Гърдите ........

  • 19 836
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 841
Цитат на: Morena
Ето инфото , което получих на ЛС и смятам за полезно и успокояващо .

Изчела съм много неща по въпроса и това, което разбрах е, че когата не болят, значи прогестеронът ти е в абсолютна норма!
Болят, когато имаме проблем именно с този хормон!
Когато имах бременност преди години, се усъмних, че нещо не е наред именно по това, че не ме болят гърдите .


Преди да ми дойде последния път, за първи път в живота ми не ме боляха гърдите изобщо и също така за първи път ми закъсня пет дена, бях сигурна че съм бременна, но ми дойде, трая четири дена и имах само съсиреци.Какво се е случило, незная, а и като чели не искам и да знам..........

# 16
  • Мнения: 919
Цитат на: Morena
... това, което разбрах е, че когата не болят, значи прогестеронът ти е в абсолютна норма!


Морена, не съм съгласна, когато на мен ми регстрираха повишения пролактин гърдите не са ме боляли изобщо! даже се бях притеснила че нещо не ми е наред защото мен винаги са ме боляли преди поне няколко дни преди да ми дойде, а тогава нищо..
НО, не мисля че това че хората не ги болят е някакъв проблем, според мен си е строго индивидуално, а и всичките ми познати ги болят гърдите преди да им дойде и са си съвсем наред..

Аз съм с Vjara, стискам палци Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 498
Мисля , че няма нищо общо с това дали бебеправим или не .Това си е организъм , влияе се от хиляди фактори , но със сигурност  не от това дали мъжа Ви пази или не .

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Цитат на: Lali
Това не го разбрах, Морена. Embarassed  Я, го обясни по-подробно, моля те.

Лали , не бих могла защото не е мое мнение , нали казвам , че на лично го получих . На мен лично ми подейства успокояващо и логично .  Grinning
Обаче намерих това в зачатие , което мисля потвърждава инфото. Simple Smile


Цитат на: Vjara
Морена,

успокой се, всичко е наред. Нормално е да болят, нормално е и да не болят. Аz zа тебе имам пророческото чувство, сигурност или каквото там е, че ти си бременна тоzи месец. На твое място бих си купила тест. Абсилютно сериоzно, не се майтапя и не го каzвам zа да те успокоя. Ако искаш и на бас можем да се хванем. Laughing

Лелеее Вяра , пу , пу , пу,........   remybussi   remybussi   remybussi .......
Дано се сбъдне пророчеството ти и да обхване теб самата и още много хора  Grinning
Ама от къде това усещане  Rolling Eyes ??
бтв и свекърва ми снощи ми звънна по никое време , за да ми каже че имала натрапващото чуство/ усещане  че съм бременна , направо била убедена  Shocked  Sign Exclamation  

Цитат на: коте
Цитат на: Morena
... това, което разбрах е, че когата не болят, значи прогестеронът ти е в абсолютна норма!


Морена, не съм съгласна, когато на мен ми регстрираха повишения пролактин
- виж внимателно .
И всеки има правото да се съгласи или обратното.  Simple Smile

Коте , благодаря ( че си с Вяра ! )  Heart Eyes  !

# 19
  • Мнения: 919
ох извинете ме Embarassed

Морена, изглежда звездите са на твоя страна, не ни дръж в напрежение, пусни едно тестче, стискам всички палци.. и на краката! Crazy

# 20
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Хайде и аз да се включа в стискането на палци   Hands Thumbsup

Между другото, сега като се замисля, преди да забременея гърдите ме боляха поне една седмица преди М.
Сега не  Thinking
Надеждата ми е, че нещо се е регулирало в хормоналния ми баланс, а не се е отрегулирало. #Silly
То и аз с тоя малък бебок, ама вече с тати кроим някакви планове. Flutter - за малко по-нататък.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 526
Моренка, искам да подкрепя това, което си прочела. Този месец гърдите ме скъсаха от болки ( обикновено не ме болят) и в последсвие се оказа, че не съм имала овулация. Назначиха ми лечение с инжекции Прогестерон. Като гледам обаче какво пишат другите момичета стигам до извода, че май при всеки е различно - просто трябва да открием какво значат сигналите на тялото ни.

