Фалшив тест за бременност?

  • 1 098
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,
Днес е 5ти ден от закъснението на МЦ.Сутринта с първата урина  направих тест Шуърчек на който се показа много бледа втора черта .След известно време направих още 2 които бяха отрицателни. На някой случвало ли му се е ?Възможно ли теста да е фалшив?

# 1
  • Мнения: 748
Другите два може да не показват, защото вече си пила течности, и хормонът се разрежда, и без друго чертата е бледа.

Здравейте,
Днес е 5ти ден от закъснението на МЦ.Сутринта с първата урина  направих тест Шуърчек на който се показа много бледа втора черта .След известно време направих още 2 които бяха отрицателни. На някой случвало ли му се е ?Възможно ли теста да е фалшив?

# 2
  • Мнения: 1 582
Според мен е по-вероятно да е бременност. Кръвен тест е най-сигурен.

# 3
  • Мнения: 13 549
Пусни ЧХГ,там са верни резултатите

Последна редакция: пт, 18 авг 2023, 13:38 от Пролетно цвете

# 4
  • София
  • Мнения: 13 173
А защо да чака, след като вече има закъснение?
Пусни кръвен и ще си спестиш чуденето.

# 5
  • Melmak
  • Мнения: 3 022
Пила си течности, урината се разрежда и после не е показало втора черта. Отивай в лаборатория и пускай кръвен, там колебание няма. А и вече имаш закъснение, така че не виждам причина да отлагаш. Успех!

# 6
  • Мнения: 7
В лабораториите ,където съм в момента не правят изследване точно за този хормон .Трябвало да изчакам 1 седмица .Днес това беше първото нещо ,което направих .Мисля утре сутринта с първата урина да направя другия ..

# 7
  • Melmak
  • Мнения: 3 022
В лабораториите ,където съм в момента не правят изследване точно за този хормон .Трябвало да изчакам 1 седмица .Днес това беше първото нещо ,което направих .Мисля утре сутринта с първата урина да направя другия ..

Сигурна ли си, че не правят? Не ми се вярва! Това е много елементарно изследване, евтино и достъпно, не е нищо специално!

# 8
  • Мнения: 7
Сигурна съм ,днес отидох специално за това.Те правят ,но се изисква 1 седмица и аз предпочетох да направя още тестове ,защото нямам търпение да разбера ,но и не знаех че ще се объркам така .

# 9
  • Мнения: 8 888
Вземи си друга марка тест.

# 10
  • София
  • Мнения: 13 173
Как 1 седмица? Кръвният тест става за 2 часа.

# 11
  • Мнения: 7
Уредих се с тест кръвен в понеделник .До тогава  ще ми се спука душата .Та на някой случвало ли му се е грешен положителен тест?

# 12
  • Melmak
  • Мнения: 3 022
Уредих се с тест кръвен в понеделник .До тогава  ще ми се спука душата .Та на някой случвало ли му се е грешен положителен тест?

Успокой се!

Грешен положителен тест по-скоро не. Може да е изпарителна черта само ако си го оставила по-дълго време от описаното на опаковката. Ако си спазила инструкциите, значи си е съвсем истинска черта. Ако много искаш да разбереш, вземи друг тест тип Престо, те хващат ранна бременност. Направи го с първа сутрешна урина и ще видиш.

Общи условия

Активация на акаунт