Има ли полова дикриминация в работата Ви?

  • 1 465
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
Да, има. Единствена жена съм, злоупотребявам с това и непрекъснато тормозя всичките 9 мъже.

# 16
  • Мнения: 5 299
Има, да....ние сме  7 жени и 1 Мъж Mr. Green Надяваме се скоро сам да напусне,,,

# 17
  • Мнения: 4 406
Има, да....ние сме  7 жени и 1 Мъж Mr. Green Надяваме се скоро сам да напусне,,,
ще се постараете, явно...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 733
Този единак да не е баш шефа, защото ако е той кофти... Laughing

# 19
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Да, професията ми е типично мъжка. В началото имаше дискриминация , въпреки ,че  заплащането е еднакво. Трябваше да работя много повече от тях за да им доказвам, че имаме еднакви умения и способности, а може би и повече.
След това нещата се промениха! Някой от тях предпочитат да работят с мен , а не с колегите- си мъже.

# 20
  • Мнения: 753
Да ..все още се доказвам

# 21
  • Мнения: 1 477
Има за съжаление Closeвъпреки че не съм сигурна дали мъжете в нашата фирма влагат толкова старание и ентусиазъм колкото жените.Работата като цяло не е типично женска ,но това не е повод за дискриминация.

# 22
  • Мнения: 3 020
мисля, че ще има след мен. заради втората ми бременност за 4 години на този пост, шефа се зарече да не назначава повече жени  Mr. Green
възможно е и да вдигне заплатата на заместника ми, когато изляза в болничен...
И моето положение е много подобно. Докато не разбраха, че съм бременна, всичко беше наред, даже отговарях за другите. След като казах на шефа, ме понижиха в длъжност, казаха, че няма смисъл вече да ме обучават за някаква по-висока длъжност, след като няма да ме има, да не говорим за заплатата и едвам ме държат докато излеза болничен. Не правя почти нищо, само седя за хубост.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт