майки или баби,къде ги виждате тези все семейни двойки. Разбира се обичам и с мъжа,но като е на работа имам достатъчно познати и приятелки,та не ми е некомфортно излизането.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моят работи в Слънчев бряг и там няма почивка вече от 4-ри месеца.Всеки ден. Twisted Evil
Много е гадно,ама....няма начин трябва да търпя. Mr. Green

# 19
Често работи и в събота, понякога и в неделя. Но няма друг начин.

# 20
  • София
  • Мнения: 442
гадно ми е ..искам да е с нас..искам да излезем на разходка заедно,днес времето беше разкошно за разходка заедно,но го нямаше...гледах навън къде по трима,къде по четирима(всички семейно)стана ми кофти Sad
Ще свикнеш, направи си собствен план за деня. Моя мъж работи на смени и веднъж месечно му се случва да почива съботонеделята. Почива през седмицата, но тогава аз съм на работа. И на мен ми беше криво, но свикнах, а  когато си с малко дете даже има и предимства.

# 21
  • София
  • Мнения: 95
Ходи, я, и ако не чувах през час -докато му се обаждам -сървърите зад гърба му,щях да си помисля,че "работи" легнал.Добре поне,че е рядко:)

# 22
  • Мнения: 57
ходи понякога

# 23
  • Мнения: 1 761
Не.Но за сметка на това работи по 16 часа всеки делничен ден и почти не го виждам,освен,ако не е в същия град и не минава наблизо с колата,за да се отбие за 20 минути.Случва се няколко пъти годишно.
Неделята е единствения ни ден заедно.Ако и него го нямаме сме като разведени.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Не.

# 25
  • Мнения: 1 065
Не,много рядко е на работа в неделя.Веднъж на няколко месеца им се случва да работят съботния ден.За сметка на това аз пък работя на смени и през 2 месеца ми се случва да почивам събота и неделя ,когато и той си е в къщи.Свиква се ,има си и добрите страни Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 439
Случва се и двамата да работим през уикендите, добре, че наследниците се оправят сами вече, пък май взе да им харесва.

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Питам Ви защото вместо сега да е с нас,той отново е на работа.Писна ми
Напълно те разбирам.Моят мъж,също работи във неделя.
Е, не винаги но напоследък се случва честичко,защото в момента наистина има доста работа,а и освен всичко друго и на строежа трябва да ходи....

Виждам,че и на него не му е лесно....иска да е със нас през почивните дни,но понякога просто няма начин.
Сега с настъпването на зимата,се надявам,че нещата ще се поуспокоят малко и ще прекарваме повече време заедно както през седмицата,така и през почивните дни. Simple Smile

Погледни го и от другата страна,че работи за да не бъдете лишени от нищо и го прави в името на семейството.Че кой не иска да се излежава във неделя,а вместо това да се бъхти на работа а? Grinning

# 28
  • Мнения: 109
Ние вече 13г сме така.Хич не е приятно и не се свиква вечно да си сама,но избора сме си го направили ние.Аз се нагаждам към неговата почивка когато има.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, почива в събота и неделя. Ама пак няма време за шляене, винаги има какво да прави.

Общи условия

Активация на акаунт