# 22
  • Мнения: 229
На мен пък това ми беше първия признак че съм бременна Grinning . И мен като теб ме боляха поне 10 дни преди да ми дойде /винаги/, но в месеца в който съм забременяла не ме боляха и аз се осъмних Thinking . Започнаха да ме болят 1 ден след датата на която трябваше да ми дойде. Тогава си направих тест, но .......отрицателен  Sad . Обаче не ми идваше и след 5 дни пак тест и пак отрицателен. Вече бях сигурна че не съм бременна, а мислех че е някакво хормонално разстройство. Е, на 20 ден си направих още един тест и този път беше положителен Grinning . Така че НАДЕЖДА ИМА И ЗА ТЕБ.  Grinning  Grinning  Grinning .
Успех и дано да е станало Grinning

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
ами хайде и аз да се добавя.
Преди ме боляха гърдите и по-специално лявата от средата на цикъла до началото.
След операцията ми през октомври постепенно спряха да ме болят и сега последните 2 месеца изобщо не ме болят...чак ми липсва

# 24
  • Мнения: 507
Чета тази тема от началото и искам да Ви питам нещо, защото и мен доста ме болят гърдите #Puppy dog , аз от два дни пия Дуфастон възможно ли е да е от това. Тъй като аз нямам М от 4 месеца  Cry,  не съм бреммена  Cry , а и доктора ми каза че ще ми дойде след като 10 дни взимам по една таблетка Дуфастон и чак след това до 6 ден трябва да ми дойде, така че това ще бъде най - рано към 12 Април. Незнам дали има друга причина да ме боят, освен от Дуфастона. Ако някой от Вас го е пил ще ми каже ли така ли се е чувствал. Благодаря предварително! Flutter   Heart Eyes

# 25
  • Русе
  • Мнения: 526
Гери, аз много съм пила Дуфастон, но не съм имала никакви болки и оплаквания от него. Миналият месец не го пих, много ме боляха гърдите, но не съм бременна и не ми идва.

# 26
  • Мнения: 1 951
Като става въпрос zа гърди нека и аz да се оплаЧа. Никога не са ме боляли гърдите досега, нито при овулация, нито преди лелката, но откакто zапоЧнахме с бебеправенето (преди около година) надлежно си ме болят всеки месец и аz все се надяавам... Мисля си Че е на психиЧеска основа, zаЩото не вярвам да има някаква друга връzка... Вие как мислите? А болят ли гърдите като напълнее Човек? ЗаЩото аz каЧих някое и друго килце  Embarassed

# 27
  • Мнения: 7
men gardite tozi pat gram ne me boliat za razlika ot drug pat,no imam bodeji dolu v iai4nicite i kr6sta. dnes mi e 43 den,no ne sam pravila test za6toto cikala mi e stra6no neredoven  newsm7nadiavam se da ne mi doide a tozi pat ve4e da ima beb4e 4akam ve4e 4 mesec Praynig Peace

# 28
Здравейте, да се включа и аз - беше ми закъснял и на мен цикъла цели 20 дена, бебе нямаше и се тръгна по дългата пътечка на диренето на проблема. Оказа се висок пролактин и адски ме боляха гърдите и си бяха едни такива, като че ли направо пораснали... Embarassed Обаче не винаги тази болка е съпроводена с проблем, нали? Wink

# 29
И аз да кажа за моите  Embarassed Моите по принцип ме болят преди менструация. Имало е месеци, в които изобщо не са ме боляли, но са били рядкост. Когато бях бременна за няколко седмици, гърдите ме боляха ... ако кажа ужасно, ще е недостатъчно. Боляха ме много силно, но не по цялата площ както обикновено, ами от средата в основата до средата на зърното. Само като седнех в леглото сутрин, и моментално все едно два пирона ми се забиваха точно през средата. По това се усъмних тогава, че има нещо.
А понякога се случва да не спират да ме болят през целия месец  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт